Moen برای تأمین راحتی و امنیت ، اولین شبکه هوشمند آب صنعت را راه اندازی می کند. آن را در CES 2021 تجربه کنید

ایمنی همچنان به عنوان یکی از عوامل اصلی پذیرش راه حل های خانه هوشمند است**، و Moen در حال تغییر صنعت لوله کشی با کنترل بهتر مصرف کنندگان بر روی آبی که از خانه آنها می گذرد ، از طریق افزایش امنیت آب ، و ویژگی ها و مزایای مناسب با نمونه کارها Moen از محصولات آب هوشمند تمام خانه و برنامه Moen جدید.

محصولات هوشمند آب مون زیبا به نظر می رسند ، یکپارچه در خانه ادغام می شوند ، بصری بیشتری پاسخ می دهند و صاحبان خانه را قادر می سازند تا آب را به روشی مدیریت کنند که راحتی ، امنیت و حفاظت از آنها را بهبود بخشد – همه در حالی که آنها را قادر می سازد تا به سبک زندگی متصل دیگری که می خواهند زندگی کنند. در حالی که صاحبان خانه روزهای خود را پشت سر می گذارند ، محصولات Moen در پس زمینه ، 24/7 ، برای کنترل خطرات احتمالی و نشتی آب کار می کنند و می توانند به طور خودکار برای اطلاع کاربر ، خاموش کردن آب و محافظت از خانه اقدام کنند.

محصولات هوشمند آب هوشمند Moen در نمایشگاه CES به نمایش در آمده است:

جوایز نوآوری CES 2021 بهترین افتخار نوآوریU توسط Moen شیرآلات هوشمند:
فناوری U توسط Moen Smart Faucet تعاملات روزمره در آشپزخانه را راحت تر و کارآمدتر می کند. شیر هوشمند Mo by Moen قابلیت کاملاً لمسی و امکانات بی پایان با فناوری کنترل صوتی بصری را برای کمک به صاحبان خانه فراهم می کند تا وظایف را در آشپزخانه با دقت انجام دهند – همه از طریق بلندگوی هوشمند یا سیستم عامل خانه هوشمند موجود. شیر همچنین سه روش اضافی برای کار با شیر از جمله کنترل سنسور لمسی ، کنترل دسته و از طریق برنامه Moen برای ساده سازی بیشتر کارهای آشپزخانه فراهم می کند.

اخبار مرتبط  نمایشگاه 127 کانون مجازی امروز افتتاح شد و انگیزه جدیدی را برای تجارت جهانی به ارمغان آورد

Flo توسط Moen سیستم امنیتی هوشمند آب:
Flo توسط Moen یک سیستم امنیتی آب انقلابی و هوشمند در خانه است که دارای مجموعه ای از محصولات برای محافظت از خانه در برابر آسیب آب و نشت ، 24/7 است. با استفاده از Moen App ، مصرف کنندگان همچنین توانایی بی سابقه ای در کنترل ، ذخیره و نظارت بر آب خانه خود از هرجای هر زمان و هر زمان دارند. محصولات عبارتند از:

جدید! Flo توسط Moen مانیتور پمپ مخزن هوشمند *** – دستگاهی که به پمپ مخزن فعلی صاحبان خانه متصل می شود تا با کنترل مستمر و هشدارها در هنگام شناسایی مشکلات احتمالی یا شرایط غیرمعمول ، به کاهش خطر سیل در نتیجه خرابی کمک کند. نظارت فعال به صاحبان خانه اجازه می دهد تا به طور شبانه روزی خطر آسیب به آب را مرتفع و کاهش دهند.

