MTN DEW® و Speedway® بازگشت سال DEW® را با جوایز فوری روزانه و اولین بار “Speedway Stash” جشن می گیرند

وی گفت: “هنگامی که ما برای اولین بار سال DEW را در سال 2020 راه اندازی کردیم ، شاهد استقبال باورنکردنی طرفدارانمان بودیم.” اومی پاتل، مدیر CMO از بخش شمال ، PepsiCo نوشیدنی آمریکای شمالی. “به همین دلیل است که ما آن را به شیوه ای حتی جسورانه تر در سال 2021 بازگردانده ایم ، جایزه ای حماسی که به طرق ابتکاری به طرفداران ما پاداش می دهد. ما هیجان زده هستیم که یکبار دیگر DEW Nation را در طول سال روی صندلی راننده قرار می دهیم تا جشن انحصاری همکاری خود را برگزار کنیم “

ایستگاه روزانه پیت DEW

طرفدارانی که با MTN DEW در Speedway محلی خود سوخت می گیرند می توانند با ارائه عطر و طعم تازه منتشر شده MTN DEW MAJOR MELON کارها را به چرخ دنده بالا تبدیل کنند® و همچنین می تواند از طریق برنامه روزانه DEW Pit Stop ، از جمله چرخ دنده های سفارشی MTN DEW ، کارت های هدیه Speedway ، محصولات MTN DEW رایگان ، شانس برنده شدن جوایز فوری را وارد کنید و می توانید برای برنده شدن وارد شوید 1000 دلار کارت هدیه هفتگی. همراه با خرید هر 20 اونس. عطر و طعم MTN DEW ، کدهای منحصر به فرد تحت پوشش را در وارد کنید YearOfDew.com برای فرصتی برای دست زدن به کلاهبرداری فوری مصرف كنندگانی كه روزانه در فروشگاه محلی Speedway خود ایستادگی می كنند ، شانس خود را برای پیروزی بزرگ افزایش می دهند – و كسانی كه طی هفت روز بصورت آنلاین هفت كد وارد می كنند ، به طور خودكار برای برنده شدن در مسابقه قرعه كشی می شوند 1000 دلار کارت هدیه. برای قوانین رسمی به این آدرس مراجعه کنید: https://www.yearofdew.com/rules.

اخبار مرتبط  نویسنده سانفرانسیسکو ، تارا گالئانو ، کتاب جدید خود را با عنوان "کشف مجدد بدن من" منتشر کرد

Speedway Stash

برای شروع این پلتفرم یک ساله ، DEW Nation قادر خواهد بود تا فرصتی برای برنده شدن در “Speedway Stash” ، جعبه های مارک یک نوع و دارای جوایز انحصاری Year of DEW ، 100 دلار کارت هدیه Speedy Cash ، یک کنسول بازی بسیار پرطرفدار و موارد دیگر. DEW Nation می تواند یکی از دو روش ذخیره خود را پیدا کند.

  1. راه افتادن 11 ژانویه، طرفداران واجد شرایط در ایندیانا، اوهایو و میشیگان می توانید به YearOfDew.com مراجعه کرده و دنبال کنید Speedway و #YearOfDew برای باز کردن سرنخ ها ، نکات و موارد دیگر. بر 16 ژانویه و 17 ژانویه مکان های قطره قطعی حضوری در YearOfDew.com نشان داده می شود. به یک مکان افت مراجعه کنید و یک بطری طلایی Mtn شبنم پنهان را کشف کنید تا در مسابقات قرعه کشی “Speedway Stash Hunt” فرصت شانس بردن افت “Speedway Stash” را دریافت کنید. همچنین می توانید با ارسال عکس یا فیلم در اینستاگرام با هشتگ های مشخصی که در قوانین رسمی یافت شده است ، ثبت نام کنید – قوانین مربوط به جزئیات را اینجا ببینید.
  2. راه افتادن 11 ژانویه تا 17 ژانویه، طرفداران واجد شرایط همچنین می توانند با ورود به مسابقات قرعه کشی “Speedway Stash” از طریق هشتگ #YearOfDew و #Sweepstakes با نمایش عکس یا ویدئویی که سال نمایش DEW خود را به نمایش می گذارند ، در Instagram Feed خود ثبت کنند. قوانین و مقررات کامل را می توان در اینجا یافت.

