PopSockets از نوآوری در CES 2021 ، از جمله راه حل های MagSafe رونمایی کرد

“توسعه یک خانواده از راه حل های MagSafe یک گام طبیعی در تکامل خانواده محصولات ما برای پشتیبانی از شارژ بی سیم بود. در سال 2019 ما تاپ های قابل تعویض را در خط PopGrip خود ادغام کردیم تا کاربران بتوانند هنگام شارژ بی سیم با شارژرهای شخص ثالث ، بالاترین قسمت خود را پیچ بزنند. در در سال 2020 ، ما PopPower برنده جایزه خود را راه اندازی کردیم ، یک شارژر بی سیم که به کاربران امکان می دهد دستگاه های خود را بدون از بین بردن صفحه PopGrip خود به صورت بی سیم شارژ کنند. و اکنون ما یک خانواده از راه حل های بهینه برای کاربران شارژ بی سیم MagSafe داریم دیوید بارنت، مدیر عامل و بنیانگذار PopSockets.

PopGrip برای MagSafe
PopGrip برای MagSafe به صورت مغناطیسی به کیس های سازگار با MagSafe برای دستگاه های آیفون 12 متصل می شود و دارای یک پایین لاستیکی بدون لغزش و یک قسمت بالایی قابل تعویض است. این دسته با پایه های تلفن PopSockets PopMount 2 سازگار است ، از جمله PopMount 2 برای MagSafe.

PopWallet + برای MagSafe
PopWallet + MagSafe یک تکامل طبیعی از PopWallet + محبوب است ، یک کیف پول قابل تنظیم که به کاربران امکان می دهد حداکثر سه کارت را در پشت تلفن خود حمل کنند و دارای یک چسباندن یکپارچه است. PopWallet + برای MagSafe به صورت مغناطیسی به کیس های سازگار با MagSafe برای دستگاه های آیفون 12 متصل می شود. جوراب الاستیک یکپارچه کاربران را قادر می سازد بدون برداشتن کیف پول از دستگاه خود به کارت های خود دسترسی داشته باشند و این محصول شامل یک محافظ برای محافظت از کارت های اعتباری در برابر آسیب مغناطیسی است. برای تغییر سبک یا عملکرد فرد ، کنترل یکپارچه به راحتی پیچ می خورد.

اخبار مرتبط  Sally's Apizza در این روز کارگر پیتزای رایگان را برای کارگران مقدم و کارگران ضروری میل می کند

PopMount برای MagSafe
صف نصب با شروع خواهد شد PopMount برای چند سطحی MagSafe و PopMount برای دریچه اتومبیل MagSafe. هر دو راه حل به طرز مغناطیسی به دستگاه های آیفون 12 متصل می شوند و به کاربران این امکان را می دهند تا بتوانند دستگاه های خود را در خانه و هنگام حرکت نصب کنند. کاربران PopGrip MagSafe می توانند دست خود را روشن بگذارند و اجازه دهند آهن ربا های پایه به پایه آن متصل شوند.

کشش اسلاید PopGrip
جدید PopGrip Slide Stretch دارای بازوهای انبساطی است که به صورت مکانیکی به کناره اکثر قاب های گوشی ، از جمله بیشتر قاب های آیفون 12 ، متصل می شود. کاربران می توانند این دسته را به سمت پایین دستگاه های خود بکشند تا به عنوان پایه ایستاده و همچنین لوازم جانبی MagSafe را بدون برداشتن دستگیره متصل کنند.

اسلاید PopGrip برای آیفون 12
اسلاید PopGrip برای آیفون 12 اپل دارای مزایای مشابه کشش اسلاید PopGrip است اما به طور خاص متناسب با قاب های سیلیکون اپل برای دستگاه های آیفون 12 طراحی شده است.

اخبار مرتبط  اندازه بازار لب افزایش ارزش 4.4 میلیارد دلار تا سال 2027

دسترسی:

  • PopGrip برای MagSafe در بهار 2021 راه اندازی می شود
  • PopWallet + برای MagSafe در بهار 2021 راه اندازی می شود
  • PopMount برای MagSafe خط ، شروع با PopMount برای چند سطحی MagSafe و PopMount برای دریچه اتومبیل MagSafe، در تابستان 2021 راه اندازی می شود
  • کشش اسلاید PopGrip راه اندازی خواهد شد 21 مارچخیابان در PopSockets.com و در مکانهای هدف در سراسر کشور انتخاب کنید ، و به زودی پس از آن با راه اندازی گسترده تر دنبال می شود
  • اسلاید PopGrip راه اندازی خواهد شد 1 مهخیابان در PopSockets.com و در فروشگاه های اپل

سایر پرتاب های قابل توجه اوایل سال 2021 عبارتند از:

  • PopGrip جیبی – دارای یک پایه راحت و راحت که در هنگام خراب شدن ، دست شما را ساده تر می کند و کاربران را قادر می سازد تلفن خود را بدون گرفتار شدن از داخل جیب بکشند و از آن خارج کنند.
  • ضد میکروبی PopGrip – دارای یک درمان مبتنی بر نقره است که محافظت طولانی مدت در برابر میکروب ها را فراهم می کند.
  • PopSockets x SOG چند ابزار PopGrip – این PopGrip با همکاری SOG Special Knives ساخته شده است و دارای یک ابزار جداشدنی چندگانه است که شامل درب بازکن بطری ، نوار مینی باریک و مینی درایورهای هگز بیت است که به راحتی در PopTop ذخیره می شوند.
اخبار مرتبط  Mountain America با اهدای بیش از 50،000 وعده غذایی در آریزونا ، آیداهو و یوتا ، به پشتیبانی خود از بانک های محلی غذا ادامه می دهد

درباره PopSockets
PopSockets در سال 2010 توسط استاد سابق فلسفه تأسیس شد دیوید بارنت. بارنت به دنبال راهی برای جلوگیری از گره خوردن بند گوش خود بود که دو دکمه را به پشت تلفن خود چسباند و سیم را به دور دکمه ها پیچید. در سال 2014 ، PopSockets از گاراژ خود در بولدر ، کلرادو، و امروز دارای دفاتر در بولدر، سانفرانسیسکو، هنگ کنگ، سئول، بوگوتا، شانگهای، و هلسینکی. بیش از 180 میلیون قبضه PopSockets در سراسر جهان فروخته شده است. PopSockets وجود دارد تا با محصولات ابتکاری ، جادویی و فعالیت های توانمند جامعه ، جهان را به سمت بهتر تغییر دهد. محصولات شامل PopGrip ، PopTop ، PopWallet ، PopThirst ، PopMirror و PopMount ، همه برای افزایش عملکرد دستگاههایی که روزانه استفاده می کنیم طراحی شده اند. در پاییز سال 2018 ، PopSockets برنامه Poptivism را به نمایش گذاشت – یک بستر خیرخواهانه که در آن مشتریان طرح های PopGrip خود را ایجاد می کنند و PopSockets 50٪ از قیمت فروش را به خیریه مورد علاقه مشتری اهدا می کند. نام تجاری بیش از حد اهدا کرده است 3 میلیون دلار به صورت نقدی و محصول به 300 شریک غیرانتفاعی.

SOURCE PopSockets