USR Parent، Inc. پیشنهاد دستیابی به ODP را دارد

FRAMINGHAM ، توده، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – USR Parent ، Inc (“Staples”) امروز اعلام کرد نامه ای به هیئت مدیره شرکت ODP (NASDAQ: ODP) ارسال کرده است که در آن پیشنهاد خرید ODP برای 40.00 دلار به ازای هر سهم به صورت نقدی.

محتوای کامل نامه در زیر منتشر شده است:

والد USR ، شرکت
500 Staples Drive
فرامینگهام ، کارشناسی ارشد 01702

11 ژانویه 2021

هيئت مدیره
شرکت ODP
مسیر نظامی 6600 شمال
بوکا راتن ، فلوریدا 33496

خانم ها و آقایان:

USR Parent، Inc. (“Staples U.S. Retail Business” یا “Staples”) پیشنهاد می کند 100٪ سهام عادی منتشر شده و معوق شرکت ODP (“ODP”) را برای 40.00 دلار به ازای هر سهم به صورت نقدی. این مبلغ 61٪ حق بیمه بیشتر از متوسط ​​قیمت بسته شدن ODP طی 90 روز معاملاتی قبل از آن است. استاپلز معتقد است که معامله تمام وجهی آن برای ارزش سهام سهام ODP پیشنهادی با ارزش است که درجه بالایی از اطمینان را ارائه می دهد و از ارزش ذاتی و مستقل ODP برتر است.

اخبار مرتبط  WeissLaw LLP به سهامداران DNKN ، NAV ، PNM و FBM در مورد تحقیقات در حال انجام خود یادآوری می کند

اگر ODP یک فرآیند فروش جامع برای واحد تجاری تجاری خود در ایالات متحده (یک “تجارت B2B”).

استاپلز منابع کافی برای تأمین مالی معامله دارد ، بنابراین تعهد ما برای ادامه معامله مشروط به تأمین مالی نیست. با توجه به مصوبات نظارتی ، استپلز آماده است تمام اقدامات لازم را برای واگذاری مشاغل B2B ODP به یک خریدار تأیید شده و واجد شرایط FTC همزمان با بسته شدن معامله کلی انجام دهد و بدین ترتیب هرگونه مخالفت نظارتی منطقی پیش بینی شده را برآورده سازد.

به نفع سهامداران ODP است که هیئت مدیره برای تصویب معامله با FTC و اداره رقابت کانادا همکاری کنند. روند تنظیم مقررات حداقل شش ماه طول خواهد کشید. به دلیل طولانی بودن فرآیند تأیید انحصار ، امروز این نامه را علناً منتشر کرده و اطلاعیه های مربوط به معامله پیشنهادی هارت-اسکات-رودینو و اداره رقابت کانادا را ارسال کرده ایم. ما از هیئت مدیره می خواهیم که به مدیریت دستور دهد هرچه زودتر با مقامات نظارتی همکاری کند.

اخبار مرتبط  سندیگو از مشارکت سرمایه رشد با Summit Partners خبر می دهد

برخی از شرکتهای وابسته ما تقریباً 4.9٪ از سهام عادی ODP را در اختیار دارند و ما به طور کامل متعهد به انجام معامله پیشنهادی هستیم. ما آماده همکاری با ODP و هیئت مدیره آن برای امضای توافق نامه ادغام مذاکره منطقی هستیم. هدف ما این است که پیشنهاد مناقصه عمومی و نقدی 100 of از سهام برجسته ODP سهام عادی در را آغاز کنیم مارس 2021 درصورتی که نتوانیم با ODP به توافق برسیم لطفا در مورد هر گونه سوال در مورد پیشنهاد ما با من تماس بگیرید.

اخبار مرتبط  چریل نلسون ملزومات اصلی و نکات آمادگی او را با نکاتی در وبلاگ تلویزیون به اشتراک می گذارد

خالصانه،

USR PARENT، INC
استفان کالوزنی، از طرف هیئت مدیره USR Parent، Inc.

این ارتباط پیشنهادی برای خرید یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست. این ارتباطات مربوط به پیشنهادی است که استپلز برای معامله ترکیبی از تجارت با شرکت ODP ارائه داده است. در ادامه این پیشنهاد و با توجه به پیشرفت های آینده ، استپلز ممکن است یک یا چند اظهارنامه پروکسی ، اظهارات پیشنهاد مناقصه یا سایر اسناد را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه دهد.

این ارتباط جایگزین بیانیه پروکسی ، بیانیه پیشنهاد مناقصه یا سند دیگری نیست که Staples در رابطه با معامله پیشنهادی ممکن است به SEC ارسال کند. این سند به منزله درخواست پیشنهاد خرید اوراق بهادار ODP نیست.

مخاطب
استیون لیپین/پاتریشیا فیگوروا، شرکای مکان گلدستون
212-230-5930

SOURCE USR Parent، Inc.