Global Market Insights ، Inc. می گوید بازار آبجو غیر الکلی آبجو تا سال 2026 به 29 میلیارد دلار می رسد.

SELBYVILLE ، دل.، 10 ژانویه 2021 / PRNewswire / – پیش بینی می شود درآمد بازار آبجو غیر الکلی از این رقم عبور کند 29 میلیارد دلار طبق گزارش تحقیقات جدید Global Market Insights ، Inc تا سال 2026 روند رو به افزایش مصرف کنندگان در مصرف الکل در درجه اول به دلیل استفاده از سبک زندگی سالم باید در رشد بازار نقش داشته باشد.

صنعت جهانی آبجو غیر الکلی باید مصرف بیش از 3 میلیارد لیتر تا سال 2026 را تجربه کند. افزایش شیوع اختلالات گوارشی همراه با افزایش سریع آلرژی به الکل و ضعف سیستم ایمنی بدن ، بازار خوبی برای محصولات بدون الکل ایجاد می کند. تولیدکنندگان در حال توسعه تکنیک های جدید برای تقویت سبد محصولات و ارائه راه حل های با کیفیت بالا هستند که احتمالاً سهم بازار را افزایش می دهد. شیوع قابل توجهی از جمعیت مسلمانان در اندونزی، پاکستان و هند منجر به بیزاری روزافزون نسبت به مصرف الکل شده است که در اسلام حرام است.

درخواست نمونه ای از این گزارش تحقیقاتی @ https://www.gminsights.com/request-sample/detail/2445

برآوردهای عمده گزارش بازار آبجو غیر الکلی به شرح زیر است:

  • تقاضای آبجو غیر الکلی مبتنی بر آنزیم جهانی باید رشد قابل توجهی را به دلیل نقش حیاتی آنزیم ها در اطمینان از کیفیت نوشیدنی ، ایمنی و کاهش تولید الکل ثبت کند.
  • بخش فناوری مشروبات الکلی پیشی گرفت 14.5 میلیارد دلار در سال 2019 به دلیل تأثیر آن در کاهش میزان الکل آبجو زیر 0.05٪ ABV.
  • صنعت آبجو غیر الکلی آمریکای لاتین احتمالاً بیش از 7 درصد CAGR را بین سال های 2020 و 2026 ثبت می کند.
  • تولید کنندگان عمده در بازار عبارتند از: کارلسبرگ Breweries ، AB InBev ، Heineken ، Coors Brewing Company ، Suntory Holdings و Kirin Company.
  • تولیدکنندگان عمده در حال اتخاذ ابتکارات استراتژیک از جمله خرید و توسعه محصول جدید برای دستیابی به رهبری بازار ، گسترش سبد محصولات و ظرفیت تولید هستند.
  • تقاضای آبجو غیر الکلی از کانال فروش رستوران ها پیشی گرفت 4 میلیارد دلار در سال 2019

با استفاده از 980 جدول داده بازار و 13 شکل و نمودار از گزارش ، اطلاعات کلیدی صنعت را در 650 صفحه پخش کنید.چشم انداز بازار آبجو غیر الکلی توسط محصول (بدون مواد الکلی {توسط مواد.) [Malted Grains, Hops, Yeast and Enzymes]، فن آوری [Restricted Fermentation and Dealcoholization {Reverse Osmosis, Heat Treatment and Vacuum Distillation}]، کانال فروش [Liquor Stores, Convenience Stores, Supermarkets, Online Stores and Restaurants & Bars]} ، الکل کم {توسط ماده [Malted Grains, Hops, Yeast and Enzymes]، فن آوری [Restricted Fermentation and Dealcoholization {Reverse Osmosis, Heat Treatment and Vacuum Distillation}]، کانال فروش [Liquor Stores, Convenience Stores, Supermarkets, Online Stores and Restaurants and Bar]}) ، گزارش تحلیل صنعت ، چشم انداز منطقه ای ، پتانسیل کاربرد ، روند قیمت ها ، سهم بازار و پیش بینی ، 2020 – 2026“به تفصیل همراه با فهرست مطالب:

https://www.gminsights.com/industry-analysis/ غیر-الکلی-آبجو-بازار

بازار آبجو غیر الکلی مبتنی بر هاپ باید CAGR بیش از 7.5٪ تا سال 2026 ثبت کند. هاپس مزایای مختلفی را در تولید آبجو از جمله ماندگاری طولانی مدت ، طعم هاپی ، عطر ، تلخی و نگهداری کف فراهم می کند که پارامتر اصلی برای طعم مناسب . علاوه بر این ، آنها به طور گسترده ای برای عادی سازی اختلالات خواب و تحریک پذیری استفاده می شوند. این محصولات به تعادل شیرینی مالت کمک می کنند و مواد متنوعی هستند که توانایی انتقال طعم های مختلف مانند طعم های گل ، خاکی ، میوه ای و کاج را دارند. هاپس خواص ضد میکروبی بسیار خوبی ارائه می دهد که ثبات میکروبیولوژیکی را ایجاد می کند و در نتیجه احتمال آلودگی را کاهش می دهد.

آمریکای شمالی پیش بینی می شود بازار آبجو غیر الکلی پیشی بگیرد 6.4 میلیارد دلار تا سال 2026. کافه ها و رستوران ها به دلیل استفاده از آنها به عنوان پیش غذا ، به طور فزاینده ای از نوشیدنی های کم الکل برای تهیه کوکتل ها و ماکت های متعدد استفاده می کنند. جراحی باز کردن رستوران ها و بارها در منطقه به دلیل تغییر ذائقه مصرف کننده و عادات غذایی انگیزه ای برای رشد صنعت خواهد داشت. در مقایسه با آبجو الکلی که باید منجر به کاهش قیمت شود در نتیجه باعث تقویت آمار بازار می شود ، آبجو غیر الکلی کمتر تحت تأثیر مالیات غیر مالیات قرار می گیرد.

آخرین وبلاگ “آیا بحران سلامت COVID-19 باعث مصرف آبجوهای غیر الکلی می شود؟”

http://groundalerts.com/non-alcoholic-beer-industry

مرور گزارش مرتبط:

شراب غیر الکلی و بازار آبجو ، براساس محصولات ، مواد ، فناوری ، فروشگاه های فروش ، نوع ، گزارش تحلیل صنعت ، چشم انداز منطقه ای ، پتانسیل رشد ، روند قیمت ها ، سهم بازار و پیش بینی بازار ، 2019 – 2025

https://www.gminsights.com/industry-analysis/ بدون شراب-الکلی-و-آبجو-آبجو

درباره بینش بازار جهانی

بینش جهانی بازار ، شرکت ، دفتر مرکزی در دلاور، ایالات متحده آمریکا ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات و تحقیقات بازار جهانی است که گزارش های تحقیقات صنفی و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارش های تحقیقاتی مربوط به هوش تجاری و صنعتی ما به مشتریانی ارائه می دهد که دارای بینش نفوذی و داده های عملی بازار هستند که به ویژه برای کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده اند. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده اند و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بینش بازار جهانی ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

صنعت-آبجو غیر الکلی .jpg
پیش بینی های صنعت آبجو غیر الکلی 2026

لینک های مربوطه

بازار تثبیت کننده های آبجو

آبجو آبجو بازار تجهیزات

SOURCE Global Market Insights Inc.

اخبار مرتبط  تخمین زده می شود بازار کره جوز هندی با ارزش ثابت CAGR نزدیک به 6٪ تا سال 2030 افزایش یابد