دیوید کیلکولن ، کارشناس جنگ چریکی و مدیر عامل Cordillera هشدار می دهد که حمله به Capitol Hill مانند حرکت آغازین یک انقلاب رنگی به نظر می رسد

دنور و واشنگتن، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – دیوید کیلکولن، مدیر عامل Cordillera و یکی از چهره های برجسته در زمینه جنگ چریکی ، هشدار داده است که حمله این هفته به Capitol Hill “کمی شبیه حرکت آغازین یک انقلاب رنگی بود ، همانطور که در اوکراین، صربستان ، گرجستان یا بهار عربی “.

کیلکولن در مقاله ای که روز گذشته در استرالیا منتشر شد ، توصیف می کند که در ایالات متحده، “یک جز active فعال قابل توجه برای یک شورش ، با یک شبکه هوادار و پایگاه پشتیبانی بسیار بزرگتر”.

کوردیلرا به چندین دولت در شهر توصیه می کند ایالات متحده در مورد ایمنی عمومی شهری

نویسنده ، افسر نظامی سابق استرالیایی-آمریکایی که اکنون در آن مستقر است دنور، یک الگوی خطرناک را در اختلالات دیروز در شناسایی می کند ایالات متحده’ پایتخت: “انقلاب ها اغلب با اعتراضات گسترده مسالمت آمیز بر سر یک انتخابات مناقشه برانگیز آغاز می شوند. اینها منجر به خشونت می شود ، که باعث سرکوبی دولت می شود ، که باعث شورش ، محکومیت بین المللی و اغلب تغییر رژیم می شود.”

اخبار مرتبط  شركت محصولات دريايي حمايت اجتماعي را در طول همه گيري اعلام كرد

این متخصص که 5 کتاب پرفروش در زمینه امنیت نوشته است ، برترین متخصص شورش در جهان شناخته می شود.

در مقاله خود در استرالیایی، کیلکولن هشدار می دهد که اقدامات خشونت آمیز بعدی ممکن است طی دو هفته آینده اتفاق بیفتد ، که با درگیری میان پوپولیست های چپ گرا ، پوپولیست های راست گرا و تشکیلاتی که شامل نخبگان هر دو حزب سیاسی است ، مشخص می شود.

وی تأكید می كند: “هر كدام بازیگران سیاسی مسالمت آمیز ، فعالان خیابانی گسترده و افراط گرایان خشن خود را دارند”

اخبار مرتبط  آیا بازپرداخت یک قفسه سینه یا کمد به یاد آمده از IKEA را رد کرده اید؟

وی می گوید: “مفهوم انتقال قدرت غیرمترقبه و مسالمت آمیز دموکراتیک مرده است.”

کیلکولن به عنوان مشاور ویژه ضد شورش در وزیر امور خارجه ، برنج کاندولیزا، و مشاور ارشد ضد شورش جنرال دیوید پترائوس زمان فرماندهی کل ایالات متحده، و نیروهای بین المللی در عراق.

وی همچنین به عنوان استراتژیست ارشد مبارزه با تروریسم در وزارت امور خارجه ایالات متحده کار می کرد خاورمیانه، آسیای جنوبی، اروپا، آفریقا و جنوب شرقی آسیا، از جمله فعالیت های عملیاتی در افغانستان، عراق و پاکستان.

در طول 22 سال در ارتش استرالیا ، کیلکولن در آنجا مستقر شد تیمور شرقی، بوگنویل ، و خاورمیانه.

آخرین کتاب او ، اژدها و مارها، توسط The Times of توصیف شده است لندن به عنوان یکی که “باید توسط همه با لباس یکنواخت خوانده شود”.

اخبار مرتبط  Foot Locker با افتتاح فروشگاه جدید ، از جوانان و فرهنگ کفش ورزشی در سنگاپور تجلیل می کند

همراه با دیوید کیلکولن، کاردیلرا توسط COO کارگردانی می شود پرونده الکس، معاون رئيس جمهور رومن دی. اورتیز و معاون رئیس جمهور و مدیر انگلستان ، گوردون پندلتون.

این شرکت تجزیه و تحلیل ژئوپلیتیک و مدیریت ریسک را به دولت ها ، مشتریان شرکتی و NGO ها در این کشور ارائه می دهد آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای لاتین، آسیا و آفریقا.

مجموعه ابزارهای این شرکت و مدل عملیاتی توزیع شده آن ، Cordillera را قادر می سازد تا به مشتریان کمک کند تا در سراسر جهان پیچیده ای که به عنوان یک نتیجه از اورژانس سلامت COVID-19 بوجود می آید ، سازگار و رشد کنند.

کوردیلرا
رسانه ها
رامون پدروسا
[email protected]
+356 7946 7486
www.cordillera-apps.com

SOURCE گروه برنامه های Cordillera