داروخانه های Ralphs اولین دوزهای واکسن COVID-19 را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در جنوب کالیفرنیا ارائه می دهند

لس آنجلس، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – رالفز ، بخشی از شرکت Kroger (NYSE: KR) ، اعلام کرد که یک منبع واکسن Moderna COVID-19 را به دست آورده است و شروع به تزریق واکسن به داروسازان و کارکنان داروخانه های جانبی آن و همچنین سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در 50 داروخانه آن در لس آنجلس و کنار رودخانه شهرستانها هیچ هزینه ای برای واکسیناسیون وجود ندارد.

علاوه بر این ، مکان های داروخانه رالفز در سن دیگو، سانتا باربارا و ونتورا شهرستانها و شهر لانگ بیچ واکسن COVID-19 را در هفته دریافت می کند 11 ژانویه.

واکسیناسیون در حال حاضر فقط برای افرادی که به عنوان بخشی از اولین مراحل فاز 1A مراحل توزیع واکسن COVID-19 بهداشت عمومی شهرستان واجد شرایط هستند ، در دسترس است. افراد باید فرم افشای اطلاعات را تکمیل و اعلام کنند که واجد شرایط توزیع فاز 1A هستند.

دکتر گفت: “فوری ترین اولویت ما در سراسر این همه گیر فراهم آوردن محیطی ایمن برای همکاران و مشتریان در حالی که به تعهد اجتماعی خود در تأمین فروشگاه های باز و دسترسی به غذای تازه و ارزان قیمت احتیاج داریم.” لین لی، مدیر داروسازی / بهداشت و سلامتی رالفز. “ما خوشحالیم که با تلاشهای پشتیبانی ما ، همکاران خط مقدم ما به فاز منتقل شده اند 1B از توزیع واکسن COVID-19. “

اخبار مرتبط  J.Crew Group ، Inc. به روزرسانی استراتژی بهینه سازی املاک را ارائه می دهد

رالفز از راهنمایی های بخش های بهداشت محلی درباره طرح توزیع واکسن برای عموم مردم پیروی خواهد کرد.

با 50 داروخانه در سراسر لس آنجلس و کنار رودخانه شهرستانها ، حضور رالفز در جوامع محلی توانایی منحصر به فردی را برای تجویز موثر واکسن فراهم می کند. این واکسن در تمام 77 داروخانه رالفز در سراسر کشور پخش می شود جنوب کالیفرنیا و ساحل مرکزی به محض دسترسی از طریق بخشهای محلی بهداشت.

دکتر لی ادامه داد: “ما بر اساس آزمایشات بالینی کامل و اطمینان از سازمان غذا و دارو و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، از ایمنی واکسن اطمینان داریم.” “علاوه بر این ، داروسازان رالفس 15-30 دقیقه پس از تزریق واکسن ، برای هرگونه واکنش فوری بالقوه ای که ممکن است رخ دهد ، نظارت را انجام می دهند.”

اخبار مرتبط  مشک تسلا نوید سیستم تهویه مطبوع و فیلتراسیون نسل بعدی را می دهد

در طول همه گیر شدن بیماری ، رالفز همچنان رهبر صنعت در ارائه راه حل های آزمایش COVID-19 در خانه و رانندگی رایگان است. رالف با پشتیبانی تیم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با تجربه خود ، از آوریل تاکنون به کروگر در انجام بیش از 250،000 آزمایش COVID-19 در سطح کشور کمک کرده است. Kroger همچنین به آزمایش رایگان COVID-19 به همه همکاران خط مقدم رالف ادامه می دهد.

اخیراً ، رالفز و شرکت کروگر اولین خرده فروش کشور شدند که آزمایشات آنتی بادی سریع را به مشتریان فقط برای 25 دلار. آزمایش سریع آنتی بادی به بیماران در صورت ابتلا به SARS-CoV-2 ، ویروسی که باعث ایجاد COVID-19 می شود ، کمک می کند تا اطلاعات در حدود 15 دقیقه آماده شود.

اخبار مرتبط  مک کورمیک افزایش سود سه ماهه را اعلام کرد

مشتریان می توانند در مورد آزمایش سریع آنتی بادی در Ralphs بیشتر بدانند و قرار ملاقات را در اینجا تعیین کنند.

درباره رالفز
در Ralphs ، یک شرکت از شرکت Kroger (NYSE: KR) ، ما برای همه تازه هستیم … و به هدف خود: تغذیه روح انسان اختصاص داده ایم. ما 20،000 همکار در 188 فروشگاه هستیم که روزانه از طریق یک تجربه خرید یکپارچه در طول روز به مشتریان خدمات ارائه می دهیم جنوب کالیفرنیا و ساحل مرکزی. ما متعهد به ایجاد جوامع #ZeroHungerZeroWaste تا سال 2025 هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما ، به اتاق خبر و سایت روابط سرمایه گذاران مراجعه کنید.

SOURCE شرکت مواد غذایی Ralphs

لینک های مربوطه

http://www.ralphs.com