Sodexo با سیستم عامل AI Atlas خدمات کترینگ را از نو اختراع می کند

مردم هر روز بیشتر از سلامتی آگاه می شوند و گزینه های غذایی زیادی وجود دارد. با این حال ، خدمات پذیرایی سنتی به اندازه کافی شخصی نیستند ، و کمتر توصیه های بهداشتی برای هر مشتری ارائه می شود. سفره خانه ها برای مشاغل ، مدارس و سایر امکانات بزرگ با چالش های متعددی مانند کندی ترخیص کالا و صف های طولانی روبرو هستند. این مسائل همچنین بر تجربه مشتری تأثیر می گذارد. در چند وقت اخیر ، معرفی روش های هوشمند برای بهبود تجربه ناهار خوری و کارایی آن به یک روند صنعتی تبدیل شده است.

برای رفع این چالش ها ، Sodexo ، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات پذیرایی در جهان ، با آن همکاری می کند هواوی فرانسه راه حل پرداخت هوشمند Seefood را راه اندازی کنید. این راه حل مبتنی بر Atlas ، پلت فرم سخت افزاری و نرم افزاری هوش هوایی هوآوی است و تشخیص تصویر هوش مصنوعی را با مرحله تسویه حساب برای شناسایی خودکار ظروف ، محاسبه قیمت ها و لغو پرداخت های کارت ترکیب می کند. پرداخت و پایانه های تلفن همراه.

این راه حل با استفاده از یادگیری متریک عمیق ، دقیقاً هر صفحه را فقط در 3 ثانیه تشخیص می دهد. این به سرعت یاد می گیرد و می تواند بلافاصله ویژگی های متمایز یک ظرف را هر بار که اپراتور اتاق غذاخوری وارد تصویر یک ظرف جدید می شود ، تشخیص دهد. این سیستم یک الگوریتم برای به روزرسانی ویژگی های نمونه هایی که به منظور بهبود میزان شناسایی به اشتباه شناسایی شده اند ، فراهم می کند. علاوه بر این ، پس از هر شناسایی ، سیستم ترمینال به طور خودکار برچسب های تشخیص شی and و طبقه بندی را اضافه می کند و آنها را به سیستم آموزش ابر ارسال می کند. به این ترتیب ، تعداد نمونه های آموزش و دقت مدل های الگوریتم بهبودهای مداوم دریافت می کنند. بنابراین ، سیستم با استفاده از آن هوشمندتر خواهد شد.

اخبار مرتبط  صرفه جویی در محصولات خانه هوشمند Aqara با 30٪ تخفیف در فروش روز پدر Aqara

یک جنبه متمایز از محلول Seefood این است که اطلاعات کالری و تغذیه ای را در زمان واقعی ارائه می دهد. این راه حل که با این نوآوری ها تقویت شده است ، نه تنها با از بین بردن نیاز به یک دفتردار دستی برای مداخله ، بار انتظار را به طرز چشمگیری کاهش می دهد ، بلکه سرویس های بهداشتی ، مبتنی بر فناوری و شخصی تر را نیز به رستوران ها ارائه می دهد.

“من هر روز برای ناهار کاری ام به اینجا می آیم. اکنون این کاملاً سلف سرویس است ، از انتخاب ظروف گرفته تا ترخیص پول. دیگر هیچ صف! دیگر این نوع غذا خوردن در واقع سرگرم کننده است.” راه حل غذاهای دریایی در غذاخوری یک شرکت مستقر در گوانگژو. یکی دیگر از مصاحبه شوندگان ، یک متخصص بازار ، توضیح داد: “اتاق ناهار خوری اکنون می تواند حتی کالری مواد غذایی را محاسبه کند و یک مرجع تغذیه ای بسیار شهودی را ارائه دهد. این یک تغییر پارادایم است و یک راه حل مناسب غذایی برای افراد آگاه از سلامتی مانند من است.”

