کیفیت تصویر پایه و اساس و روح است!

کیفیت تصویر پایه و اساس محصولات تلویزیونی است. فیشر یو گفت ، به عنوان حامی رسمی یورو 2020، ما یک نسخه سفارشی از یورو 2020 سری ULED U7 به طرفداران فوتبال در سراسر جهان. Hisense که هر ساله محصولات جدید تلویزیون لیزر را در CES راه اندازی می کند ، امسال طیف کاملی از محصولات تلویزیون لیزری TriChroma را از 75 اینچ تا 300 اینچ راه اندازی می کند و خبر از آغاز دوره جدیدی از تلویزیون لیزری TriChroma می دهد. تلویزیون لیزری TriChroma جدید Hisense از معماری منبع نور لیزر RGB استفاده می کند. لیزرهای رنگی مختلف بصورت جداگانه بسته بندی شده و ریز کنترل می شوند که در نتیجه عملکرد رنگ خالص تری دارند. این محصول به 20٪ افزایش روشنایی در سطح پیکسل و روشنایی تصویر 430 نیت دست پیدا می کند. علاوه بر این ، بالاترین استاندارد گستره رنگ تلویزیون می تواند به 107٪ BT2020 برسد و پوشش گستره رنگ می تواند تا 151٪ استاندارد رنگ فیلم DCI-P3 برسد ، که تقریبا 50٪ فراتر از سینمای سطح بالا است.

کاربرد روح محصول تلویزیون است. فیشر یو صفحه نمایش گفت به دلیل ارزش و عملکرد منحصر به فرد ، در بازسازی سبک زندگی ما از اهمیت حیاتی برخوردار هستند. در چالش برانگیز 2020 ، Hisense به سرگرمی در خانه تمرکز کرده و محصولاتی مانند تلویزیون اجتماعی ، 8K تلویزیون دو صفحه و تلویزیون لیزری TriChroma که می تواند تماس های کنفرانسی را با هزاران تماس گیرنده پشتیبانی کند. در سال 2021 ، Hisense به توسعه صفحه نمایش های بزرگ به عنوان مرکز خانه های هوشمند ادامه می دهد و اجازه استفاده از آنها را به عنوان یک بستر اجتماعی خانگی می دهد. صفحه اجتماعی به روز شده Hisense از دفتر خانه ، سخنرانی های آنلاین ، مراقبت در منزل ، تناسب اندام AI و طیف وسیعی از نیازهای اجتماعی و تجاری پشتیبانی می کند. محصولات صفحه نمایش سازنده هایسنس کاربر محور هستند. آنها بر اساس تکامل زمان و مکان در زندگی در خانه طراحی شده اند و برای پوشش طیف گسترده ای از عناصر زندگی روزمره از جمله یادگیری در خانه ، دفتر ، اوقات فراغت و سرگرمی ، مدیریت زندگی ، مدیریت تصویر و سایر موارد طراحی شده اند.

اخبار مرتبط  #LCWKEGIRL مسابقه اینستاگرام برای دوستداران مد از LC Waikiki

به عنوان مثال ، هایسنس در پاسخ به رشد سریع تقاضای آموزش خانواده فرزندان ، محصولی از صفحه نمایش بوم را برای آموزش صفحه لمسی راه اندازی کرده است که می تواند تعامل خانه و مدرسه ، راهنمایی مشق شب ، آزمون های ساختگی و سایر مدل های آموزشی را تحقق بخشد. محصول صفحه نمایش تناسب اندام خانگی Hisense برای دوستداران تناسب اندام از دوره های آنلاین و جلسات ویدئویی ، راهنمایی هوش مصنوعی پشتیبانی می کند و می تواند برنامه های تناسب اندام فردی را ایجاد کند و همچنین تمرینات را ضبط کند. Hisense همچنین محصولات گیمینگ با صفحه نمایش بزرگ که از بازی های کنسولی ، بازی های ابری و بازی های آنلاین پشتیبانی می کنند را در اختیار گیمرها قرار می دهد. Hisense همچنین نمایشگر وسایل نقلیه ، صفحه نمایش شفاف و صفحه نمایش دوگانه و همچنین محصولات صفحه نمایش سازگار با محیط زیست خانگی را راه اندازی می کند که می توانند خدمات اجتماعی مانند مشاوره پزشکی از راه دور و مدیریت امکانات جامعه را ارائه دهند. علاوه بر این ، خدماتی مانند ناوبری سفر ، آموزش و جلسات از راه دور در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  حراج آنلاین رکوردشکنی حراج دهنده هنری 3 ساله Gavels برای گالری پارک وست

در همان زمان ، Hisense به بهبود کیفیت تصویر و تجربه با قابلیت تراشه ادامه خواهد داد. Hisense همچنین تراشه دو صفحه ای 4K120Hz را تولید خواهد کرد ، 8K تراشه پردازش کیفیت تصویر 120 هرتز ، تراشه صدای هوشمند AISOC و تراشه SOC AI AI. این تراشه ها برای تلویزیون های ULED اعمال می شوند که تلویزیون های با کیفیت بالا و پرفروش هستند و شوک دیداری و شنیداری فراتر از تصور را برای کاربران ایجاد می کنند. پیشرفت فن آوری مدرن نمایشگر محدود کردن زمان ، مکان و تعداد دستگاه های دسترسی است. صفحه تمام خدمات ، تجربه اجتماعی و افراد را بهم متصل می کند. کیفیت تصویر و تجربه کاربردی که همیشه در حال افزایش است ، به تقویت موقعیت مهم محصولات تلویزیونی ادامه می دهد و همچنین در بازار جهانی تلویزیون بازتابی به همراه دارد. غول های تلویزیون جهانی با یک مسابقه جدید مسابقه ای روبرو هستند.

اخبار مرتبط  دعوت به همایش سه ماهه چهارم آلفا لاوال

منبع Hisense

لینک های مربوطه

www.hisense.com