TreeHouse Foods اعلامیه پخش کنفرانس درآمد چهارم فصل چهارم 2020 را اعلام می کند

بلوط بروک ، بیماری، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – TreeHouse Foods، Inc. (NYSE: THS) میزبان یک پخش اینترنتی صوتی از کنفرانس نتایج حاصل از سه ماهه چهارم خود در پنجشنبه ، 11 فوریه 2021 در 8:30 صبح ET. استیو اوکلند، مدیر ارشد اجرایی و رئیس جمهور ، و بیل کلی، معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد مالی ، در مورد نتایج سه ماهه چهارم و چشم انداز سال 2021 بحث خواهد کرد. انتشار سود قبل از افتتاح بازار در همان تاریخ منتشر می شود و اسلایدهای همراه آن به “سرمایه گذاران” ارسال می شوند بخش وب سایت تقریباً 8:15 صبح ET. پخش با مراجعه به سایت قابل دسترسی خواهد بود http://www.treehousefoods.com و با کلیک بر روی “سرمایه گذاران” ، “رویدادها و ارائه ها”.

اخبار مرتبط  Farm to Fork Meals اولین فروشگاه وعده های غذایی را برای خرید در Fort Lauderdale افتتاح کرد

برای گوش دادن به پخش وب ، کاربران باید نرم افزار Real Player یا Windows Media Player را نصب کنند که با مراجعه به سایت قابل شناسایی و بارگیری است. پخش مجدد پخش وب به مدت 180 روز پس از رویداد در بخش “سرمایه گذاران” ، “رویدادها و ارائه ها” ، “رویدادها و ارائه های بایگانی شده” در وب سایت شرکت در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  کپسول گیاهی در سال 2020 تبدیل به روند جدید بازار بین المللی مکمل های غذایی می شود

درباره غذاهای خانه سه تایی

TreeHouse Foods، Inc. تولید کننده و توزیع کننده پیشرو مواد غذایی و نوشیدنی های بسته بندی شده با برچسب خصوصی در آمریکای شمالی است. در سراسر کشور نزدیک به 40 مرکز تولید داریم آمریکای شمالی و ایتالیا، و چشم انداز ما این است که رهبر راه حل های بدون چون و چرا برای مارک های سفارشی برای مشتریان خود باشیم. سبد محصولات گسترده ما شامل میان وعده ها ، نوشیدنی ها و محصولات آماده سازی وعده های غذایی است که در قالب های پایدار قفسه ، یخچال ، یخ زده و تازه موجود است. ما یک پیشنهاد جامع از قالب های بسته بندی و پروفایل های طعم دهنده داریم ، و همچنین تقریباً در کل نمونه کارها خود مواد پاک کننده برچسب ، ارگانیک و بدون مواد نگهدارنده را ارائه می دهیم. هدف ما این است که غذا و نوشیدنی های با کیفیت بالا برای همه مقرون به صرفه باشد.

اخبار مرتبط  قهوه Parks برای تجلیل از سالگرد 2 سال آینده سایت تجارت الکترونیک راه اندازی می شود

اطلاعات بیشتر ، از جمله آخرین اظهارات TreeHouse در مورد فرم 10-Q و 10-K ، را می توان در وب سایت TreeHouse ، http://www.treehousefoods.com یافت.

لینک های مربوطه

http://www.treehousefoods.com

SOURCE TreeHouse Foods، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.treehousefoods.com