نویسنده کوکتل آفتاب پرست مارک آدیسون برای کمک به “خدمت به کسانی که به ما خدمت کرده اند” به انجمن صنفی متصدی بار ایالات متحده می پیوندد: متصدی بار!

با شروع سال 2021 مارک کوکتل آفتاب پرست در حال راه اندازی یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای “خدمت به کسانی است که به ما خدمت کرده اند”: متصدیان بار. کوکتل آفتاب پرست از طریق بنیاد خیریه ملی صنف متصدی بار ایالات متحده در حال جمع آوری کمک برای برنامه کمک اضطراری متصدیان بارتن است. موسس مارک آدیسون 100٪ از درآمد حاصل از ماسک های صورت Cocktail Party خود را که با تصاویر کوکتل کلاسیک وی طراحی شده است و 10٪ از فروش سایت را به برنامه USBG برای کمک به متقاضیانی که به دلیل بسته شدن میله های COVID-19 و اخراج کارگران با مشکل روبرو هستند ، کمک خواهد کرد.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی را برای دیدن راحت توالت در شب توسعه می دهد (LST-1062)

محصولات Cocktail Chameleon به منظور افزایش تجربه علاقه مندان به کوکتل از نوار خانگی ، چه از نظر عملی و چه از نظر زیبایی. فروشگاه جدید در “مجموعه ها” چیده شده است تا این تجربه خرید آنلاین را به اندازه سفر به یک گالری منظم و در عین حال قابل دسترس ، خوشایند کند. مجموعه ها شامل: لوازم جانبی ، خانه هنری ، ابزارهای بار ، کتاب ها و مواد اولیه کوکتل هستند.

اخبار مرتبط  'Ripley Labs' مرکز نوآوری ابزارهای کابل صنعتی و آب و برق جهانی پس از 2 میلیون دلار سرمایه گذاری توسط Ripley Tools افتتاح شد

محصولات جدید Cocktail Chameleon 2021
لوازم جانبی مهمانی کوکتل
مواد اولیه کوکتل

هنر کوکتل خانگی

آفتاب پرست کوکتل جایزه “بهترین در جهان” توسط جوایز Gourmand World Cookbook Awards اهدا شد و توسط Esquire “THE BOOK to upgrade your home bar” اهدا شد. مهارت سرگرمی و طراحی مارک ، همراه با سبک شخصی پویا ، از او به عنوان مرجعی متقاضی استفاده کرده و ایده های خود را در زمینه سرگرمی و کوکتل در بیش از 100 حضور تلویزیونی به اشتراک گذاشته است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor یک جدول کاردستی بهتر (CNC-590) را توسعه می دهد

تمام محصولات کوکتل آفتاب پرست با همان توجه بالا به جزئیات و سبک توسط مارک طراحی و انتخاب شده اند. از New Cocktail Chameleon by بازدید کنید مارک آدیسون فروشگاه آنلاین با مراجعه به CocktailChameleon.com

مخاطب: چلسی موجالالی
رسانه آدیسون را علامت گذاری کنید
تلفن: 212-924-7626
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE مارک Addison Media | آفتاب پرست کوکتل

لینک های مربوطه

http://CocktailChameleon.com