Flo توسط Moen قطع آب هوشمند – یک دستگاه تشخیص نشت و نظارت بر آب که روی خطوط آب ورودی به خانه نصب شده است و در صورت تشخیص نشت یا خطر به طور خودکار می تواند آب را به خانه خاموش کند. Smart Water Shutoff با کنترل مداوم فشار آب ، میزان جریان و دمای محیط ، ضمن اجرای آزمایش های سلامت روزانه برای بررسی نشت های احتمالی و سایر ناهنجاری ها ، امنیت خودکار آب را تأمین می کند. اگر Shutoff احساس کند که خانه ای نشت کرده یا در معرض خطر است ، این امر به مالک خانه هشدار می دهد تا بتوانند از طریق برنامه اقدامی انجام دهند ، یا می توان دستگاه را تنظیم کرد که شیر آب را به طور خودکار ببندد و به جلوگیری از آسیب های فاجعه بار کمک کند.

اخبار مرتبط  شرکت Hollister Biosc علوم و Allied Corp با توافق قطعی برای نام تجاری مبتنی بر جانبازان امضا کردند: Tactical Relief

Flo توسط ردیاب های هوشمند آب Moen – یک سنسور آب مستقل که می تواند در هر مکانی از خانه قرار گیرد تا از طریق Moen App به صاحبان خانه هشدار دهد که چه زمان و کجا آب را در خارج از لوله ها تشخیص می دهد تا از آسیب و از بین رفتن آب به دلیل سو fi عملکرد دستگاه یا عوامل محیطی جلوگیری کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات جدید Moen ، به سایت moen.com مراجعه کنید یا با شماره 1-800-BUY-MOEN (1-800-289-6636) تماس بگیرید.

* بر اساس تحقیقات انجام شده از موسسه اطلاعات بیمه
**گزارش Parks Associated 2020
*** در دسترس نیست کانادا

آمازون ، الکسا و تمام آرم های مربوط به آن علائم تجاری Amazon.com، Inc یا شرکت های وابسته به آن هستند
Apple HomeKit ، Siri و تمام آرم های مربوط به آن علائم تجاری شرکت Apple یا شرکت های وابسته به آن هستند
Google و Google Home علائم تجاری Google LLC هستند.

آBOUT MOEN
Moen نام تجاری شماره 1 شیر مصرف کننده در است آمریکای شمالی، ارائه مجموعه ای وسیع از شیرآلات آشپزخانه و حمام شیک و ابتکاری ، سرشویی ، لوازم جانبی ، محصولات ایمنی حمام ، ظرفشویی آشپزخانه ، دفع زباله ، محصولات تشخیص نشتی و منازل متصل به خانه برای کاربردهای مسکونی که مصرف کنندگان قدرت بیشتری نسبت به گذشته برای درک و کنترل دارند آبی که از خانه های آنها سرازیر می شود. این طراحی های متفکرانه یک تجربه کاربری استثنایی را ارائه می دهند و نحوه تعامل مردم با آب را هر روز بالا می برند. علاوه بر این ، مون® بازرگانی محصولات با عملکرد برتر را ارائه می دهد که می تواند هزینه های کمتری را در طول زندگی برای امکانات امروز فراهم کند.

اخبار مرتبط  USR Parent، Inc. پیشنهاد دستیابی به ODP را دارد

مون بخشی از Fortune Brands Home & Security Inc (NYSE: FBHS) است که محصولات و خدماتی را ایجاد می کند که رویاهای خانه را برآورده می کند. مون از Global Plumbing Group (GPG) که شامل چندین مارک تحت خانه رول است نیز لنگر می اندازد® از جمله پرین و رو®، ROHL®، ریوبل®، شاو® و ویکتوریا + آلبرت®. مارک های دیگر Fortune Brands شامل فیبرون است® عرشه و محصولات نرده کامپوزیت ، Master Lock® و نگهبان® محصولات امنیتی ایمن ، کابینت های MasterBrand® و ترما-ترو® سیستم های درب ورودی. Fortune Brands بخشی از شاخص S&P 500 و یک شرکت Fortune 500 است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.FBHS.com.

منبع Moen

لینک های مربوطه

https://www.moen.com