غذاهای برجسته دور مالیات 10 میلیون دلاری A بسته می شود

لس آنجلس، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – غذاهای برجسته، سازنده PigOut® Pigless® پوست گوشت خوک و بیرون بردن غذا در یک کیسه خمیر هزارلا، مطرح کرده است 10 میلیون دلار در یک بودجه سری A به رهبری SternAegis Ventures. با این سرمایه اضافی ، شرکت برجسته غذایی تلاش خواهد کرد تا رد پای خرده فروشی و همچنین تلاش های بازاریابی مستقیم به مصرف کننده (“DTC”) را گسترش دهد. Outngt همچنین از عواید این بودجه برای تقویت تیم تحقیق و توسعه خود به سرپرستی بنیانگذار سرآشپز استفاده خواهد کرد دیو اندرسون به منظور تسریع در توسعه محصولات جدید گیاهی آماده بازار برجسته. سرمایه گذاران استراتژیک برجسته کنت هریس، رئیس سابق هیئت مدیره Enjoy Life Foods و خاویر والز-بائوتیستا ، مدیرعامل سابق Mission Foods و مدیر عامل فعلی El Dorado Foods ، هر دو در این بودجه سرمایه گذاری کردند.

با تأمین مالی این سری A ، غذاهای برجسته باید به عنوان برنامه توسعه سریع خرده فروش در سطح ملی و جهانی در حمایت از اولین محصول خود ، PigOut® Pigless® Pork Rinds ، و جدیدترین نوآوری خود ، TakeOut al Meal-In-A ، به اجرای خود ادامه دهند. -کوله ™ پفک.

اخبار مرتبط  Dunn-Edwards® روندهای طراحی + رنگ + 2021 را اعلام می کند

وی افزود: “ما در سال 2020 در هر دو کانال DTC و خرده فروشی رشد انفجاری داشته ایم و بازخورد محصولات Addictively Delicious … و مغذی ما بسیار مثبت بوده است.” بیل گلاسر، مدیرعامل و بنیانگذار غذاهای برجسته. “این بودجه سری A به ما این امکان را می دهد تا وظیفه خود را برای سهولت در خوردن غذاهای گیاهی سالم برای هر کسی تسریع کنیم. به دنبال غذاهای برجسته تر باشید که از محصولات نوآورانه خوشمزه استفاده می کنند!”

وی گفت: “ما متعهد هستیم كه تیم برجسته غذاها را در ماموریت خود برای تولید یك مارك جهانی محصولات میان وعده گیاهی حمایت كنیم.” کاسل شاپیرو، CFA ، شریک ، مشاغل SternAegis. “غذاهای برجسته توسط کارآفرینان سریالی پرشور هدایت می شوند که می خواهند مرزهای ممکن را با ترکیبات گیاهی تحت فشار قرار دهند.”

غذاهای برجسته توسط بیل گلاسر و سرآشپز دیو اندرسون از یک عشق مشترک ، دهه ها به غذاهای خوشمزه گیاهی. با تمایل به تهیه غذای گیاهی با طعم خوشمزه به عنوان جهنم ، غذاهای برجسته میان وعده هایی را ایجاد می کند که همه – از دوستداران گوشت گرفته تا گیاهخواران – می توانند از آنها لذت ببرند بدون اینکه طعم و مزه و بافت آنها را کم کنند. محصولات برجسته مواد غذایی در حال حاضر در خرده فروشان سراسر کشور از جمله مکانهایی در Walmart ، Kroger ، Whole Foods و مناطق جنوب غربی 7-11 به فروش می رسند.

اخبار مرتبط  بانک غذایی منطقه ای لس آنجلس برای حمایت از بانک های مواد غذایی منطقه ای به سالانه NBC4 "Help 4 The Hungry" کمک می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غذاهای برجسته ، ما را در www.outstandingfoods.com و در اینستاگرام درoutstandingfoods بررسی کنید.

درباره سرمایه گذاری های STERNAEGIS
شركت SternAegis Ventures با شركتهايي نظير Outstanding Foods همكاري مي كند تا ايده هاي خوبي را زنده كند. SternAegis به دنبال شناسایی “ایده بزرگ بعدی” است و سپس تلاش می کند تا از طریق تشکیل سرمایه و خدمات مشاوره ای استراتژیک ارزش افزوده ایجاد کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاغل SternAegis: www.sternaegis.com

اخبار مرتبط  Changhong اعلام حمایت مالی از تیم ملی بدمینتون چین می کند

درباره غذاهای برجسته
با توجه به اشتیاق شدید برای تهیه غذاهای بهتر گیاهی Addictively Delicious ™ ، غذاهای برجسته باعث ایجاد غذاهایی می شود که همه می توانند بدون از بین بردن طعم و مزه و بافت آنها را دوست داشته باشند. با 100٪ ترکیبات گیاهی مفید ، همراه با پروتئین و سایر فواید سلامتی ، هر محصول به طرز ماهرانه ای برای طعم عالی و بافت برتر تهیه می شود و فاقد گلوتن ، سویا ، GMO ، چربی های ترانس و کلسترول است. این برند همچنین با مشارکت با سازمان های غیر انتفاعی که به بهبود رفاه حیوانات مزرعه ، محیط زیست و سلامت جوامعی که در آن خدمت می کنند کمک می کند. جدیدترین محصول آن TakeOut ™ Meal-In-A-Bag ™ Puffs و PigOut® Pigless® پوست گوشت خوک به صورت مستقیم برای مصرف کننده در دسترس است www.outstandingfoods.com و در خرده فروشان در سراسر کشور.

مخاطب: یوهانا آلبرتسون، مشاوره کروپا
[email protected] / تی 323-363-0519

منبع غذاهای برجسته

لینک های مربوطه

http://www.outstandingfoods.com