هیئت رئیسه انتخاب لوئیس دجو را برای خدمت به عنوان 75مین مدیر کل پست ملی کشور اعلام کرد

واشنگتن، 6 مه 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره خدمات پستی ایالات متحده امروز انتخاب یکدست خود را اعلام کرد لوییز دجی برای خدمت به عنوان 75هفتم مدیر ارشد پست ایالات متحده و مدیر اجرایی بزرگترین سازمان پستی جهان. DeJoy یک مدیر اجرایی کسب و کار با بیش از 35 سال تجربه است. DeJoy به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت New race Logistics ، ده ها سال را با همکاری خدمات پستی ایالات متحده ، بوئینگ ، ورایزون ، دیزنی ، یونایتد فن آوری ها و سایر شرکت های دولتی و خصوصی برای تهیه لجستیک زنجیره تأمین ، مدیریت برنامه و پشتیبانی حمل و نقل سپری کرد. از او انتظار می رود که نقش جدید خود را در کار خود مؤثر بسازد 15 ژوئن.

لوییز دجی نقش مهم خدمات عمومی خدمات پستی ایالات متحده و نیاز فوری به تقویت آن برای نسل های آینده را درک می کند. ” رابرت ام. (مایک) دانکنرئیس هیئت دولت “هیئت مدیره از عمق دانش لوئیز در مورد موضوعات مهم پیش روی سرویس پستی و تمایل وی برای همکاری با همه ذینفعان ما در زمینه حفظ و حمایت از این نهاد اساسی قدردانی کرد.”

اخبار مرتبط  ژل الاستومر Elkem Silicones PURESIL ™ ORG01 برنده جایزه نوآوری فناوری Ringier Technology 2020 برای مراقبت شخصی

DeJoy پنجمین مدیرکل پست رسمی است که از سال 1971 به عنوان مؤسسه مستقل در شعبه اجرایی به مؤسسه از بخش خصوصی پیوست.

“با داشتن سالها همکاری نزدیک با سرویس پستی ، قدردانی زیادی از این نهاد و کارگران متعهد وفادارانه انجام می دهم. من مشتاقانه منتظر همکاری با حامیان خدمات پستی در کنگره و دولت هستم تا اطمینان حاصل نمایم. خدمات پستی بخشی جدایی ناپذیر از آن است ایالات متحده دولت. کارگران پستی قلب و روح این نهاد هستند و من افتخار می کنم که در کنار آنها و اتحادیه های آنها فعالیت کنم. این خدمت افتخار باورنکردنی خواهد بود که من به عنوان پست مدرن خدمت کنم ، و من خودم را متعهد می کنم تا از نقش گرامی و خدمات گرامی پستی در کشورمان حمایت کنم. “

وی به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت New Breed Logistics، Inc ، وی یک شرکت حمل و نقل کوچک و خانوادگی با 10 کارمند را به یک ارائه دهنده سراسر کشور از راه حل های تدارکاتی بسیار مهندسی ، محور فن آوری و تدارکات قراردادی با بیش از 9000 نفر تبدیل کرد. New Breed Logistics بیش از 25 سال پیمانکار خدمات پستی ایالات متحده بود و خدمات پستی را با پشتیبانی لجستیکی برای چندین واحد پردازش تأمین می کرد. این شرکت در 1995 ، 1996 ، 1997 و 1998 جوایز تأمین کننده کیفیت را از خدمات پستی دریافت کرد.

اخبار مرتبط  شرکت Harborside بازگرداندن صورتهای مالی سالانه سال 2017 و 2018 را در صورتهای مالی سالانه

در سال 2014 ، New Breed با XPO Logistics ادغام شد و DeJoy پیش از بازنشستگی به عنوان مدیر عامل شرکت زنجیره تأمین XPO Logistics در آمریکا فعالیت داشت. دسامبر 2015 به عنوان مدیرعامل و پیوستن به هیئت مدیره XPO Logistics ، جایی که تا سال 2018 خدمت کرده است.

DeJoy عضو هیئت امنا در است دانشگاه الون که در کارولینای شمالی و صندوق مطالعات آمریکایی در ایالت واشنگتن. وی لیسانس مدیریت تجارت خود را از دانشگاه استتسون. وی در حال حاضر ساکن است گرینزبورو ، کارولینای شمالی با همسرش ، دکتر آلدونا ووس.

اخبار مرتبط  OverDrive رهبران صنعت انتشار و کتابخانه را به هیئت مدیره اضافه می کند

قرار ملاقات DeJoy به محض بازنشستگی منصوب می شود مگان برنان، 74 ملتهفتم مدیرکل پست ، که قصد خود را برای استعفا اعلام کرد اکتبر 2019. سپس هیئت رئیسه یک تحقیق گسترده در سطح کشور را آغاز کرد و از یک شرکت جستجوی اجرایی ملی برای انجام جستجو با خدمات مشاوره ای اضافی از همکاران چلسی استفاده کرد. در ماه های بعد ، فرمانداران قبل از اینکه لیست را برای بیش از پنجاه کاندیدا کاهش دهند ، سوابق بیش از دویست کاندیدای مقام را بررسی کردند تا بیش از پنجاه نامزد را انجام دهند. پس از آن ، فرمانداران در مصاحبه های دور اول با بیش از ده ها نامزد مصاحبه کردند و از هفت نامزد برای مصاحبه های بعدی دعوت کردند. قبل از اینکه فرمانداران تصمیم خود را بگیرند ، لیست محدودی از فینالیست ها تحت آزمایش نهایی قرار گرفتند.

مخاطب: دیوید پارتنهایمر
[email protected]
202-268-2599

SOURCE ایالات متحده خدمات پستی

لینک های مربوطه

http://www.usps.com