Hollister Biosciences Inc. به روزرسانی در مورد عملکرد Q4 2020 شامل 14.93 میلیون دلار CDN درآمد با برآورد CDN 2.53 میلیون دلار EBITDA با افزایش درآمد سالانه 3215٪ نسبت به Q4 2019

ونکوور ، قبل از میلاد، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Hollister Biosciences Inc. (CSE: HOLL) (OTC: HSTRF) (FRANKFURT: HOB) (“شرکت“،”شرکت هالیستر شاهدانه.” یا “هالیستر“) یک شرکت متنوع مارک حشیش با محصولات در بیش از 280 داروخانه در سراسر کالیفرنیا، و بیش از 90 درمانگاه در سراسر آریزونا، خوشحال است که می تواند به روزرسانی عملکرد Q4 ، 2020 خود را ارائه دهد.

Q4 2020 به روز رسانی

برای دوره شروع 1 اکتبرخیابان، 2020 و پایان یافتن 31 دسامبرخیابان، 2020 ، هالیستر گزارش می دهد که درآمد رکورددار سه ماهه از CDN 14.93 میلیون دلار و CDN 2.53 میلیون دلار در EBITDA از سری محصولات پیش رول ، کنسانتره ، مقطر ، هش حباب بدون حلال ، گل از پیش بسته بندی شده ، تنتور و محصولات vape. این شرکت هشدار می دهد که هنوز درآمد و ارقام EBITDA حسابرسی نشده است و براساس گزارش های تهیه شده توسط مدیریت است.

“ما از توانایی خود در ارائه درآمد سه ماهه رکورد در چنین فضای چالش برانگیز بازار بسیار راضی هستیم. ما رشد درآمد خود را به نفوذ بیشتر کالیفرنیا و آریزونا شبکه های داروسازی و راه اندازی موفقیت آمیز محصول جدید با شرکای سرمایه گذاری مشترک ما. فروش محصولات مرتبط با حشیش همچنان در سراسر بیماری همه گیر COVID-19 مقاومت نشان می دهد. ما امیدواریم که این حرکت مثبت را تا سال 2021 ادامه دهیم ” الکس سامجن، رئيس جمهور.

عصاره های زهر (“زهر“) مجموعه محصولات مارک دار در سراسر کشور توزیع می شود آریزونا کاتالیزور اصلی رشد درآمد شرکت بوده است. از همان زمان 26 مارسهفتم، 2020 (نگاه کنید به بیانیه مطبوعاتی مورخ 30 مارس 2020) ، هالیستر زیست شناسی Venom را بدست آورد. از زمان بسته شدن ، در سه چهارم بعدی ، ونوم تقریباً در این امر مشارکت داشت CDN 38 میلیون دلار به درآمد سال 2020 شرکت در کل سال 2020 ، عصاره های زهر تولید بیش از CDN 40 میلیون دلار در درآمد (و CDN 4.9 میلیون دلار در EBITDA تنظیم شده) ، از CDN 16.4 میلیون دلار در سال 2019 با 144٪ افزایش درآمد نسبت به سال ، و پایان سال با تقریباً رکورد فروش ماه دسامبر CDN 5.5 میلیون دلار.

Venom Extracts در سال 2020 بیش از 4 میلیون گرم محصول فروخته است که 30 درصد از فروش در کل استان را شامل می شود آریزونا. نام تجاری برای رشد مداوم در بازار قرار گرفته است آریزونا با قانون استفاده از بزرگسالان که اخیراً تصویب شده است ، و تلاش می کند تا به کالیفرنیا و از زیرساخت های شرکت و شبکه فروش بیش از 280 داروخانه بهره مند شوید. ماری جوانا بیزینس روزانه پروژه هایی را ارائه می دهد آریزونا بازار تفریحی می تواند تا 400 میلیون دلار در درآمد سال اول خود و بیشتر از 700 میلیون دلار تا سال 2024.

اخبار مرتبط  هایک ویژن برای نیازهای راه حل های جامع هشدار بی سیم ، سیستم AX PRO را به بازار معرفی می کند

علاوه بر عصاره های زهر ، هالیستر پیش رول های HashBone شماره 1 است که قبل از رول هش تزریق می شود کالیفرنیا و یکی از هالیستر محصولات امضا این شرکت اخیراً در مارس ماه تاییدیه مارک تجاری HashBone را دریافت کرده است. این پیش غلتک های تزریق شده هش ممتاز دارای ترکیبی صنعتگر از 75 درصد گل در گلدان بالا و 25 درصد هش حباب آب سرد است. هالیستر خط جدید HashBone Minis را در آوریل سال 2020 اضافه کرد. HashBone اکنون در 280 داروخانه در سراسر موجود است کالیفرنیا، 40٪ افزایش از سال 2019.

این شرکت علاوه بر ثبت رشد درآمد ، تمرکز خود را بر زمینه های رشد اصلی ادامه داد. افزایش حاشیه محصول موجود ، گسترش نفوذ محصول و فروش فروشگاه های مشابه در کالیفرنیا و آریزونا، در حالی که همچنان تنوع و گسترش سبد محصولات مارک دار خود را ادامه می دهد. برخی از نکات برجسته این تلاش ها شامل توافق نامه های کامل شده با تامی چونگ شاهدانه (به بیانیه مطبوعاتی مورخ مراجعه کنید 7 فوریه 2020) و EasyRiders (به بیانیه مطبوعاتی مورخ مراجعه کنید 15 دسامبرهفتم، 2020) برای اضافه کردن به مجموعه مارک های شرکت و همچنین راه اندازی بستر مستقیم تحویل رویایی به مصرف کننده (نگاه کنید به بیانیه مطبوعاتی مورخ 22 دسامبردوم، 2020) در سانفرانسیسکو و ساکرامنتو، و پیشرفت های مداوم زنجیره تامین در حال بررسی برای بهبود کارایی عملیاتی و حاشیه سود با کنترل ورودی ها و تولید است.