برای شرکت ، متقاضیان باید هجده سال سن داشته باشند ، و یک فرد مقیم قانونی در یکی از ایالات زیر داشته باشد که فروشگاه های Speedway در آن فعالیت می کنند (AL ، AZ ، CA ، CO ، CT ، DE ، FL ، GA ، IL ، IN ، KY ، MA ، MI ، MN ، NC ، NH ، NJ ، NM ، NV ، NY ، OH ، PA ، RI ، SC ، SD ، TN ، TX ، UT ، VA ، WI و WV).

اخبار مرتبط  مشاغل محلی متعلق به سیاه پوستان از دو برابر وحشت همه گیر و شورش جان سالم به در برد ؛ مالک بازپرداخت مشتریان وفادار

وی گفت: “ما به عنوان خرده فروش شماره یک راحتی DEW در ایالات متحده ، از همکاری با MTN DEW برای پاداش دادن به وفادارترین مشتریان Speedway و اعضای DEW Nation با یک سال دیگر تبلیغات DEW خوشحالیم.” تیم گریفیت، رئیس Speedway. “ما متعهد هستیم که به مشتریان وفادار خود کمپین های منحصر به فرد و ابتکاری بیاوریم که تعامل بسیار خوبی ایجاد کند که فراتر از تجارب خرید ایمن ، راحت و شخصی ما باشد.”

با رفتن به یکی از بیش از 3400 مکان Speedway در سراسر ایالات متحده برنامه DEW اغلب تغییر می کند ، زندگی را در مسیر سریع جشن بگیرید و در سال DEW شرکت کنید ، بنابراین به www.yearofdew.com هر ماه برای به روزرسانی ها و برنامه های جدید.

تشنه بیشتر؟ با دنبال کردن به مکالمه بپیوندید MountainDew و Speedway #YearOfDew.

درباره MTN DEW
MOUNTAIN DEW® ، محصول PepsiCo North America Beverages ، نوشابه گازدار با عطر و طعم شماره 1 در ایالات متحده است که با طعم مرکبات یک نوع خود ، MOUNTAIN DEW با هر جرعه ای شادی و نشاط می بخشد. خط تولید دائمی DEW® علاوه بر MOUNTAIN DEW و DIET MOUNTAIN DEW® اصلی ، شامل MTN DEW® KICKSTART ™ ، MOUNTAIN DEW CODE RED® ، MOUNTAIN DEW VOLTAGE® و MTN DEW® ZERO SUGAR. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به اینجا مراجعه کنید www.mountaindew.com، www.facebook.com/mountaindew یا در توییتر دنبال کنید mountaindew.

اخبار مرتبط  اولین عقیم سازی هوشمند غیر لمسی در جهان از Nomu

درباره پپسیکو
محصولات پپسی کو بیش از یک میلیارد بار در روز در بیش از 200 کشور و سرتاسر جهان توسط مشتریان لذت می برند. پپسیکو بیش از تولید کرده است 67 میلیارد دلار در درآمد خالص در سال 2019 ، با استفاده از نمونه کارها مکمل غذایی و آشامیدنی شامل Frito-Lay ، Gatorade ، Pepsi-Cola ، Quaker و Tropicana. سبد محصولات پپسی کو شامل طیف گسترده ای از غذاها و نوشیدنی های لذت بخش است ، از جمله 23 مارک تجاری که بیش از 1 میلیارد دلار هر کدام در خرده فروشی خرده فروشی سالانه.

راهنمایی PepsiCo چشم انداز ما برای دستیابی به یک رهبر جهانی در غذاهای مناسب و نوشیدنی ها با برنده شدن با هدف است. “برنده شدن با هدف” نشان دهنده جاه طلبی ما برای پیروزی پایدار در بازار و جاسازی هدف در همه جنبه های تجارت است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.pepsico.com.

درباره SPEEDWAY ، LLC
Speedway دومین فروشگاه بزرگ زنجیره ای فروشگاه رفاه متعلق به شرکت و با همکاری نزدیک به 3900 فروشگاه رفاهی خرده فروشی در سراسر کشور است. ایالات متحده. دفتر مرکزی آن در انون ، اوهایو، Speedway یک شرکت تابعه از شرکت Marathon Petroleum (NYSE: MPC) برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.speedway.com.

مخاطب:

جیلیان گالاسو
[email protected]

سالینا بنیتز
[email protected]

منبع PepsiCo

لینک های مربوطه

http://www.pepsico.com