گروه سیمون املاک 1.5 میلیارد دلار یادداشت ارشد به فروش می رساند

هندوستان، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – سیمون ، یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات که در مالکیت خریدهای برتر ، ناهار خوری ، سرگرمی و مقاصد مختلف استفاده می شود ، امروز اعلام کرد که شرکت تابعه مشارکت عملیاتی متعلق به اکثریت آن ، Simon Property Group ، LP (“مشارکت عملیاتی” “) ، با فروش موافقت کرده است:

  • 800 میلیون دلار مبلغ اصلی 1.750٪ اسکناس ارشد آن با توجه به 2028 ، و
  • 700 میلیون دلار مبلغ اصلی 2.200٪ اسکناس ارشد آن به علت 2031.

در مجموع ، دو شماره جدید از یادداشت های ارشد دارای میانگین وزنی 8.4 سال و میانگین کوپن وزنی 1.96٪ هستند. انتظار می رود که این پیشنهاد بسته شود 21 ژانویه 2021، به شرط بسته شدن عرف

مشارکت عملیاتی قصد دارد از سود خالص این پیشنهاد استفاده کند:

  • برای تأمین هزینه بازخرید اختیاری برنامه ریزی شده آن 550 میلیون دلار مبلغ اصلی کل 2.500٪ اسکناس سررسید ژوئیه 2021 (به علاوه مبلغ کل) و
  • برای اهداف عمومی شرکتها ، از جمله بازپرداخت بدهی های بدون وثیقه ، از جمله بدهی های پرداخت شده تحت تسهیلات اعتباری گردان بدون ضمانت ارشد آن ، تسهیلات وام با تاخیر قرعه کشی بدون ضمانت ارشد و / یا برنامه یادداشت تجاری تجاری بدون ضمانت جهانی.

بارکلیز ، دویچه بانک اوراق بهادار ، SMBC نیککو و ولز فارگو اوراق بهادار به عنوان مدیران مشترک کتابهای پیشنهادی عمومی خدمت می کنند ، که تحت بیانیه ثبت قفسه مشارکت عملیاتی ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار انجام می شود. هر گونه پیشنهاد اوراق بهادار با استفاده از ضمیمه نامه و دفترچه همراه ارائه می شود.

اخبار مرتبط  بقالی های طبیعی Ne از همسایگان خود دعوت می کند تا به ابتکارات تنظیم مجدد Keto و Resolution بپیوندند

در صورت موجود بودن ، می توانید نسخه های مربوط به ضمیمه نامه و دفترچه همراه را از طریق تماس بگیرید: Barclays Capital Inc. ایمیل کردن [email protected]؛ شرکت دویچه بانک اوراق بهادار ، توجه: Prospectus Group ، 60 وال استریت ، نیویورک ، نیویورک 10005-2836 ، تلفن: (800) 503-4611 ، ایمیل: [email protected]؛ SMBC Nikko Securities America، Inc.، 277 Park Avenue، نیویورک ، نیویورک 10172 ، ایمیل: [email protected]، تلفن: 1-888-868-6865 ، توجه: بازارهای بدهی بدهی ؛ Wells Fargo Securities، LLC، 608 2nd Avenue South، Suite 1000، مینیاپولیس ، مین 55402 ، توجه: خدمات مشتری WFS ، از طریق تلفن با شماره 1-800-645-3751 یا از طریق ایمیل از طریق [email protected].

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچگونه فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی دیگر که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این کشورها یا سایر حوزه های قضایی.

