جایزه افتخار Amorepacific Exhibitions Innovation Award در CES 2021

CES 2021 Innovation Award Honoree ‘Lip Factory by Color Tailor’ یک سیستم تولید آرایش لب آنلاین و آفلاین است. این برنامه با استفاده از نرم افزار تلفن همراه مبتنی بر هوش مصنوعی “Color Tailor” برای توصیه رنگهای آرایش لب سفارشی استفاده می کند. سیستم توزیع رنگدانه ‘Lip Factory’ می تواند محصول سفارشی را بلافاصله در محل تولید کند. در مجموع ، ‘Lip Factory by Color Tailor’ می تواند بیش از 2000 سایه آرایش رنگ لب را توصیه و تولید کند.

اخبار مرتبط  خانواده راس در TTAB برنده می شود. دوچرخه های Ross Back هستند و Ross Bicycles LLC برنده تصمیم علامت تجاری ROSS شد.

یکی دیگر از افتخارات CES 2021 Innovation Award از Amorepacific دستگاه ترکیب فوری تونر “Formularity” آن است. دستگاه زیبایی در خانه هر بار دوز جدیدی از محصول مراقبت از پوست را برای استفاده تولید می کند و آن را روی یک پنبه نخی برای استفاده بهداشتی تحویل می دهد. از بین آمپول های مراقبت از پوست که روی دستگاه نصب شده است ، “Formularity” ابتدا دوز آمپول انتخاب شده را در یک پایه تونر مایع مخلوط می کند. سپس یک پد پنبه ای که از قبل وارد آن شده را با فرمول مخلوط شده خیسانده و پد پنبه آغشته را گرم کرده و یا در درجه حرارت ایده آل برای جذب پوست خنک می کند. حداکثر سه آمپول مراقبت از پوست مختلف می تواند در دستگاه نصب شود ، که آن را برای تغییر شرایط روزمره پوست همه کاره می کند.

اخبار مرتبط  در یک سال مانند هیچ سال دیگر ، TENCEL (TM) با تحقق موفقیت های باورنکردنی اکوسیستم پایداری بیشتر را تحریک می کند

وی گفت: “Amorepacific از نمایش فناوری های زیبایی هوشمند هوشمند برنده جایزه ما در CES امسال نیز بسیار خوشحال است.” پارک ایدن، Ph.D. ، معاون رئیس بخش تحقیق و توسعه Amorepacific بخش تحقیقات و نوآوری اساسی. “ما مشتاقانه منتظر ارائه نوآوری های زیبایی دیجیتال بیشتری از کره در آینده هستیم.”

اخبار مرتبط  صفحه لمسی Coffee Perfection

منبع Amorepacific