اجلاس های مجازی زراعت زمستانی به کشاورزان توصیه می کند که از سال 2021 قوی شروع کنند

وی گفت: “شبکه زراعت شناسان محلی ما طیف گسترده ای از دانش را در کنار هم جمع می کند که به کشاورزان کمک می کند تا پتانسیل عملکرد را به حداکثر برسانند.” استیو ویلکنز، برداشت طلایی شرق مدیر زراعت. “ما مشتاقیم چندین گزینه مجازی در اختیار کشاورزان قرار دهیم تا در مورد برنامه های مهم مدیریت محصولات که برای فصل پیش رو برنامه ریزی می کنند ، اطلاعات بیشتری کسب کنند.”

برنامه رویدادها و موضوعات:

  • سه شنبه ، 12 ژانویه در 08:00. مرکزی – مدیریت کرم ریشه ذرت
  • پنجشنبه ، 14 ژانویه در 7:00 بعد از ظهر. مرکزی – مدیریت علوفه ذرت
  • سه شنبه ، 19 ژانویه در 7:00 بعد از ظهر. مرکزی – بیماری های جدید و نوظهور ذرت: آنچه در سال 2021 تماشا کنید (شامل لکه قیر ، لکه قهوه ای فیزودرما ، رگه برگ باکتری و زنگار جنوبی)
  • پنجشنبه ، 21 ژانویه در 7:00 بعد از ظهر. مرکزی – مدیریت علفهای هرز سویا
  • سه شنبه ، 26 ژانویه در ساعت 12:00 توصیه های مرکزی – میزان بذر ذرت
  • پنجشنبه ، 28 ژانویه در ساعت 12:00 نقد و بررسی تحقیقاتی Central – Agronomy in Action 2021
  • دوشنبه ، 8 فوریه در 7:00 بعد از ظهر. مرکزی – E-Luminate® پلت فرم زراعت دیجیتال
  • چهارشنبه ، 10 فوریه در 7:00 صبح مرکزی – مدیریت ذرت با عملکرد بالا

این جلسات 60 دقیقه ای با فرصتهایی که کشاورزان می توانند از کشاورزان س questionsال بپرسند و راهنماییهای عملی و واقعی دریافت کنند ، تعاملی خواهد بود.

دیوید شلاک، برداشت طلایی غرب مدیر زراعت ، گفت: “اگرچه ما ترجیح می دهیم هر زمان ممکن رودررو با کشاورزان ملاقات کنیم ، اما شرایط فعلی ما را ملزم به انعطاف پذیری می کند و از شرایط دشوار بهترین استفاده را می کنیم. ما یک سری عالی اجلاس مجازی داریم که به ما امکان می دهد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم کشاورزی و ارتباط با مشتریان خود. “

اخبار مرتبط  مشارکت پیشگامانه محصولات کنسول تجاری سازگار با نظارتی و مؤثر را به شما ارائه می دهد

برای مشاهده یک برنامه کامل با توضیحات جلسه و ثبت نام برای حضور در برداشت طلایی اجلاس زراعت زمستانی مجازی ، به سایت www.VirtualAgronomySummit.com مراجعه کنید.

برداشت طلایی نمونه کارها از مشاوران بذر Golden Harvest موجود است ، که گزینه های بذر با بازده بالا را با دانش زراعی محلی ترکیب می کنند و تعهد خدمات 365 را در طول سال انجام می دهند تا انجام هر کاری که برای کشاورزان نتیجه می دهد انجام دهد.

در باره برداشت طلایی
بذرهای برداشت طلایی از سال 1973 ریشه در ژنتیک ، زراعت و خدمات دارد ، و ارائه تخصص در بذر عمیق همراه با دانش زراعی محلی یک مشاور بذر مستقل برای به حداکثر رساندن عملکرد در هر زمینه. امروز ، هر برداشت طلایی ترکیبی و متنوع با توجه به نیازهای فردی کشاورزان سخت کوش پرورش می یابد. اطلاعات بیشتر را در GoldenHarvestSeeds.com پیدا کنید. ما را در توییتر دنبال کنید www.twitter.com/GldnHarvest و مانند ما در فیس بوک در www.facebook.com/GldnHarvest.

