گرانت جدید مشارکت منحصر به فردی را برای صاحبان املاک خالی ارائه می دهد

MELVILLE ، نیویورک، 10 ژانویه 2021 / PRNewswire / – RebuildNY.com کمک هزینه بازسازی و فروش مجدد (R&R) خود را برای دارندگان املاک خالی ارائه می دهد. طبق شرایط Grant ، این سازمان با مالکان و / یا وراث املاک خالی در مناطق واجد شرایط در مناطق پایین تر شریک است نیویورک منطقه این سازمان بودجه و خدمات ساختمانی را برای بازسازی یک خانه خالی ارائه می دهد تا ارزش آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. مالکان از مزد دریافت ارزش فعلی ملک بهره مند می شوند به علاوه 50٪ سود هنگام فروش مجدد ملک بر اساس قیمت فروش پس از بازسازی. تمام بودجه از محل R&R Grant تأمین می شود ، بنابراین هیچ هزینه جیبی مورد نیاز مالکان وجود ندارد

اخبار مرتبط  شرکت J. M. Smucker به روزرسانی عملیاتی و مالی مربوط به COVID-19 را ارائه می دهد

قبل از همه گیری ، تعداد قابل توجهی خانه خالی وجود داشت که تأثیر منفی در پایین خانه داشت نیویورک منطقه متأسفانه ، همه گیری فقط به این تعداد افزوده است. بررسی های اخیر نشان می دهد که درصد زیادی از صاحبان املاک خالی فاقد بودجه و زمان لازم برای بازسازی و به حداکثر رساندن ارزش یک خانه خالی هستند. کمک R&R برای کمک به صاحبان املاک خالی در پر کردن این خلاids ایجاد شده است.

اخبار مرتبط  BetterLife Pharma از تحکیم سهام مشترک خود خبر داد

صاحبان و وراث خانه های خالی توصیه می شود با 800-847-6680 تماس بگیرند و برای کسب اطلاعات بیشتر با یک مدافع صاحبخانه صحبت کنند. این سازمان انتظار تقاضای زیادی را دارد ، بنابراین برنامه های Grant به ترتیب دریافت بررسی می شوند. پس از دریافت درخواست Grant ، یک جلسه حمایت از صاحبخانه برای بررسی برنامه بازسازی و فروش مجدد Grant برنامه ریزی شده است. بودجه و واجد شرایط بودن محدود است و کمک هزینه ها به صلاحدید سازمان صادر می شود. همه املاک یا مالکان واجد شرایط نیستند.

اخبار مرتبط  بازار جهانی ضد عفونی کننده دستی 2020-2025

تماس: ملیسا NG
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 800-823-3111

منبع RebuildNY.com

لینک های مربوطه

https://www.rebuildny.com