وپورسو برای حمایت از افراد نیازمند در فرانسه با فروشگاه های محلی vaping همکاری می کند

همانطور که Vaporesso در اندازه و نفوذ به عنوان یک مارک بین المللی رشد می کند ، توانایی آن در تأثیر مثبت بر تغییر در جهان افزایش می یابد. این ظرفیت رو به رشد در تضاد با شیوع COVID-19 منجر به افزایش ابتکارات شرکت در زمینه مسئولیت اجتماعی شرکت در طول سال 2020 شد. از طریق یک شبکه جهانی از شرکای بین المللی ، وپورسو وقت ، پول و انرژی را برای دادن کمک کرده است.

در فرانسه ، Vaporesso CARE به طور خاص تعطیلات کریسمس را به عنوان زمان برای اهدا انتخاب کرد. با توجه به اینکه COVID-19 هنوز در سراسر کشور و بسیاری از جهان بیداد می کند ، بسیاری از مردم قادر به گذراندن وقت با عزیزان خود در این فصل تعطیلات نبودند. این ، همراه با فشارهای مالی ، به معنای آن بود که بسیاری از مردم به شدت به کمک نیاز داشتند. Vaporesso CARE با درک این موضوع با فروشگاه های محلی vaping ارتباط برقرار کرده و به آنها کمک می کند تا به مردم نیازمند در این فصل تعطیلات کمک کنند. همچنین مواد غذایی به تعدادی از موسسات خیریه داده شده است تا قصد داشته باشند به طیف وسیع تری از افراد اهدا کنند و از کل فروشگاه های محلی مانند OUEST تقدیرنامه دریافت کنند. فرانسه، LE COURRIER INDÉPANTANT و شهرداری ریوز آن سن.

اخبار مرتبط  بازار جهانی نشاسته ذرت (2020 تا 2026)

در مورد توزیع وسایل کمک در مغازه های فرار فرانسه ، مدیر بازاریابی جهانی Vaporesso ، نیکی ژانگگفت: “در واپورسو ، ما یک شهروند سازمانی مثبت هستیم که بسیار جدی است. انجام هر کاری که می توانیم برای کمک به جامعه انجام دهیم بخشی از مأموریت جهانی ما برای ایجاد جهان به مکان بهتر است.”

اخبار مرتبط  رسانه های اجتماعی VAs نقش مهمی در گسترش تجارت در خارج از آمازون بازی می کنند

برنامه Vaporesso CARE به پروژه های خیریه و اقدام مثبت اختصاص دارد. در ابتدا برای کمک به شرکای بین المللی در مبارزه با بیماری همه گیر ، از آن زمان رشد کرده است که بیش از مبارزه با COVID-19 است. Vaporesso CARE اکنون با همکاری با فروشگاه ها و م institutionsسسات محلی در زمینه حمایت از جوامع در سراسر جهان اختصاص یافته و در آینده نیز به رشد خود ادامه خواهد داد.

اخبار مرتبط  دیوید کیلکولن ، کارشناس جنگ چریکی و مدیر عامل Cordillera هشدار می دهد که حمله به Capitol Hill مانند حرکت آغازین یک انقلاب رنگی به نظر می رسد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1395549/1.jpg

منبع VAPORESSO