منابع وب:
برداشت طلایی
اتاق خبر
شکوفا شوید

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر
این سند ممکن است شامل گزاره های آینده نگر باشد ، که می تواند با اصطلاحاتی مانند “انتظار” ، “اراده” ، “اراده” ، “بالقوه” ، “برنامه ها” ، “چشم اندازها” ، “تخمین زده شده” ، “هدف گذاری” ، “مشخص شود” در مسیر “و عبارات مشابه. چنین اظهاراتی ممکن است در معرض خطرات و عدم اطمینان باشد که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت اساسی با این اظهارات داشته باشند. از نظر Syngenta ، این خطرات و عدم اطمینان شامل ریسک های مربوط به مراحل قانونی ، تأییدیه های نظارتی ، توسعه محصول جدید ، افزایش رقابت ، ریسک اعتبار مشتری ، شرایط عمومی اقتصادی و بازار ، انطباق و اصلاح ، حقوق مالکیت معنوی ، اجرای تغییرات سازمانی ، خسارت نامشهود است. دارایی ها ، درک مصرف کننده از محصولات و ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی یا مواد شیمیایی محافظت از محصولات ، تغییرات آب و هوایی ، نوسانات نرخ ارز و / یا قیمت کالاها ، ترتیبات تأمین منبع واحد ، عدم اطمینان سیاسی ، بلایای طبیعی و نقض امنیت داده ها یا سایر اختلالات فناوری اطلاعات . Syngenta هیچ تعهدی برای به روزرسانی اظهارنظرهای آینده نگر برای انعکاس نتایج واقعی ، فرضیات تغییر یافته یا سایر عوامل را بر عهده ندارد.

اخبار مرتبط  Sprayground دارای کودکان و نوجوانان در سرتاسر جهان است که با مجموعه 2020 کیف مدرسه و ماسک های مدرسه بازگشت به (خانه) خود

همه عکس ها یا متعلق به Syngenta هستند یا با اجازه استفاده می شوند.

عملکرد محصول وجود بیماری را فرض می کند.

© 2021 سینگنتا. مهم: همیشه دستورالعملهای برچسب و کیف را بخوانید و دنبال کنید. فقط کسانی که برچسب تحمل گلوفوزینات دارند می توانند با علف کش های مبتنی بر آمونیوم گلفوزینات پاشیده شوند.

LibertyLink®، آزادی® و آرم قطره آب علائم تجاری ثبت شده BASF هستند. GT27® علامت تجاری M.S. فن آوری ها و BASF. HERCULEX® و HERCULEX Shield علائم تجاری Dow AgroSciences، LLC هستند. فناوری محافظت از حشرات HERCULEX توسط Dow AgroSciences. E3 را وارد کنید® فناوری سویا به طور مشترک با Dow AgroSciences LLC و MS Technologies LLC توسعه یافته است. ویژگی ENLIST و سیستم کنترل علف های هرز ENLIST فناوری هایی هستند که توسط Dow AgroSciences LLC متعلق و توسعه یافته اند. ثبت نام کنید® و E3 را وارد کنید® علائم تجاری Dow AgroSciences LLC هستند.

جمع بندی آماده 2 عملکرد®، جمع بندی آماده 2 Xtend®، YieldGard VT Pro® و Design علائم تجاری ثبت شده ای هستند که تحت مجوز Monsanto Technology LLC استفاده می شوند. XtendFlex® یک علامت تجاری ثبت شده است که تحت مجوز گروه Bayer استفاده می شود.

اخبار مرتبط  COVID - 19 برنامه های تأثیر و بازیابی

طبق قوانین فدرال و محلی ، فقط علف کش های حاوی دیکامبا که برای استفاده در انواع مقاوم به دیکامبا ثبت شده اند ، قابل استفاده است. برای جزئیات و شرکای مخلوط مخزن به برچسب های محصول مراجعه کنید. برداشت طلایی® و NK® انواع سویا بدون توجه به ویژگی (های) موجود در بذر ، تحت حق ثبت اختراع واریته و سایر حقوق مالکیت معنوی تحت حمایت و یا حق ثبت اختراعات ایالات متحده محافظت می شوند. بازده آماده 2 عملکرد®، جمع بندی آماده 2 Xtend®، XtendFlex®، LibertyLink® و E3 را ثبت نام کنید® صفات ممکن است تحت تعداد زیادی محافظت شود ایالات متحده حق ثبت اختراع صرفه جویی در دانه های سویا حاوی این صفات برای کاشت یا انتقال به دیگران برای استفاده به عنوان بذر کاشت غیرقانونی است. فقط فرمول های dicamba که از VaporGrip استفاده می کنند® فناوری برای استفاده با Roundup Ready 2 Xtend تأیید شده است® و XtendFlex® دانه های سویا فقط فرمولاسیون کولین 2،4-D با Colex-D® فناوری برای استفاده با Enlist E3 تأیید شده است® دانه های سویا علائم تجاری یا علائم خدماتی نمایش داده شده یا در غیر این صورت در اینجا استفاده می شود ، متعلق به یک شرکت گروه Syngenta است. سایر علائم تجاری متعلق به صاحبان مربوطه می باشند. اطلاعات بیشتر در مورد Agrisure Duracade® در http://www.biotradestatus.com/ موجود است.

منبع برداشت طلایی

لینک های مربوطه

http://www.goldenharvestseeds.com