مارک های لوگو با دانشگاه مینه سوتا قرارداد صدور مجوز را امضا می کنند

فرانکلین ، تن.، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Logo Brands ، Inc. توافق نامه چهار ساله صدور مجوز با دانشگاه مینه سوتا برای پتو ، پرتاب و بالش ، موثر است 1 آوریل 2021.

این توافق نامه گسترش مشارکتی است که در اوایل سال جاری با اعطای حق انحصاری به Logo Brands برای تولید ، تولید و توزیع محصولات درب عقب M Golden Gophers و سبک زندگی در فضای باز در چندین کانال خرده فروشی منعقد شده است. دسته بندی محصولات شامل چادر ، صندلی ، صندلی های استادیوم ، کولرها و میزها است.

“ما از اینکه دانشگاه مینه سوتا به ما اجازه داده است تا مشارکت خود را با آنها گسترش دهیم ” مگی مک هیو، معاون مشارکت های استراتژیک در Logo Brands. “اکنون می توانیم انتخاب جامع تری از مینه سوتا محصولات را به طرفداران ، فارغ التحصیلان ، دانشجویان و جامعه خود منتقل کنید تا سالهای زیادی از آن لذت ببرند. “

مارک های Logo علاوه بر فروشگاه آنلاین مارک های Logo ، محصولات تولیدی دوخت U U را از طریق Walmart ، Target ، کالاهای ورزشی دیک ، آکادمی ورزشی ، تختخواب و فراتر از آن ، Fanatics و بسیاری دیگر از فروشگاه های عمده در دسترس قرار می دهند.

گفت: “ما واقعاً از گسترش برنامه صدور مجوز با Logo Brands بسیار هیجان زده هستیم.” گرگ برکوویتز، استراتژیست بازاریابی مجوز در Gopher Athletics. “مارک های لوگو کار بسیار خوبی در نمایش برند ما انجام می دهد و از زمانی که در آن حضور داشته ام همکاری خوبی داشته ام مینه سوتا

دانشگاه هایی که دارای توافق نامه صدور مجوز با مارک های لوگو هستند: آلاباما، آریزونا، ایالت آریزونا، سینسیناتی، کلرادو، کانتیکت (UConn) ، فلوریدا، ایالت فرسنو، گرجستان، کنتاکی، ایالت لوئیزیانا، میامی، مینه سوتا، نوتردام، تنسی، Vanderbilt، ویرجینیا تک، واشنگتن و ویسکانسین.

درباره مارک های لوگو
Logo Brands پیشرو در تولید محصولات دارای مجوز رسمی برای بیش از 450 تیم و سازمان از جمله دانشگاهی ، NFL ، MLB ، NHL ، NBA ، MLS و NASCAR است. مجموعه شرکت شامل بیش از 170 خط تولید مختلف ، سبک زندگی در فضای باز ، زندگی در محیط داخلی و خانه را در بر می گیرد. این شرکت به عنوان یک تجارت خانوادگی در سال 2000 و با ارسال صندلی های درب عقب از یک گاراژ خارج از آن آغاز به کار کرد ممفیس. دفتر مرکزی آن اکنون در است فرانکلین ، تنسی.

مجموعه گسترده ای از محصولات U of M را در فروشگاه اینترنتی Logo Brands مشاهده کنید.

در اینستاگرام دنبال کنید:logobrandsinc

تماس با رسانه: امی لوک [email protected]

تصاویر مرتبط

logo-brands-minnesota-frosty-pillow.jpg
Logo Brands بالش مینه سوتا مات
Logo Brands بالش مینه سوتا مات

SOURCE مارک های آرم

لینک های مربوطه

https://logobrands.com/


اخبار مرتبط  آرچلیک بار دیگر به عنوان رهبر صنعت در شاخص پایداری داوجونز معرفی شد