راه حل Seefood برای اپراتورهای غذاخوری ، شهرک سازی طاعون کاملاً خودکار را پیاده سازی می کند و آماری از نظم و صورتحساب را برای تجسم داده های عملکرد فراهم می کند ، به آنها کمک می کند تا قابلیت سرویس دهی و بهره وری عملیاتی را داشته باشند.

اخبار مرتبط  Remsen Technologies توافق نامه خرید ملوان خدمتکار را اعلام کرد

یک غذاخوری که به 2000 نفر خدمات ارائه می دهد می تواند سرعت تسویه حساب خود را از 20 ثانیه برای هر نفر به 3 ثانیه برساند ، تعداد افرادی را که در هر ساعت خدمت می کند از 180 به 1200 نفر افزایش دهد و مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها را انجام دهد از عمل در 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته به صورت عملی.

در حال حاضر ، Sodexo راه حل Seefood را در اتاق ناهار خوری خود در مقر هواوی در استفاده کرده است شنژن، و همچنین در سایر شرکت های بزرگ ، بیمارستان ها و دانشگاه ها در شهرهایی مانند گوانگژو، شنژن و شانگهای در چین. این راه حل در حال حاضر ارزش تجاری شگفت انگیز خود را به اثبات رسانده است و توسط اپراتورهای غذاخوری و مصرف کنندگان به خوبی پذیرفته شده است.

با رفتن به جلو ، Sodexo قصد دارد این راه حل را در سطح جهانی تبلیغ کند. این راه حل در نیمه اول سال 2021 در غذاخوری های Sodexo در اروپای غربی پخش می شود. مارتین بودن، رئیس Sodexo چین ، اظهار داشت: “نوآوری در DNA Sodexo است ، و چین این یکی از کشورهایی است که تحول فناوری و دیجیتال را در جهان رهبری می کند. ما خوشحالیم که با Huawei در تلاشیم مدلهای ابتکاری برای خدمات پذیرایی بسازیم. از طریق این پروژه نوآوری مشترک ، می توانیم به مشتریان خود بهتر خدمت کرده و تجربیات آنها را از نظر کارآیی ، راحتی و سلامتی غنی کنیم. ما متعهد به ارائه خدمات برای کیفیت بهتر زندگی به مصرف کنندگان هستیم چین و در سراسر جهان “.

اخبار مرتبط  صاحبان خانه از روند ارزیابی فعلی رضایت دارند اما به زودی تقاضای بیشتری می کنند: نظر سنجی / سرویس لینک

هواوی یک پلت فرم سخت افزاری و نرم افزاری هوش مصنوعی کامل کرده است که سهولت استفاده و عملکرد بی نظیر را ارائه می دهد. این شرکت با مشتریان صنعتی و شرکای برنامه خود همکاری می کند تا نوآوری AI را در صنعت به وجود آورد. Huawei همکاری خود را با Sodexo تعمیق خواهد کرد تا امکانات بیشتری را در صنعت خدمات پذیرایی کشف کند ، راحتی این خدمات را بهبود بخشد و تجربه غذای بهتری را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

Sodexo یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات پذیرایی در جهان و یک شرکت Fortune Global 500 است که دفتر مرکزی آن در پاریس ، فرانسه قرار دارد و خدمات غذایی را برای مشاغل ، مدارس ، بیمارستانها ، خانه های سالمندان و کارخانه ها در سراسر جهان فراهم می کند. Sodexo همراه با تیم های حرفه ای خود از سرآشپزها ، متخصصان تغذیه و پرسنل آشپزخانه ، اشتیاق خود را در تهیه غذای با کیفیتی که طعم باورنکردنی داشته و مشتریان خود را به وجد می آورد حفظ می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا اینجا وارد شوید
پست الکترونیک: [email protected]

عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1396799/1.jpg

منبع Huawei

لینک های مربوطه

https://e.huawei.com

منبع Huawei