Schuil & Associated ، Inc. و New Current Water and Land ، LLC با مشاور سرمایه گذاران در زمینه خرید زمین در منطقه آب Westlands همکاری می کنند

ویسالیا ، کالیفرنیا، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Schuil & Associates ، یک شرکت پیشرو در صنعت و خانواده که دارای یک شرکت املاک و مستغلات است ، امروز یک رابطه همکاری با New Current Water and Land ، LLC را اعلام کرد – a فرسنویک شرکت مبتنی بر تخصص در ارزیابی ، توسعه ، مدیریت ، تملک و بانکداری منابع آب در سراسر ایالات متحده غربی – برای مشاوره کسانی که علاقه مند به خرید زمین های کشاورزی در دره سن خواکین مهمتر از همه ، منطقه بارور وست لندز واتر کالیفرنیا است.

تأمین آب به مزارع در مساحت تقریبی 600000 هکتار (2400 کیلومتر مربع) در شهرستان فرسنو و شهرستان پادشاهان که در کالیفرنیا دره سن خواکین، منطقه آب Westlands بزرگترین منطقه آب کشاورزی در است ایالات متحده. بازپرداخت اخیر تعهدات سرمایه گذاری منطقه به پروژه دره مرکزی منجر به لغو مقررات محدودیت سطح زیربنایی قانون احیای مجدد شده است که قبلاً مالکیت مجاز زمین آبیاری را به 960 هکتار (3.9 کیلومتر مربع) محدود کرده بود. این تغییر باعث شده است که زمین های کشاورزی Westlands جذاب تر و در دسترس کشاورزان و سرمایه گذاران باشد.

اخبار مرتبط  هانتکی تصفیه کننده هوا خودرو را برای بازارهای جهانی توسعه می دهد

زمین در منطقه آب Westlands شامل بهترین خاک در کشور است اما در طول تاریخ تقریباً نیمی از هزینه Eastside of the Central Valley (که دارای ترکیب خاک مشابهی است) فروخته شده است ، و این یک فرصت سرمایه گذاری منحصر به فرد است. این سرزمین با بهره وری بالا ، با هزینه کم ، دو منبع آب – آب سطحی و آب زیرزمینی را نیز ارائه می دهد.

“مهم است که کسانی که علاقه مند به خرید زمین های کشاورزی در هستند کالیفرنیا، به ویژه در Westside دره مرکزی ، مشاوره عالی در مورد مسائل آب ارائه می شود ” مارک شوئیل، مدیر و عامل ، شویل و همکاران. “با ارتباط ما با New Current Water and Land و دهه ها تجربه آب آنها ، ما بهتر می توانیم به مشتریان کمک کنیم تا در این بخش بسیار مهم حرکت کنند.”

اخبار مرتبط  استراتژی های مارک ها برای اجرای حقوق مالکیت معنوی ، حذف فروشندگان غیر مجاز و افزایش فروش

فرسنوNew-Water and Land New-based مبتنی بر خدمات برنامه ریزی استراتژیک چند وجهی را به سرمایه گذاران ، سازمانهای کشاورزی و سایر افرادی که به دنبال توسعه رویکردهای طولانی مدت برای تأمین آب ، توسعه آب و مدیریت آب هستند ، ارائه می دهد.

“وقتی صحبت از کشاورزی می شود ، آب مهم است” گری سایرز، اصلی ، آب فعلی جدید و سرزمین گفت. “ما خوشحالیم که با شویل همکاری می کنیم تا به مشتریان آنها در مورد تفاوت های ظریف در مورد مسائل مربوط به آب در Westlands کمک کرده و این منطقه را به روی سرمایه گذاران بگشاییم.”

اخبار مرتبط  سازنده چینی مشروبات الکلی Wuliangye در هفدهمین CAEXPO شرکت می کند تا به همکاری اقتصادی دیجیتال دامن بزند

تعامل با Schuil & Associated:

درباره Schuil & Associated

Schuil & Associated برترین کارگزار لبنیات در جهان است که در شهرستان شماره 1 تولید کننده لبنیات در این کشور تجارت می کند. تیم آن چندین نسل تجربه صنعت و دسترسی و روابط بی نظیر را در این صنعت به ارمغان می آورد ایالات متحده غربی. بر اساس ویسالیا، شوئیل فروخته است 1 میلیارد دلار در املاک از سال 2014. برای کسب اطلاعات ، به www.schuil.com مراجعه کنید یا با شماره تلفن 579-734-559 تماس بگیرید.

مخاطب:
پیج سوئینی (گیلکی)
مدیر بازاریابی
موبایل: (559) 212-7685
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

image1.png

SOURCE Schuil و همکاران