Yuengling و Country Music Star Lee Brice همکاری رسمی را اعلام کرد

لی به عنوان یک سفیر رسمی مارک برای Yuengling Traditional Lager خدمت خواهد کرد. مشارکت با لی شامل عناصر مختلفی از جمله حضورهای شخصی و نمایش به نمایندگی از نام تجاری ، ملاقات طرفداران و استقبال ، تبلیغات ویژه برای دیدار با لی ، فرصتی برای برنده شدن سفارشی Yuengling و Lee ، بازی های قرعه کشی و هدایای شبکه های اجتماعی ، فروشگاه. پشتیبانی از نقطه فروش ، محتوای رسانه های اجتماعی و حمایت از ارتش کشورمان.

لی گفت: “من از اینکه با یک کارخانه آبجوسازی خانوادگی همکاری می کنم و به عنوان یک سفیر مارک در برنامه Stars & Stripes آنها همکاری می کنم ، خوشحالم.” “وقت گذراندن با خانواده ام ، حمایت از نیروهای خود و لذت بردن از یک آبجو خوب و سرد ، سه موردی است که من در زندگی دوست دارم ، بنابراین می توانید بگویید این بهترین سه جهان است.”

این مشارکت همچنین برنامه Yuengling’s Stars & Stripes را که به حمایت از ارتش کشورمان از طریق تیم قرمز ، سفید و آبی (تیم RWB) اختصاص دارد ، یک سازمان غیر انتفاعی جعل جامعه پیشرو در سلامتی و سلامتی برای جانبازان اختصاص داده است.

یوینگلینگ و لی با هم از طریق قوطی ها و بسته بندی های ویژه ، پشتیبانی از محل فروش در داخل فروشگاه و بسیاری از فعالیت های فن محوری دیگر در طول سال 2021 از تیم RWB پشتیبانی خواهند کرد. هر دو یوینگلینگ و لی از طرفداران مشتاق تاریخی نیروها هستند. بنابراین ، این مشارکت جدید تأثیر مثبت خواهد داشت و از ارتش کشور ما قدردانی می کند.

وی گفت: “ما به عنوان قدیمی ترین کارخانه آبجوسازی آمریکا ، از مردان و زنان شجاع و فداکار که برای حفاظت از آزادی ، عزت و استقلال کشور ما فداکاری های زیادی انجام داده اند ، سپاسگزار و مفتخریم.” وندی یوینگلینگ، مدیر ارشد اداری و 6هفتم عضو خانواده نسل ، D.G. Yuengling & Son، Inc. “تعهد و ارادت لی به قهرمانان ملت ما مظهر وطن دوستی برنامه Stars & Stripes است. مشارکت ما و راه اندازی برنامه Stars & Stripes هم تعهدات ما را در زمینه کمک به معنی برای اعضای ارتش و خانواده های آنها نشان می دهد. در این زمان چالش برانگیز. ”

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 39 سریال دل

یوینگلینگ قصد دارد ابتکارات هیجان انگیزتری را در رابطه با برنامه Stars & Stripes و مشارکت آن با لی در طول سال 2021 اعلام کند ، از جمله آهنگ مشهور “آبجو بیشتر” که اخیراً منتشر شده است. لی را در اینستاگرام (LeeBrice) در تمام سال دنبال کنید تا اعلامیه های مهیج و فرصت های هواداری را ارائه دهید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Yuengling و نگاهی کوتاه به چگونگی بزرگترین کارخانه آبجوسازی آمریکا با نوآوری بیشتر در سال 2021 ، جسورانه تر ، صفحه فیس بوک ما را دنبال کنید (https://www.facebook.com/Yuengling) ، ما را در توییتر دنبال کنید (https://twitter.com/Yuengling_Berer) و اینستاگرام (https://www.instagram.com/yuenglingbeer/) یا به سایت www.Yuengling.com مراجعه کنید.

