شرکت Newleaf Brands امضا توافق قطعی برای به دست آوردن 37.5٪ از منابع دارایی Trellis و نظرات در مورد Initiative Petition 34 برای قانونی ساختن روان درمانی Psilocybin در Oregon

VANCOUVER ، بریتیش کلمبیا، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت برندهای NewLeaf (CSE: NLB) (OTC: NLBIF) (FSE: 0NF) (“برندهای NewLeaf” یا “شرکت”) با خوشحالی اعلام می کند که توافق نامه قطعی (“توافق نامه”) در تاریخ منعقد کرده است. 5 مه سال 2020 با Trellis Holdings Oregon، LLC (“Trellis”) برای به دست آوردن 37.5٪ از سرمایه سهم صادر شده و برجسته Trellis Holdings Oregon Op LLC (“Trellis”) از دیوید جوشوا بارت و بنیامین مارت (“فروشندگان”) از طریق بورس اوراق بهادار (“معامله”) ، که قبلاً در آن اعلام شده بود ششم فوریه سال 2020.

Trellis Holdings Oregon، LLC از سال 2015 توسط گروهی از جانبازان صنعت حشیش با موفقیت اداره می شود و سالانه هزاران پوند کانابیس با کیفیت بالا ، از جمله سویه هایی که در محتوای THC از 30 درصد تجاوز می کنند ، کشت می کند و 7 درآمد رقمی دارد که همچنان رشد می کند. سال به طور قابل توجهی سال Trellis دارای مجوزهای مختلف با OLCC در ایالت اورگان و در هر دو بازار حشیش پزشکی و تفریحی فعالیت می کند ، و دارایی 11 هکتاری کشت تفریحی را در آن نگهداری می کند جنوبی اورگان و بهره برداری از یک ماده مخدر پزشکی و تفریحی حشیش در پورتلند، اورگان.

اظهار داشت: “ما LOI را اعلام كردیم كه مدتی به موقعیت خود در Trellis برسیم و با جدیت تلاش كردیم تا معامله را ببندیم.” جوشوا بارتمدیرعامل برندهای NewLeaf. “این معامله از جهات مختلفی برای شرکت قابل توجه است. Trellis نه تنها دارایی ، درآمد بالقوه و پرسنل کلیدی را به ارمغان می آورد بلکه تلاقی بین فضای حشیش و فضای قارچ شناسی بسیار زیاد است.”

آقای بارت ادامه داد: “از طریق طرح شماره 34 ، اورگان به نظر می رسد اولین قلمرو کره زمین است که نه تنها جرم زدایی نمی کند بلکه در حقیقت قارچهای روانگردان را با برخی ظرفیت قانونی می کند. با توجه به اینکه Trellis کشت خود را در Sothern Oregon در ملک 11 هکتاری که قبلاً تحت مالکیت ، بدون بدهی است توسط برندهای NewLeaf انجام می دهد ، این شرکت فرصتی بی نظیر برای به اشتراک گذاشتن زمین و کارمندان برای یک مکان بالقوه پرورش قارچ شناسی در آینده و آزمایشگاه دارد. “او به پایان رسید ،” با کمک های اخیر به لحن 1،000،000 دلار نسبت به طوماری از شرکتهای برجسته مانند صابون دکتر برونر ، احتمال تبدیل شدن به ابتکار عمل به واقع امیدوار کننده است. “

اخبار مرتبط  مبلمان FURNITURE چین 2020 برای ارائه یك منبع كمك دیجیتال تحت عادی جدید

با توجه به کمپین ابتکار عمل ، “IP 34 به کسانی که از افسردگی ، اضطراب و هر کسی که سود می برد ، می دهد ، گزینه جدید درمانی با ایجاد یک سیستم درمانی مجاز و تحت نظارت با روانگردان (Psilocybin) کمک می کند تا مطالعات جدی در موسسات تحقیقاتی پزشکی پیشرو مانند. جانز هاپکینز، UCLAو NYU نشان می دهد که psilocybin درمانی منحصر به فرد در درمان افسردگی ، اضطراب و اعتیاد مؤثر است. این تحقیق امیدوارکننده باعث شده است تا کارشناسان در این زمینه فعالیت کنند اورگان برای پیشبرد IP 34 برای آراء در ماه نوامبر – IP 34 یک برنامه درمانی مجوز روانپزشکی ایجاد می کند تا Oregonians بهترین گزینه های درمانی موجود را داشته باشد. “

این شرکت برای به دست آوردن 37.5٪ از سهام سهم صادر شده و برجسته Trellis ، (“خریداری”) به توافق نامه رسیده است. به موجب توافق نامه ، شرکت 37.5٪ از سهام سهم صادر شده و برجسته Trellis را در ازای 28،000،000 سهام مشترک در سرمایه شرکت (“سهام”) با ارزش فرض شده خریداری می کند. $ 0.106 به ازای هر سهم ، در کل ، 33.20٪ از سهام منتشر شده و برجسته به صورت غیر رقیق و تا حدی رقیق شده برای درآمد ناخالص کل 2،968،000 دلار CAD (2،250،000 دلار) معامله تغییر کنترل نمی باشد.

