CannTrust اعلام کرد معرفی برند پزشکی جدید estora

محصولات هم اکنون از طریق بستر تجارت الکترونیکی جدید در کانال پزشکی برای فروش در دسترس هستند

واگن ، روشن، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – CannTrust Holdings Inc. (“CannTrust” یا “شرکت”) اعلام کرد امروز با مارک پزشکی جدید خود دوباره وارد بازار شاهدانه پزشکی کانادا می شود استوراTM و بلافاصله خدمت به بیماران را آغاز می کند.

استوراTM مبتنی بر پایه محصولات سازگار و با کیفیت بالا CannTrust ، با تمرکز بر ارائه مراقبت های برتر از بیمار در هر تعامل ، اتصال بیماران ، پزشکان و شرکای تجاری با منابع آموزشی و محصولات مورد نیاز آنها برای پیمایش سفر منحصر به فرد حشیش پزشکی هر بیمار.

وی گفت: “از ابتدای تأسیس ما ، ما به تهیه کاناب به طور مداوم با کیفیت بالا شاهدانه اختصاص داده ایم.” گرگ گویات، مدیر ارشد اجرایی در CannTrust. “ما خوشحالیم که مارک پزشکی جدید خود را راه اندازی می کنیم استوراTM با مجموعه ای از محصولات شاهدانه پزشکی شامل قطره های روغن ، کپسول ها و قالب های گل خشک. “

بسیاری از محصولات از طریق سایت تجارت الکترونیکی www.estoramedical.com بلافاصله برای فروش در دسترس هستند.

گویات گفت: “ما معتقدیم كه ایجاد بنیان قوی ما در حشیش پزشکی برای تأمین نیازهای متغیر بیماران ضروری است.” “estora هسته مراقبت از بیمار است. ما با بیماران و پزشکان مشاوره مشورت کردیم ، در مورد نیازهای آنها بیشتر یاد گرفتیم و فرآیندها و پیشنهادات محصولات خود را اصلاح کردیم تا تجربه آنها را با ما بالا ببریم. “

CannTrust همچنان تحت حمایت CCAA است تا تلاش های خود را برای حل ادعاهای دادرسی مدنی خود و بررسی کامل گزینه های استراتژیک تسهیل کند. این تلاشها مداوم و محرمانه است و شرکت قادر به پیش بینی زمان یا نتیجه آنها نیست. در این میان ، با احیای مجدد مجوزهای حشیش و احیای مداوم عملیات خود ، ورود مجدد CannTrust به بخش تجارت پزشکی حشیش بخش مهمی از تمرکز آن بر بازسازی اعتماد از طریق ارائه محصولات نوآورانه با کیفیت به بیماران و مشتریان خود است. . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل CCAA CannTrust ، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: www.ey.com/ca/canntrust.

اخبار مرتبط  GrowGeneration برای اقدام در برابر تحقیقات هنددنبورگ برای اظهارات مربوط به دستکاری قیمت سهام

درباره استوراTM

استوراTM یک مارک حشیش پزشکی کانادایی است. نمونه کارهای ما با در نظر گرفتن بیماران ، با فرمت های آسان برای استفاده و فرایندهای استاندارد طراحی شده است که از سازگاری و کیفیت در هر بطری اطمینان حاصل می کند. ما فقط یک ارائه دهنده حشیش پزشکی نیستیم ، بلکه یک شریک هستیم که بیماران ما را در سفر خود با حشیش پزشکی راهنمایی و پشتیبانی می کند ، بنابراین آنها می توانند بر روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنند.

estoramedical.com

estoramedical

اظهارات رو به جلو

این اطلاعیه مطبوعاتی حاوی “اطلاعات آینده نگرانه” به معنای قوانین اوراق بهادار کانادا و “بیانیه های آینده نگرانه” به معنای قانون اصلاح دعاوی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده 1995 و سایر موارد قابل اجرا است ایالات متحده قوانین بندر امن ، و چنین اظهاراتی بر اساس انتظارات ، برآوردها ، پیش بینی ها ، مفروضات و عقاید و دیدگاه های کنونی CannTrust در مورد رویدادهای آینده است.

