تقاضای ایالات متحده برای لوازم خانگی آشپزی در سال 2020 و فراتر از آن افزایش می یابد

CLEVELAND، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – طبق پیش بینی تقاضای ایالات متحده برای وسایل آشپزی خانگی از نظر اسمی سالانه 2.8 درصد افزایش می یابد. لوازم آشپزی خانگی: ایالات متحده، گزارشی که اخیراً توسط Freedonia Focus Reports منتشر شده است. افزایش ناچیز در تکمیل مسکن تقاضای جدید برای لوازم خانگی را افزایش می دهد. انتظار می رود تقاضای جایگزینی نیز افزایش یابد ، که با افزایش فروش خانه های موجود و فعالیت های نوسازی تحریک می شود. بعلاوه ، گسترش مداوم در سطح درآمد شخصی یکبار مصرف ، اطمینان و قدرت مصرفی را برای جایگزینی وسایل قدیمی به مصرف کنندگان می دهد. با این حال ، اشباع بازار همچنان باعث کاهش رشد سریع تقاضا خواهد شد.

در سال 2020 ، رفتار خرید تحت تأثیر همه گیر COVID-19 قرار گرفته است. آزادسازی تقاضای متوقف شده به دنبال کمبود دستگاه در اوایل همه گیر شدن ، تقاضا را در سال با افزایش 3.7 درصدی افزایش می دهد ، به ویژه تقاضای مایکروویو با رشد 6.6 درصدی.

اخبار مرتبط  مک کورمیک افزایش سود سه ماهه را اعلام کرد

این و سایر بینش های کلیدی در این مورد ارائه شده است لوازم خانگی آشپزی: ایالات متحده. این گزارش تقاضای لوازم آشپزی خانگی ایالات متحده و سال های 2020 و 2024 را با میزان اسمی دلار آمریکا در سطح تولید کننده پیش بینی می کند. کل تقاضا و محموله ها بر اساس محصول از نظر:

  • لوازم برقی پخت و پز
  • لوازم پخت گاز
  • اجاق های مایکروویو

برای نشان دادن روندهای تاریخی ، تقاضای کل ، کل محموله ، بخشهای مختلف و تجارت بصورت سری سالانه از 2009 تا 2019 ارائه شده است.

هودها همانند وسایل کوچک پخت و پز مانند توستر ، اجاق های توستر و اجاق های برنج از شمول این گزارش مستثنی هستند. لوازم دست دوم / دست دوم؛ لوازم پخت و پز طراحی شده برای استفاده تجاری؛ اجاق گاز و اجاق گاز قابل حمل؛ کباب پز؛ گریل در فضای باز؛ و کوره و کوره برقی. صادرات مجدد لوازم خانگی پخت و پز از ارقام تقاضا و تجارت مستثنی است.

اخبار مرتبط  شرکت Rollins ، شرکت از تصویب رئیس هیئت مدیره خبر داد

این گزارش نتایج حاصل از نظرسنجی اختصاصی مصرف کننده ملی Freedonia Focus Reports ، از جمله تجزیه و تحلیل تأثیر COVID را نشان می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش در اینجا موجود است:

درباره گزارشات تمرکز Freedonia
هر ماه ، گروه Freedonia – بخشی از MarketResearch.com – بیش از 20 گزارش تمرکز جدید Freedonia را منتشر می کند ، که تجزیه و تحلیل تازه و بی طرفانه ای را در مورد طیف گسترده ای از بازارها و صنایع ارائه می دهد. پوشش Focus Report که در 20-30 صفحه منتشر شده است ، از مواد اولیه تا کالاهای ساخته شده تمام شده و خدمات مرتبط مانند حمل بار و ساخت و ساز را شامل می شود. گزارشات اضافی کالاهای مصرفی را می توانید از طریق Freedonia Focus Reports یا MarketResearch.com خریداری کنید.

اخبار مرتبط  صنعت جهانی ویتامین های آدامس تا سال 2026

هدف از تجزیه و تحلیل این است که خواننده مشغول را از طریق موضوعات مربوطه به سرعت پشت سر هم هدایت کند ، از جمله:

  • اندازه کل بازار تاریخی و بازده صنعت
  • تقسیم بندی توسط محصولات و بازارها
  • شناسایی محرک های بازار ، محدودیت ها و شاخص های کلیدی
  • چشم انداز قطعه به بخش در پیش بینی های پنج ساله
  • بررسی پایگاه تأمین
  • منابع پیشنهادی برای مطالعه بیشتر

تماس با مطبوعات:
کورین گنگلوف
+1 440.684.9600
[email protected]

منبع گروه Freedonia

لینک های مربوطه

https://www.freedoniafocusreports.com