کیک های شکلاتی شکل قلب به شما پیشنهاد می دهد

به عنوان بخشی از مشارکت ، Portillo اهدا خواهد کرد 5 دلار از هر کیک خریداری شده – تا 25 دلار، 000 – به هیچ بچه گرسنه. این کمک خیرخواهانه با اطمینان از اینکه همه کودکان غذای سالم مورد نیاز روزانه خود را دریافت می کنند ، به مأموریت No Kid Hungry برای پایان دادن به گرسنگی کودکان در آمریکا منتفع خواهد شد.

مدیرعامل Portillo گفت: “Portillo’s به عنوان یک طرفدار No Kid Hungry و معتقد به اینکه همه کودکان در سراسر آمریکا باید به وعده های غذایی دسترسی داشته باشند ، مفتخر است که با No Kid Hungry در این طرح مهم همکاری می کند.” مایکل اسانلو. “ما مشتاقانه منتظریم کیک های شکلاتی خوشمزه و مشهور خود را برای هدفی برای مهمانانمان در سراسر کشور بیاوریم.”

کیک های یک لایه در رستوران ها از 5 تا 14 فوریه. مهمانان تشویق می شوند که شروع به پیش سفارش کنند 12 ژانویه در portillos.com یا با تلفن 866-YUM-BEEF تماس بگیرید.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل 2020 بازار جهانی ماشین ساخت دستمال کاغذی با پیش بینی های سال 2026 ، مشخصات نمایه شرکت های اصلی Delta Paper Machine ، Finetech Tissue Machines و Alpha Napkin Machines

طرفداران Portillo در سراسر کشور همچنین می توانند یک کیک به شکل قلب را در سایت portillos.com خریداری کنند. کیک فروشگاه-کشتی در خرده فروشی در 43.99 دلار، که شامل حمل و نقل دو روزه رایگان است و برای حمل به تمام 50 ایالت در دسترس است.

“کودکان در ایالات متحده روزهای خارق العاده ای روبرو هستند – از هر چهار کودک یک نفر ممکن است امروز به دلیل ویروس کرونا با گرسنگی زندگی کند. ” دیانا هووی، معاون ارشد رئیس جمهور ، مشارکت های شرکتی بدون کودک گرسنه. “ما از حمایت Portillo سپاسگزاریم زیرا تلاش می کنیم همه بچه ها وعده های غذایی سالم را دریافت کنند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد رستوران ، لطفاً به سایت www.portillos.com مراجعه کنید یا Portillo را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، یا اینستاگرام. مشتریان می توانند با مراجعه به portillos.com/locations نزدیکترین مکان Portillo را به آنها پیدا کنند.

اخبار مرتبط  ناحیه مد در حالیکه اولین سال موفقیت خود را جشن می گیرد از فروشگاه های جدید استقبال می کند

درباره Portillo’s
در سال 1963 ، دیک پورتیلو سرمایه گذاری کرد 1100 دلار به یک تریلر کوچک برای باز کردن اولین جایگاه هات داگ Portillo بروید پارک ویلا ، ایالت IL، که او آن را “خانه سگ” نامید. سالها بعد ، Portillo’s رشد یافته و شامل رستوران در بیش از 60 مکان در چندین ایالت است. Portillo’s بیشتر به خاطر هات داگهای شیکاگو ، ساندویچ های گوشت گاو ایتالیایی ، همبرگرهای کبابی ، سالادهای تازه و کیک شکلاتی معروف شهرت دارد. مارک Portillo همچنین شامل رستوران های بارنلی است که دنده های برنده جایزه ، پاستا با سس های خانگی و سالادهای تازه را سرو می کنند. Portillo از طریق Portillos.com مواد غذایی را به 50 ایالت ارسال می کند. آشپزخانه خانگی Portillo تجارت سریع غذا در این شرکت است.

اخبار مرتبط  امنیت و امنیت غذایی نکته قابل توجه مصرف کنندگان است

درباره هیچ کودکی گرسنه
هیچ کودکی نباید در آمریکا گرسنه بماند. اما در پی شیوع همه گیر ویروس کرونا ، از هر 4 کودک 1 کودک امروز می تواند با گرسنگی روبرو شود. هیچ کودک گرسنه با کمک به راه اندازی و بهبود برنامه هایی که به همه بچه ها غذای سالم لازم برای رشد می دهد ، در تلاش برای پایان دادن به گرسنگی کودکان نیست. این مشکلی است که ما می دانیم چگونه حل کنیم. No Kid Hungry (مبارزات بدون کودک گرسنه) کمپینی است که با ما به اشتراک بگذارید ، سازمانی متعهد به پایان گرسنگی و فقر است. به ما در nokidhungry.org بپیوندید.

SOURCE Portillo’s Hot Dogs، Inc.

لینک های مربوطه

portillos.com