با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “باور” ، “انتظار” ، “احتمال” ، “ممکن” ، “اراده” ، “باید” ، “قصد” ، اطلاعات آینده نگر و اظهارات آینده نگر را می توان شناسایی کرد. “پیش بینی” ، “بالقوه” ، “پیشنهادی” ، “تخمین” و سایر کلمات مشابه ، از جمله تغییرات منفی و دستوری آن ، یا عباراتی که برخی رویدادها یا شرایط “ممکن است” ، “اتفاق” یا “رخ دهد” ، یا توسط بحث استراتژی

اخبار مرتبط  U-Haul در 20 ژوئیه در توسان تسهیلات خود ذخیره سازی جدید را افتتاح کرد

اطلاعات و اظهارات آینده نگر لزوماً خطرات شناخته شده و ناشناخته ای را شامل می شود ، از جمله ، بدون محدودیت: نتیجه بدهی های احتمالی شرکت ؛ تأثیر تحقیقات نظارتی بالقوه ؛ بررسی شرکت از گزینه های استراتژیک ؛ خطرات مرتبط با شرایط عمومی اقتصادی ؛ رویدادهای نامطلوب صنعت ؛ از دست دادن بازارها تحولات قانونی و نظارتی آینده در کانادا، ایالات متحده و جاهای دیگر صنعت شاهدانه در کانادا بطور کلی؛ و ، توانایی Cannrust برای اجرای استراتژی های تجاری خود است.

هرگونه اطلاعات و گزاره های آینده نگر فقط از تاریخ ساخت آنها صحبت می شود و ، به جز موارد قانونی ، CannTrust هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی یا تجدید نظر در هرگونه اطلاعات یا اظهارنظرهای آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر. هر از گاهی عوامل جدیدی پدیدار می شوند و پیش بینی همه این عوامل برای Canntrust امکان پذیر نیست. هنگام در نظر گرفتن این اطلاعات و اظهارات آینده نگر ، خوانندگان باید عوامل خطر و سایر اظهارات هشدار دهنده را در فرم اطلاعات سالانه CannTrust به تاریخ داشته باشند 28 مارس 2019 (“AIF”) و با مراجعه به مقامات نظارتی اوراق بهادار کانادا در SEDAR به آدرس www.sedar.com و به عنوان نمایشگاه گزارش سالانه CannTrust فرم 40-F تحت قانون مبادله اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1934 ، با اصلاحیه ، با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در EDGAR به آدرس www.sec.gov (“مارس 2019 فرم 40-F “). عوامل خطر و سایر فاکتورهای ذکر شده در AIF می توانند وقایع یا نتایج واقعی را با آنچه در هرگونه اطلاعات یا اظهارنظرهای آینده نگر توصیف می شود ، متفاوت کنند. همچنین به خوانندگان یادآوری می شود که CannTrust به عنوان پیش فرض دوره خود ، پیش فرض است. الزامات افشای تحت قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار و الزامات بورس اوراق بهادار ، که جدیدترین AIF ، فرم 40-F و سایر افشای آن همه عوامل خطر را که در حال حاضر با شرکت روبرو است منعکس نمی کند ، و شرکت مجددا اظهارنامه مالی را تکمیل یا ثبت نکرده است عبارات موجود در AIF یا مارس 2019 فرم 40-F یا در غیر این صورت اصلاحیه ای را در فرم 40-F ایجاد کرده است ، و این شرکت تصمیم گرفته است که پرونده های قبلی خود را اصلاح نکند یا پرونده های دیگری را با توجه به الزامات افشای دوره ای تحت قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار و الزامات بورس اوراق بهادار ایجاد نکند. هیچ یک از اوراق بهادار شرکت برای تجارت در هر بورس اوراق بهادار در هر حوزه قضایی ذکر نشده است کانادا، تجارت در اوراق بهادار شرکت منوط به یک دستور توقف تجارت است که در تاریخ صادر شده است 13 آوریل 2020 توسط کمیسیون اوراق بهادار انتاریو برای عدم موفقیت CannTrust در تعهدات افشای خود تحت قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار.

اخبار مرتبط  Communicorp به یاد می آورد اردک مخمل خواب دار به دلیل نقض محرومیت از محتوای فدرال سرب فدرال؛ خطر مسمومیت با سرب

منبع CannTrust Holdings Inc.

لینک های مربوطه

https://www.canntrust.com/