حراج آنلاین رکوردشکنی حراج دهنده هنری 3 ساله Gavels برای گالری پارک وست

این اثر هنری توسط میامی هنرمند Kre8 ، یک هنرمند گرافیتی بسیار محبوب و سورئالیست ، که همچنین شکست پارک وست رکورد قبلی بیشترین آثار فروخته شده توسط هر هنرمند در یک روز.

گالری پارک وست، که به حراج های هنری خود در مقصدهای لوکس تعطیلات در سراسر جهان مشهور است ، از آن زمان حراج های هنری هفتگی آنلاین را برگزار می کند آوریل 2020. هر آخر هفته ، مجموعه داران علاقه مند می توانند از پنجشنبه شب تا یکشنبه شب در یک سری از رویدادها فقط به صورت آنلاین شرکت کنند ، جایی که می توانند به طور مجاز در حراج های هنری شرکت کنند و طی پیش نمایش های ویژه پخش مستقیم ، به استودیوهای هنرمندان کلاس جهانی بروند.

پارک وست رویدادهای جمع آوری آنلاین هر هفته محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و در اوج موفقیت آمیزترین تعطیلات آخر هفته تا آخر هفته سال نو به اوج خود رسیده اند.

بنیانگذار و مدیرعامل پارک وست گفت: “من بیش از 50 سال است که هنر می فروشم.” آلبرت اسکالیونه. “و من فکر می کنم حراج های آنلاین جدید ما بهترین روش برای جمع آوری هنری است که من تا به حال تجربه کرده ام. انتخاب و قیمت گذاری که می توانیم ارائه دهیم باورنکردنی است ، و من از دیدن پاسخی که برای New حراج های سال. مردم واقعاً آنها را دوست دارند! “

اخبار مرتبط  تقویت خلاقیت این روز ملی STEM / STEAM با کاسیو

علاوه بر رکوردهایی که قبلاً ذکر شد ، حراج های آخر هفته سال نو نیز شکسته شد پارک وست سوابق قبلی حراج آنلاین برای بیشترین میزان حضور ، بیشتر آثار فروخته شده و بیشترین ارزش دلار فروخته شده در یک رویداد.

یکی از به یادماندنی ترین لحظات در شنبه ، 2 ژانویه، هنگامی که Kre8 رکورد بالاترین فروش در بین هنرمندان برجسته در جهان را شکست پارک غرب تاریخ حراج آنلاین. هنگامی که آنها به رکورد نزدیک می شدند ، رئیس حراج اصلی جردن سیتر ، که با او بوده است پارک غرب برای بیش از 20 سال ، یک حراج دهنده جدید برای کمک به خاتمه پیشنهادات – دختر 3 ساله اش جاسمین – آورد. او باید اولین کار را در خیابان انجام دهد پارک غرب حراج آنلاین توسط بیش از 100 جمع کننده در یک روز جمع آوری شود.

شما می توانید ویدئویی از افتادن آخرین کاغذ گلدان جاسمین در اینجا را مشاهده کنید.

پارک غرب یک خانواده است که جاسمین در آن متولد شده است ، و شرکت ما بیشتر از یک شغل سبک زندگی است. ” ” بنابراین ، بسیار عالی بود که او را در صحنه شرکت داشته و بخشی از این حراجی تاریخی باشید. ”

اخبار مرتبط  Amcor اولین بسته بندی انعطاف پذیر قابل بازیافت قابل بازیافت را در جهان تولید می کند

آثار هنری Kre8 بسیار محبوب بوده است پارک وست مجموعه داران و در طول آخر هفته ، مهمانان حراج همچنین آثاری از دیگر هنرمندان برجسته از جمله آلبرشت دورور ، پابلو پیکاسو، سالوادور دالی، پیتر مکس، مارک کوستابی ، مایکل گدار، و بیشتر. در سال 1969 تاسیس شد پارک غرب یک بایگانی عظیم از هنرهای اصلی ساخته است که هر آخر هفته در رویدادهای آنلاین آنها در دسترس مجموعه داران خود قرار می دهد.

و پارک وست حراج دهنده 3 ساله نیز ممکن است برای حضور در آینده برگردد. سیتر گفت: “من مشتاقانه منتظر هستم که حتی بیشتر در مورد تجارت خانوادگی به جاسمین آموزش دهم.” “او واقعاً عاشق هنر است. مطمئن هستم اگر توانایی مالی او را داشته باشیم به عنوان یکی از حراج کنندگان مهمان ما ادامه خواهد داد.”

پارک غرب علاوه بر انتخاب رویدادهای حراجی که گالری در اطراف آنها برگزار می کند ، هر آخر هفته حراج های هنری آنلاین برگزار می کند ایالات متحده در هتل های لوکس برای شرکت در یکی از پارک وست تعطیلات آخر هفته حراج هنری زنده ، علاقه مندان فقط باید فرم علاقه آنلاین خود را پر کنند و یک دربان شخصی آنها را برای آخر هفته آینده برنامه ریزی می کند.

اخبار مرتبط  Pizza Hut International از Pizza Panic Iconic Pan Original اصلی جشن می گیرد

در باره گالری پارک وست

گالری پارک وست بزرگترین فروشنده هنر جهان است که از سال 1969 تجربه جمع آوری هنرهای زیبا را به بیش از 3 میلیون مشتری رسانده است. خواه شاهکارهای بزرگترین هنرمندان تاریخ باشد یا آخرین کارهای هنری از برجسته ترین نمادهای معاصر ، پارک غرب از طریق نمایشگاه های هنری و حراجی های قابل دسترس در سراسر جهان چیزی را برای همه ارائه می دهد. شما می توانید درباره گالری پارک وست و تاریخچه بیش از 50 ساله آن در http://www.parkwestgallery.com

پارک غرب همچنین هر آخر هفته میزبان حراج های هنری آنلاین به صورت زنده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پارک وست رویدادهای جمع آوری آنلاین ، به https://www.parkwestgallery.com/online/ مراجعه کنید

می توانید در اینجا با هنرمند Kre8 بیشتر آشنا شوید یا از صفحه اینستاگرام وی در اینجا بازدید کنید.

مخاطب: تام برنز
[email protected]

منبع گالری پارک وست

لینک های مربوطه

http://www.parkwestgallery.com