اثر انگشت قفل دوچرخه BenjiLock By Hampton® دوچرخه سواران را قادر می سازد بدون کلید شوند

U-Lock جدید با قابلیت BenjiLock حداکثر 10 اثر انگشت را در خود ذخیره می کند ، به دوستان یا اعضای خانواده این امکان را می دهد تا به راحتی و بدون تعویض کلید ، دوچرخه یا دوچرخه الکترونیکی را به اشتراک بگذارند و ایمن کنند. قفل همچنین می تواند با یک کلید برای استفاده سریع و بدون برنامه نویسی باز شود. قفل دوچرخه Fingerprint Fingerprint در هنگام راه اندازی در نسخه قید 8 اینچی ، در برابر آب و هوا مقاوم است ، دارای درجه IP65 است و از یک سیلندر مقاوم در برابر سوراخکاری و یک قید فولاد سخت پوشیده شده در برابر برش ، پیچ و مهره برخوردار است.

اخبار مرتبط  گزارش ماراتن پترولیوم نتایج سه ماهه دوم سال 2020

وی گفت: “با افزایش فروش دوچرخه از ابتدای شیوع COVID-19 و بیش از 100 میلیون دوچرخه برقی که انتظار می رود طی 2-4 سال آینده به فروش برسد ، زمان مناسبی برای نوآوری در گروه امنیت دوچرخه است.” کیم کلی، رئیس و مدیر عامل ، محصولات Hampton.

قفل های قابل حمل BenjiLock By Hampton توسط باتری های لیتیوم قابل شارژ تغذیه می شوند که استفاده تقریبی 6 ماهه را با یک بار شارژ USB تأمین می کنند. Fingerprint Bike Lock که در رنگ مشکی مات موجود است ، دارای کابل شارژ USB است و دارای MSRP پیشنهادی می باشد 79 دلار. این آدرس در سایت www.BuyHampton.com موجود است.

اخبار مرتبط  استنلی بلک و دککر نام های گراهام رابینسون رئیس صنعت

قفل دوچرخه اثر انگشت بخشی از محصولات در حال رشد BenjiLock By Hampton است که در ابتدا توسط مخترع پیش بینی شده است رابی کابرال برای دسترسی آسان به وسایل خود نمونه اولیه قفل اثر انگشت که در اصل در “مخزن کوسه” ABC دیده می شد توسط محصولات Hampton ، یک رهبر قابل اعتماد در محصولات امنیتی به بازار عرضه شد. در حال حاضر خانواده این محصولات شامل قفل انگشتی 43 میلی متری اصلی ، قفل سفر اثر انگشتی ، قفل اسپرت اثر انگشت 35 میلی متر و قفل درب اثر انگشت هستند.

اخبار مرتبط  Firmenich مقاومت خود را در سال عدم قطعیت قابل توجه به اثبات رساند

درباره محصولات همپتون
Hampton Products یک رهبر و مبتکر قابل اعتماد در محصولات سخت افزاری امنیتی و راه حل هایی است که نصب و استفاده از آنها آسان است. این شرکت از سال 1990 بیش از 1.5 میلیارد قفل درب ، قفل قفل ، سخت افزار درب و چراغ های امنیتی تحت عنوان Brink’s® ، Hampton® ، Mountain Security® ، Wright Products® ، Universal Hardware® و سایر نام های تجاری امنیتی فروخته است و به طور فعال در حال توسعه نسل بعدی محصولات خانگی متصل. برای اطلاعات بیشتر به BuyHampton.com مراجعه کنید.

محصولات محصولات Hampton

لینک های مربوطه

http://www.BuyHampton.com