حفاظت از آفات ایالات متحده در بین 25 شرکت بزرگ اقتصادی در نشویل قرار گرفت

NASHVILLE ، تن، 6 مه 2020 / PRNewswire / – مشهور است نشویل نشریه ، نشریه تجاری نشویل ، رتبه بندی محافظت از آفات ایالات متحده در میان 25 شرکت بزرگ اقتصادی در خانواده در نشویل.

نشریه کسب و کار نشویل مشهورترین و معتبرترین منبع خبری کسب و کار تنسی است. انتشار قابل توجه میانه تنسی به دلیل اخبار ارزشمند تجاری ، بررسی ها ، راهنماها ، پست های وبلاگ ، توصیه ها ، نکات تجاری و خبرنامه های الکترونیکی شناخته شده است. شرکت گزارشگری اخبار کسب و کار همچنین به دلیل ارائه شبکه و جایزه دادن رویدادها به منظور ارتباط افراد با فرصتهایی برای رشد مشاغل خود ، بدنام است.

آفات ایالات متحده توسط صدها کسب و کار میانه تنسی در رتبه 21 قرار گرفت. موقعیت رتبه بر اساس واجد شرایط بودن تعیین می شود نشویل-آره ، شرکت های خانوادگی با درآمد سال 2019. شعاع جمعیتی مشاغل موجود در این نظرسنجی شامل شهرستانهای میانه تنسی زیر است: دیویدسون، جمع، ویلسون، رادرفورد، ویلیامسون، دیکسون، مونتگومری، Cheatham و County Robertson.

اخبار مرتبط  Hormel Foods 55 امین افزایش متوالی سود سهام سالانه را اعلام می کند

به طور متوسط ​​روزانه 100 نفر به سمت بزرگترها حرکت می کنند نشویل منطقه ، حفاظت از آفات ایالات متحده تبدیل به یک شرکت مورد حمایت و کنترل آفات آفات در شهر شد. آفات ایالات متحده به یکی از موفق ترین مشاغل خصوصی و خانوادگی در کشور در زمینه کنترل آفات تبدیل شده است. با یک نگرش ‘به دنبال خدمات’ مرده نیست ، به علاوه استعداد تیم بازاریابی رو به رشد شرکت ، این مارک تبدیل به یک احساس کنترل آفات ملی است. پیام تجاری مارک این شرکت پیام بزرگی را به مصرف کنندگان می فرستد که متخصصان آفات ایالات متحده در آنجا برای مشتریان و جوامع خود ، به عنوان محافظ بشریت ، برای محافظت از بهداشت عمومی برای خانواده ها ، حیوانات خانگی ، خانه ها و مشاغل مجبورند هر کاری را انجام دهند.

اخبار مرتبط  CityQ ایجاد یک اتومبیل الکترونیکی ، که باعث می شود مردم فکر کنند که یک دوچرخه چگونه می تواند باشد

برخی از بزرگترین مشاغل تجاری ایالات متحده Pest که آنها با افتخار از آنها محافظت و خدمت می کنند شامل Beretta است ایالات متحده آمریکا، Bridgestone Arena ، Bridgestone Americas Corporate HQ Tower ، Cracker Barrel Corporate ، First Tennessee Park (خانه بیس بالهای تلفن های نشویل) ، مرکز یخ فورد ، بانک Pinnacle و موارد دیگر. بخش بازرگانی ایالات متحده آفات به طور مداوم در حال رشد است و مشتری ها و مشارکت های جدیدی را هر هفته در دست می گیرد. فرماندار تنسی ، بیل لی، شرکت او قبل از اینکه فرماندار شود ، با ایالات متحده آفت همکاری داشت. شرکت لی یک شریک افتخار آفت ایالات متحده و همچنین Nashville Predators و Nashville Sounds است.

اخبار مرتبط  Nico Young Named 2019 به نام Gatorade® National Boys and Tracking Sports Field of Year

لیست دیجیتالی تعاملی از بزرگترین مشاغل خانوادگی در نشویل در زیر موجود است و ذکر شده است ، از جمله: سال تأسیس ، درصد متعلق به مالک و خانواده ، تعداد اعضای خانواده که برای این شرکت کار می کنند و کل شرکت اشتغال شمارش گسترده است.

https://www.bizjournals.com/nashville/subscriber-only/2020/05/01/largest-family-zant-businesses-in.html

مخاطب: اریکا بریستر و محافظت از آفات در ایالات متحده
تلفن: 615-590-1260
پست الکترونیک: [email protected]

منبع حفاظت از آفات ایالات متحده

لینک های مربوطه

https://uspest.com/