درباره D.G. Yuengling & Son ، شرکت
D.G. Yuengling & Son ، Inc. ، قدیمی ترین آبجوسازی آمریکا®، متعلق به خانواده است و از سال 1829 اداره می شود. اکنون در 22 ایالت فروخته می شود ، تولید توسط دو کارخانه آبجو سازی در Pottsville ، PA و یکی در Tampa ، FL پشتیبانی می شود. مارک های اصلی آبجو شامل Yuengling® Trailer Lager ، Light Lager ، Black & Tan ، Golden Pilsner ، Premium ، Light ، Dark Brewed Porter ، Lord Chesterfield Ale®، اکتبرفست ، یوینگلینگ هرشی Porter شکلات و پرواز جدید توسط Yuengling ، نسل بعدی آبجو سبکTM. اخبار ، به روزرسانی ها و دسترسی به تصاویر رسانه را در https://www.yuengling.com/news دریافت کنید

اخبار مرتبط  خانه ها و باغ های بهتر برندگان جوایز زیبایی در رنگ های 2020 را نشان می دهد

در باره لی بریس
وقتی لی بریس ، هنرمند ضبط Curb Records ، عرصه های فروش ، نوشتن و ضبط آهنگ یا ساخت مارک های جدید مانند ویسکی American Born را فروخت ، مرد خانواده را به همراه همسرش سارا ، دو پسر جوان و دختر پیدا خواهید کرد. در همین حال ، با 2/4 میلیارد جریان درخواستی و بیش از 3/3 میلیارد چرخش در پاندورا ، بریس همچنان از موفقیت گسترده ای در رادیو کشور ، خدمات پخش دیجیتال و جاده برخوردار است. او اخیراً با “یکی از آنها دختران” که از شماره 1 او دنبال می شود ، در رادیو کشور به شماره 1 رسید کارلی پیرس در “امیدوارم که الان خوشبخت باشی” و شماره 1 وی قبل از آن “شایعه” بود که در پنجاه و پنجمین دوره جوایز سالانه ACM در گروه تک سال نامزد شد. وی یکی از پرطرفدارترین هنرمندان کشور در تمام دوران Pandora است ، وی عضو “باشگاه میلیاردرها” این شرکت است و تنها هنرمند کشور دوم است کیت اوربان برای دریافت پلاک میلیاردر پاندورا لی همچنین یک نامزد GRAMMY ، برنده جایزه CMA و ACM است و هشت تک آهنگ رادیویی را به شماره یک برده است: “زنی مثل تو” ، “سخت دوست داشتن” ، “من کامیونت را می رانم” ، “من نمی رقصم ، “” کلاس نوشیدن “،” شایعات “،” امیدوارم اکنون خوشبخت باشید “و” یکی از آنها دختران “. گارت بروکس، جیسون آلدین، کنی چسنی و دیگران ترانه های او را ضبط کرده اند ، و او در برنامه های تلویزیونی متعددی از جمله NBC’s Today ، ABC’s Bachelor ، NBC’s The Voice و FOX Miss USA 2018 اجرا شده است. لی به عنوان بخشی از کتابخانه کنگره جایزه Gershwin برای افتخار آواز محبوب اجرا کرد. گارت بروکس، در PBS مارس سال 2020 پخش شد. لی در پنجاه و چهارمین دوره جوایز سالانه CMA ، لی جایزه رویداد موزیکال سال را برای آهنگ خود با کارلی پیرس، “امیدوارم که الان خوشبخت باشی.” آلبوم جدید لی ، سلام دنیا، اکنون در دسترس است.

اخبار مرتبط  مارک ها قدم می زنند تا به کودکان و نوجوانان کمک کنند و راهی برای بازگشت به مصرف کنندگان ارائه دهند

درباره CMS نشویل
CMS نشویل یک شرکت بازاریابی ورزشی و سرگرمی 23 ساله است که در آن مستقر است نشویل ، TN که مشتریان برند خود را با هنرمندان ، برچسب ها و رویدادها مرتبط می کند. سابقه طولانی CMS شامل همکاری با MLB ، NASCAR ، NCAA ، NFL ، American Idol ، همراه با برچسب ها و هنرمندان بزرگ در تمام ژانرهای موسیقی است. برای اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید: www.cmsnashville.com.

درباره تیم RWB
تیم قرمز ، سفید و آبی (تیم RWB) ، یک سازمان غیرانتفاعی در سال 2010 تاسیس شده است ، جامعه پیشرو بهداشت و سلامتی آمریکا را برای جانبازان نظامی ، خانواده ها و طرفداران آنها جعل می کند. تیم RWB دارای بیش از 220،000 عضو است که در بیش از 200 فصل و جوامع در سراسر کشور پخش شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به TeamRWB.org مراجعه کنید.

مخاطب:


ادی راورت

جسیکا سیدرز

آژانس تیرنی

مدیر ارتباطات

[email protected]

[email protected]

610-731-7229

570-622-0153 داخلی 1541

منبع D.G. Yuengling & Son ، شرکت

لینک های مربوطه

https://www.yuengling.com