اطلاعات اضافی در مورد معامله

هرکدام از فروشندگان یک شرکت “وابسته” هستند زیرا مدیر شرکت هستند. بر این اساس ، معامله تحت عنوان “معامله طرف مرتبط” در نظر گرفته می شود ابزار چند جانبه 61-101 – حمایت از دارندگان امنیت اقلیت در معاملات ویژه (“MI 61-101”). با این حال ، معامله با تکیه بر معافیت های مندرج در بخش های 5.5 (ه) و 5.7 (1) (ج) MI 61-101 ، به عنوان معامله از ارزش گذاری رسمی و ضوابط تأیید سهامدار اقلیت از MI 61-101 معاف است. توسط یک شخص کنترل کننده شرکت در شرایطی که در قسمت 5.5 (ه) MI 61-101 توضیح داده شده است ، پشتیبانی می شود. کپی های گزارش های اخطار اولیه که توسط هر فروشنده ارائه شده است ، مطابق با قوانین مربوط به اوراق بهادار ، مطابق با قوانین مربوط به اوراق بهادار ، در زیر مشخصات برای شرکت در SEDAR (www.sedar.com) موجود است. مطابق با قانون اوراق بهادار قابل اجرا ، کلیه سهام صادرشده به موجب معاملات ، مدت چهار ماه به علاوه یک روز از تاریخ انتشار صادر می شود.

اخبار مرتبط  نپتون نتایج نشست سالانه و انتخابات مدیران آن را اعلام می کند

درباره برندهای NewLeaf

شرکت NewLeaf Brands ، Inc یک شرکت نوآورانه Cannabidiol (“CBD”) است. از طریق شرکتهای تابعه کاملاً متعلق به شرکت ما Kured ، LLC ، نوشیدن آب شیرین ، LLC ، برند ReLyfe ، LLC و TeaLief Brand ، LLC فعالیتهای اصلی تجاری این شرکت شامل توسعه ، بازاریابی و توزیع محصولات CBD (شامل قلمهای بخار / کارتریجهای بخار) می باشد. ، چای گرم / سرد ، کپسول نرم و نوشیدنی) در سراسر آمریکای شمالی، آمریکای جنوبیو اروپا. علاوه بر این ، شرکت NewLeaf Brands ، Inc دارای سرمایه گذاری گسترده در زمین های خرده فروشی و زراعی در کشور است اورگان ، ایالات متحده.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برندهای NewLeaf ، لطفاً با مشخصات شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com مشورت کنید یا به وب سایت شرکت به آدرس www.NABrandsInc.com مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد We Are Kured ، به وب سایت آنها به آدرس www.wearekured.com مراجعه کنید.

بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این خبر را تأیید و رد نکرده است و هیچ مسئولیتی در مورد کفایت یا صحت آن نمی پذیرد.

این خبر حاوی بیانیه های آینده نگر است ، که مربوط به رویدادهای آینده یا عملکرد آینده است و منعکس کننده انتظارات و فرضیات فعلی مدیریت است. این اظهارات آینده نگر منعکس کننده اعتقادات فعلی مدیریت است و بر اساس فرضیات و اطلاعات موجود در حال حاضر در دسترس شرکت است. خوانندگان هشدار می دهند که این بیانیه های مشتاقانه نه نویدبخش هستند و نه ضمانت می کنند ، و در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی هستند که ممکن است باعث شود نتایج آینده از نظر مادی با آنچه انتظار می رود متفاوت باشد ، اما به تکمیل پیشرفتهای برنامه ریزی شده در سایتهای کانادایی و آمریکایی محدود نمی شوند. برنامه و بودجه ، در دسترس بودن اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پیشرفت های برنامه ریزی شده شرکت با شرایط معقول تجاری ، اشغال برنامه ریزی شده توسط مستاجرین ، شروع عملیات ، اختلاف در عملکرد در برداشت های مورد انتظار ، تأخیر در اخذ تصویب قانونی برای برنامه های تولید ماری جوانا ، مواردی که ممکن است در طول دوره رشد بوجود آمده باشد ، محصولات زراعی در فضای باز تحت تأثیر آب و هوا ، امکان کاهش خطر از بین رفتن از طریق بیمه نامه های مناسب و خطرات ارائه شده توسط اساسنامه فدرال که ممکن است مغایر با قوانین محلی و ایالتی با رعایت ماری جوانا قانونی باشد. این بیانیه های آینده دار از تاریخ این تاریخ ساخته شده اند و شرکت هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد آنها برای منعکس کردن وقایع یا شرایط جدید صرفه جویی در طبق مقررات مربوط به اوراق بهادار ، بر عهده نمی گیرد. این انتشار خبر پیشنهادی برای فروش اوراق بهادار ندارد و شرکت در حال درخواست پیشنهاد خرید اوراق بهادار در هر حوزه قضایی نیست که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت براساس قوانین اوراق بهادار از این صلاحیت ، غیرقانونی باشد.

اخبار مرتبط  نام تجاری نرم کننده رنگی که باعث تغییر بازی می شود ، مراقبت از مو oVertone ، اولین شامپوی شفاف سازی خود را از 10 نوامبر راه اندازی می کند

این انتشار خبر پیشنهادی برای ارائه اوراق بهادار برای فروش در کشور نیست ایالات متحده. این اوراق بهادار مطابق با قانون اصلاحات در بورس اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، اصلاح شده ، یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و نخواهد شد. ایالات متحده یا به یک شخص آمریکایی مگر اینکه اینگونه ثبت نام کرده باشد ، یا معافیت از ثبت نام به آن اعتماد شود.

در پشت سر هیئت مدیره

جوشوا بارت
مدیر اجرایی
[email protected]

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

ارتباطات شرکت
[email protected]
250-488-6728

ما تماس گرفته ایم:

بنیامین مارت
بنیانگذار و مدیر عامل
www.wearekured.com

SOURCE NewLeaf برندهای شرکت