اخبار مرتبط  آب قلب بطری های آلومینیومی قابل استفاده مجدد سازگار با محیط زیست را برای مارک آب قلیایی بطری شده آنها راه اندازی کرد

این شرکت منتظر ادامه اجرای برنامه تجاری و اهداف رشد خود در سال 2021 و آینده است.

درباره Hollister Biosciences Inc.

Hollister Biosciences Inc. یک شرکت شاهدانه چند دولتی است و چشم انداز این است که به عنوان پرتفوی پر مارک محصولات نوآورانه ، با کیفیت بالا و شاهدانه و محصولات شاهدانه مورد جستجو قرار گیرد. هالیستر با استفاده از یک مدل حاشیه بالا ، کنترل کل فرآیند از تولید تا فروش تا توزیع یا بذر تا قفسه را کنترل می کند. محصولات Hollister Biosciences Inc. شامل HashBone ، پیش تولید رول هش دار در صنعت ، با مواد حاوی کنسانتره (خرد کردن ، جوانه زدن ، خرد شدن) ، تقطیرها ، هش حباب بدون حلال ، گل از قبل بسته بندی شده ، رول ، تنتور ، محصولات vape و تنتورهای حیوانات خانگی CBD با طیف کامل. Hollister Cannabis Co. علاوه بر این ، محصولات دارای شاهدانه را با برچسب سفید ارائه می دهد. کاملا متعلق به ما کالیفرنیا شرکت تابعه Hollister Cannabis Co اولین شرکت شاهدانه دارای مجوز محلی در شهر هالیستر ، کالیفرنیا زادگاه “دوچرخهسواری آمریکایی”.

وب سایت: www.hollistercannabisco.com

CSE و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن ، مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

اطلاعات آینده نگر: این خبر شامل اظهارات خاصی است که ممکن است “اظهارات آینده نگر” تلقی شود. استفاده از هر یک از کلمات “پیش بینی” ، “ادامه” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “می خواهم” ، “پروژه” ، “باید” ، “باور” و عبارات مشابه در نظر گرفته شده برای شناسایی عبارات آینده نگر است. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات و پیش فرض هایی که اظهارات آینده نگرانه بر اساس آنها منطقی است ، نباید اعتماد بیجا به اظهارات آینده نگر داشته باشد زیرا این شرکت نمی تواند به صحت اثبات آنها اطمینان دهد. از آنجا که اظهارات آینده نگر به حوادث و شرایط آینده می پردازد ، از نظر ماهیت آنها خطرات و عدم اطمینان های ذاتی را شامل می شوند. این بیانیه ها فقط از تاریخ انتشار این خبر صحبت می کنند. نتایج واقعی می تواند از نظر پیش بینی شده در حال حاضر به دلیل تعدادی از عوامل و خطرات از جمله عوامل مختلف خطر مورد بحث در اسناد افشای شرکت که می تواند در نمایه شرکت در سایت www.sedar.com یافت شود ، تفاوت اساسی داشته باشد.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor سازمان دهنده ای را برای اتصال پارچه (ORD-2764) ایجاد می کند

این بیانیه مطبوعاتی شامل مرجع “EBITDA” و “EBITDA تعدیل شده” است که اقدامات مالی غیر بین المللی گزارشگری مالی (“IFRS”) است. اقدامات غیر IFRS تحت IFRS اقدامات شناخته شده ای نیستند ، معنای استانداردی ندارند كه توسط IFRS تجویز شده اند و بنابراین بعید است با اقدامات مشابه ارائه شده توسط سایر شركت ها قابل مقایسه باشد. این شرکت EBITDA را به عنوان سود قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک تعریف می کند. EBITDA تعدیل شده به عنوان EBITDA تنظیم می شود که با حذف سایر موارد غیر تکراری یا غیر نقدی تنظیم می شود ، از جمله تغییر غیر واقعی در ارزش منصفانه و تعدیل ارزش منصفانه موجودی موجود در این دوره ، هزینه های جبران خسارت مبتنی بر سهام ، استهلاک حق استفاده از دارایی ها ، تعدیل مجدد ارزیابی دارایی ها و بدهی های مالی که بر اساس ارزش منصفانه اندازه گیری شده و هزینه های معاملاتی غیر تکرار شونده موجود در هزینه های عملیاتی. EBITDA و EBITDA تعدیل شده مستقیماً اقدامات مالی مشابه استاندارد IFRS را ندارند. این شرکت صرفاً به منظور ارائه بینش بیشتر درباره عملکرد مالی شرکت به سرمایه گذاران ، از این اقدامات غیر استاندارد IFRS استفاده کرده است. خوانندگان هشدار می دهند که چنین اقدام غیر IFRS ممکن است برای هر هدف دیگری مناسب نباشد. اقدامات غیر IFRS نباید جداگانه در نظر گرفته شود یا به عنوان جایگزینی برای اقدامات عملکردی که مطابق با IFRS تهیه شده اند ، در نظر گرفته شود.

SOURCE Hollister Biosciences Inc.