از بقالی ها خواسته می شود که زمستان امسال از هلوهای کالیفرنیا Cling و سایر ملزومات شربت خانه به خوبی برخوردار باشند!

با ادامه یافتن خانواده ها برای کشش های طولانی در خانه ، آنها در حال از سرگرفتن رابطه عاشقانه خود با شربت خانه و کشف مجدد ارزش فراموش شده گزینه های پایدار قفسه مانند غذاهای کنسرو شده هستند. میوه ها و سبزیجات کنسرو شده ، به ویژه ، خانواده ها را قادر می سازد از وعده های غذایی سالم حتی در صورت کمبود غذاهای تازه و یا تهیه آنها دشوار استفاده کنند.

بسیاری از این خریداران در نظر دارند هلوهای Cling California، در میان سایر گزینه های میوه کنسرو شده ، یک ماده اصلی شربت خانه خوب آنها باشد. بقالان تشویق می شوند که با داشتن همیشه مقدار زیادی از کالاها ، آماده پاسخگویی به این تقاضا باشند هلوهای Cling California در دست در قوطی ، شیشه و فنجان.

مدیر اجرایی هیئت هلوی کالیفرنیا کریس زنوبینی توضیح می دهد ، “در قوطی ها ، شیشه ها یا فنجان های یک نفره ، هلوهای Cling California ماندگاری طولانی دارند ، بنابراین خریداران می توانند سهام خود را تهیه کنند و بدانند که آنها همیشه آماده لذت بردن هستند. آنها همچنین دارای هزینه کم در هر وعده و مواد مغذی بیشتری نسبت به تازه یا منجمد ، بنابراین کنسرو شده ، با هزینه کمتری هستند هلوهای Cling California همیشه مقرون به صرفه هستند. ”

اخبار مرتبط  پپسیکو هدف آب و هوایی را دو برابر می کند و انتشار خالص صفر را تا سال 2040 متعهد می شود

البته دلیل اصلی در نظر گرفتن خریداران است هلوهای Cling California برای شربت خانه مناسب است ، طعم آنها کاملاً خوشمزه است زیرا در اوج عطر و طعم چیده می شوند ، بسته بندی می شوند و حمل می شوند. برای آن ، اعتبار به هلو هلو کالیفرنیا کشاورزان ، بسیاری از آنها در حال ادامه یک نسل چند نسل از هلو Cling با عشق و مراقبت در مزارع کوچک خانوادگی هستند.

و پس از آن وجود دارد کالیفرنیا یک نوع ترکیب زمین شناسی و آب و هوا ، ایجاد یک اقلیم عالی برای رشد هلو. هنگامی که سهام می کنید هلوهای Cling California در قوطی ها ، شیشه ها یا فنجان ها ، شما در حال خرید آمریکایی هستید و از رهبر جهان که مسئول تولید ایمن ترین ، خوش مزه ترین و اقتصادی ترین هلوهای Cling در کره زمین است حمایت می کنید.

اخبار مرتبط  افزایش سرمایه گذاری های دولت در فعالیت های تحقیق و توسعه فرصت های جدید رشد را ایجاد می کند

در حالی که هلوهای Cling California به دلیل محبوبیت زیادی که در بین خریداران دارند ، جذابیت فروش داخلی دارند ، هیئت مدیره هلو هویج کالیفرنیا زمستان امسال سخت تلاش خواهد کرد تا خریداران را به فروشگاه ها و وب سایت های شما بازگرداند تا خرید بیشتری انجام دهند. در هلوهای Cling California خریداران وب سایت (https://californiaclingpeaches.com) منابع گسترده ای ، ایده های دستور العمل ، اطلاعات غذایی و موارد دیگر را پیدا می کنند – همه اینها به آنها کمک می کند ارزش خرید هلو را افزایش دهند و آنها را به فروشگاه های خود برگردانند.

اخبار مرتبط  جدول جدول خانوادگی (FTT) به مدت 2 ماه محتوای بارگیری هفتگی رایگان را ارائه می دهد

درباره تخته هلو California Cling Peach
هیئت مدیره California Cling Peach Board در سال 1996 تأسیس شد ، یک حکم بازاریابی در ایالت کالیفرنیا است که در راستای تمایل تولیدکنندگان هلو Cling در کالیفرنیا برای ایجاد محیطی استفاده می شود که استفاده از هلوهای چسبیده را از طریق تبلیغ ، تبلیغات ، آموزش مصرف کنندگان ، تولید و تحقیقات بازاریابی افزایش می دهد. ، ایجاد درجه ها و استانداردها و تدوین آمار صنعت. هلوهای کالیفرنیا در اوج رسیدن خود بارگیری ، بسته بندی و حمل می شوند و از طریق مواد غذایی شما در طول سال در قوطی ها ، لیوان های یک نفره و شیشه در دسترس هستند.

نقل قول ها و پیوندهای مرتبط:

https://californiaclingpeaches.com/stock-often

SOURCE California Cling Peaches