مسابقات ویژه المپیک و Publix Super Market 2021 با کمپین Signature Torch Icon آغاز می شود

آتلانتا، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – همانطور که سال جدیدی را سپری می کنیم ، ویژه بازی های المپیک با Publix Super Markets برای کمپین سالانه آیکون مشعل همکاری می کند. این رویداد امضا ، از 7-18 ژانویه 2021، همکاران Publix ، مشتریان و جوامع محلی را در تلاش برای حمایت از هزاران ورزشکار المپیک ویژه و خانواده های آنها متحد می کند.

شروع 7 ژانویه و دویدن از طریق 18 ژانویه، مشتریانی که از Publix محلی خود بازدید می کنند می توانند با کمک مالی ساده از ورزشکاران ایالتی خود حمایت کنند. کلیه اهدا کنندگان بیش از مبلغ دریافتی دریافت خواهند کرد 10 دلار در پس انداز کوپن ، از جمله پس انداز انحصاری در مارک های Procter & Gamble مانند Pampers® ، Luvs® ، Olay® ، Gillette®، Secret® ، Old Spice® ، Always® ، Tampax® و Vicks®. کمک های مالی را می توان در هنگام ثبت نام برای ثبت نام در همان زمان ثبت نام کرد 1 دلار یا مقدار مشخص دلخواه.

اخبار مرتبط  دکتر ولف آمریکا محصولات جدید زنان را در ایالات متحده راه اندازی می کند

از سال 1993 ، تقریبا 56 میلیون دلار از طریق کمپین آیکون مشعل بزرگ شده است ، و به ورزشکاران ما این فرصت را می دهد که از طریق قدرت تحول دهنده ورزش در کنار خانواده ، دوستان و جوامع محلی آنها ، از لحاظ قدرت بدنی ، شهامت و شادی خالص را تجربه کنند.

گفت: “در Publix ، ماموریت ما این است که به عنوان شهروندان مسئول در جوامع خود درگیر شویم.” دواین استیونز، مدیر روابط عمومی Publix. “حمایت ما از بازیهای ویژه المپیک بیش از 40 سال پیش آغاز شد ، شناخت تأثیر آنها به عنوان ابزاری برای ایجاد جوامع قوی در آن زمان ، و این میراث امروز نیز ادامه دارد زیرا ما افتخار می کنیم که کارفرمای انتخابی بیش از 800 ورزشکار ویژه المپیک در سراسر هفت کشور خود هستیم. منطقه عملیاتی دولت. ما به ورزشکاران خود چیزی بیش از یک شغل ارائه نمی دهیم – ما یک زندگی حرفه ای راضی و خانواده دیگری را ارائه می دهیم. ما افتخار می کنیم که در انجام کارهای خوب با هم به انجمن های خود بپیوندیم. ”

اخبار مرتبط  این یک محل Spa مخفی مخفی است که محل دهمین مکان در Kierland عوام است

برای شرکت در کمپین Torch Icon ، لطفاً از Publix محلی خود دیدن کنید 7-18 ژانویه و کمک به المپیک ویژه برای کمک به ایجاد دنیایی از پذیرش و پذیرش برای افراد دارای معلولیت ذهنی.

درباره Publix Super Markets

Publix ، بزرگترین شرکت متعلق به کارمندان در ایالات متحده با بیش از 225،000 همکار ، در حال حاضر 1،264 فروشگاه را در فلوریدا، گرجستان، آلاباما، تنسی، کارولینای جنوبی، کارولینای شمالی و ویرجینیا. برای 23 سال متوالی ، این شرکت توسط Fortune به عنوان یک مکان عالی برای کار شناخته شده است. علاوه بر این ، پایبندی Publix به کیفیت برتر و خدمات به مشتری در میان افراد برتر در تجارت مواد غذایی شناخته شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت شرکت ، Corp.publix.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  برندهای NewLeaf از واگذاری مشاغل خصوصی واسطه ای تحت رهبری Canaccord Genuity خبر دادند

SOURCE ویژه المپیک جورجیا

لینک های مربوطه

http://www.specialolympicsga.org