تحویل درخواستی با کاهش هزینه ها و بهبود کارایی ، به خرده فروشی محلی قدرت می بخشد

CFLP تنها سازمان اجتماعی در صنعت لجستیک است که توسط شورای ایالتی تأیید شده است چین، و از طرف دولت مجاز به انجام وظایف در امور خارجه ، علوم و فناوری ، آمار تجارت و تدوین و بازنگری استانداردها است. مأموریت CFLP ترویج نوآوری و توسعه فناوری های لجستیک و زنجیره تأمین چینی است.

در یازدهمین “کنفرانس لجستیک تجارت الکترونیکی چین” به میزبانی CFLP ، نمایندگان دولت ها ، انجمن ها ، رسانه ها و مشاغل نظرات خود را در مورد نوآوری و راه های ارتقا توسعه پایدار صنعت تدارکات و تحویل در خواست تقسیم کردند. آقای یانگ سخنرانی اصلی با عنوان “اول کارآیی: چگونه تحویل درخواستی باعث خرده فروشی محلی می شود.” وی در مورد تقاضای سریع خرده فروشی آنلاین و رشد چشمگیر تحویل فروشگاه به فرد و شخص به فرد در دسته بندی های محصولات از جمله سوپرمارکت ها ، سبزیجات تازه ، دارو ، خدمات تحویل و خرده فروشی بحث کرد. وی همچنین توضیح داد که چگونه دادا نو ، پلت فرم محلی تحویل درخواستی گروه دادا ، با کاهش هزینه ها و بهبود کارایی ، به خرده فروشان قدرت می بخشد.

آقای یانگ گفت: “بهره وری عامل مهمی برای توسعه صنعت لجستیک درخواستی است.” “دادا نو نقش مهمی در بهبود کارایی و شکل گیری توسعه پایدار صنعت دارد و به عنوان شریک بسیاری از مارک ها و خرده فروشان ، دادا نو متعهد به بررسی فرصت های جدید برای تقویت سیستم عامل و فناوری خود است.”

اخبار مرتبط  شرکت شراب خانواده میلر نمونه کارها از گروه شراب BNA Wine را به دست می آورد

دادا معتقد است که در عصر خرده فروشی درخواستی ، هر فروشگاه آجر و ملات نیاز به سیستمی برای انجام سفارشات سفارشی دارد. این امر به سیستم عامل های تحویل نیاز دارد تا بر اساس شرایط فروشگاه ، فوراً با ظرفیت ، عرضه و تقاضا مطابقت داشته باشند. برای تأمین این نیاز ، دادا نو یک مدل ظرفیت “تأمین انبوه و مستقر” ایجاد کرده است ، که در آن دادا نو با استفاده از داده های بزرگ نه تنها به صورت پویا با ظرفیت های انبوه سازی و ظرفیت های مختلف برای تحویل مطابقت دارد ، بلکه فاکتورهایی مانند زمان روز ، شدت را نیز در نظر می گیرد. از نوع تقاضا و نوع سفارش برای اطمینان از تحویل به موقع. طبق داده های دادا ، فروشگاه هایی که از این مدل ظرفیت مختلط سفارشی استفاده می کنند 10-20٪ در تحویل سفارشات کارآمدتر هستند – هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی می کنید.

اخبار مرتبط  مارک های لوگو با دانشگاه مینه سوتا قرارداد صدور مجوز را امضا می کنند

علاوه بر این ، Dada Now همچنین خدمات برتر “تحویل اختصاصی” را ارائه می دهد که خدمات پشتیبانی عملیاتی همه جانبه از جمله پاسخگویی به خدمات مشتری ، تجزیه و تحلیل داده ها و پشتیبانی پرسنل را در اختیار فروشگاه ها قرار می دهد. همکاران همچنین این گزینه را دارند که قبل از اینکه اجازه پردازش سفارشات فروشگاه را داشته باشند ، باید از سوارکاران آموزش دیده ای که به طور کامل باید آموزش را بگذرانند و ارزیابی را بگذرانند ، درخواست کنند.

دادا نه تنها به فروشگاه های مشترک و محصولات خود بلکه به کیفیت سواران خود نیز توجه زیادی نشان می دهد. از نیمه اول سال 2020 ، Dada Now از سیستم لجستیک هوشمند و داده های بزرگ برای شناسایی سوارکارانی با عملکرد بالا استفاده کرده است. این نخبگان “اعتبارسنجی” سپس به کاندیداهای اصلی سفارشات کالاهای با ارزش بالا مانند کالاهای دیجیتال ، تلفن های همراه ، اسناد ، فاکتورها و شراب تبدیل می شوند.

در این کنفرانس ، گروه دادا همچنین جایزه سالانه “مدیریت ایمنی” را دریافت کرد و برنامه اعتبار سواران دادا نو برنده “جایزه عمل نوآورانه” شد. آیا دنگ، مدیر تدارکات دادا نو در ایستگاه ووهان ، به عنوان “پیشگام ضد اپیدمی” توسط CFLP مورد تقدیر قرار گرفت.

اخبار مرتبط  شركت Valens با برند CANABIS-Focused CPG با برندهای High12 12 وارد بازار شد تا خط حق بیمه محصولات Vape را با نام تجاری DAIZE راه اندازی كند.

درباره گروه دادا

گروه دادا یک پلت فرم پیشرو در زمینه خرده فروشی محلی و تحویل در سفارش است چین. این JDDJ ، یکی از چین بزرگترین سیستم عامل های خرده فروشی محلی درخواستی برای خرده فروشان و دارندگان نام تجاری و Dada Now ، یک پلت فرم محلی پیشرو در زمینه تحویل کالا به سفارش بازرگانان و ارسال کنندگان فردی از طریق صنایع مختلف و دسته های محصول. دو سیستم عامل شرکت بهم پیوسته و سودمند هستند. پلتفرم Dada Now از طریق راه حل های دستیابی آسان برای دستیابی و زیرساخت های تحویل درخواستی ، تجربه تحویل بهتر را برای شرکت کنندگان در بستر JDDJ فراهم می کند. در همین حال ، حجم گسترده سفارشات تحویل درخواستی از بستر JDDJ باعث افزایش حجم و تراکم سفارشات برای پلتفرم Dada Now می شود. که در ژوئن 2020، گروه دادا معاملات خود را در بازار جهانی Nasdaq و با نماد “DADA” آغاز کرد.

SOURCE گروه دادا

لینک های مربوطه

imdada.cn