اظهارات رو به جلو

برخی از اظهارات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است “اظهارات آینده نگرانه” در معنای قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 تلقی شود. اگرچه این شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در هر بیانیه آینده نگر بر اساس فرضیات منطقی است ، اما شرکت نمی تواند اطمینان حاصل کند که انتظارات آن محقق خواهد شد و این احتمال وجود دارد که نتایج واقعی شرکت به دلیل انواع خطرات ، عدم اطمینان و سایر عوامل ، با نتایج بیان شده توسط این اظهارنظرهای آینده تفاوت اساسی داشته باشد. چنین عواملی شامل موارد زیر است: و طرح برخی از املاک) در مشاغل مستأجر ما ، وضعیت مالی ، نتایج عملیات ، جریان نقدینگی و نقدینگی و توانایی ما برای دسترسی به بازارهای سرمایه ، تأمین تعهدات خدمات بدهی و توزیع سهامدارانمان. عدم توانایی در جمع آوری اجاره به دلیل ورشکستگی یا ورشکستگی مستاجران یا موارد دیگر ؛ تغییر در شرایط اقتصادی و بازار که ممکن است بر فضای عمومی خرده فروشی تأثیر منفی بگذارد. فضای کاملاً رقابتی بازار در صنعت خرده فروشی ؛ تغییر در قوانین یا مقررات قابل اجرا یا تفسیر آنها ؛ خطرات مرتبط با تملک ، توسعه ، توسعه مجدد ، گسترش ، اجاره و مدیریت املاک ؛ ناتوانی در اجاره املاک تازه توسعه یافته و تجدید اجاره ها و بازپرداخت فضا در املاک موجود با شرایط مطلوب ؛ از دست دادن احتمالی فروشگاه های لنگر یا مستاجر اصلی؛ کاهش نرخ اجاره بازار تأثیر بدهی قابل توجه ما بر عملیات آینده ما. هرگونه اختلال در بازارهای مالی که ممکن است بر توانایی ما برای دستیابی به سرمایه برای رشد و تأمین نیازهای مداوم خدمات بدهی ما تأثیر بگذارد. هرگونه تغییر در رتبه بندی اعتباری ما ؛ تغییر در نرخ بهره بازار و نرخ ارز خارجی برای ارزهای خارجی ؛ خطرات کلی مربوط به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، از جمله نقدینگی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ؛ نقض امنیت که می تواند فناوری اطلاعات یا زیرساخت های ما را به خطر بیندازد. خطرات مربوط به خواص سرمایه گذاری مشترک ما. توانایی ادامه دار ما در حفظ وضعیت خود به عنوان REIT ؛ تغییر در قوانین یا مقررات مالیاتی که منجر به عواقب مالیاتی نامطلوب می شود. تغییر در ارزش سرمایه گذاری های ما در نهادهای خارجی ؛ توانایی ما در پوشش نرخ بهره و ریسک ارزی ؛ تغییر در هزینه های بیمه در دسترس بودن پوشش جامع بیمه ؛ خطرات مربوط به فعالیت های بین المللی ؛ بلایای طبیعی؛ پتانسیل فعالیت های تروریستی تعهدات زیست محیطی از دست دادن پرسنل مدیریت کلیدی ؛ و انتقال LIBOR به نرخ مرجع جایگزین. این شرکت در گزارش های دوره ای سالانه و سه ماهه خود که در SEC ارائه شده ، درباره این و سایر خطرات و عدم اطمینان ها تحت عنوان “عوامل خطر” بحث می کند. شرکت ممکن است این بحث را در سایر گزارش های دوره ای بعدی به روز کند ، اما به استثنای آنچه که توسط قانون الزام شده است ، شرکت هیچ وظیفه یا تعهدی در قبال به روزرسانی یا بازنگری این اظهارات آینده نگر ندارد ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، پیشرفت های آینده یا غیر آن.

اخبار مرتبط  زمین خالص مزارع 10،000 10000 دلار به عنوان بخشی از پروژه رشد خالص خود به مزرعه شهر رالی ارائه می دهد

درباره سیمون
سایمون یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است که در مالکیت خریدهای برتر ، ناهار خوری ، سرگرمی و مقاصد با کاربرد مختلط و یک شرکت S&P 100 (Simon Property Group، NYSE: SPG) فعالیت می کند. خواص ما در سراسر آمریکای شمالی، اروپا و آسیا روزانه میلیون ها نفر مکان اجتماع اجتماع فراهم کرده و سالانه میلیاردها فروش کسب می کند.

اخبار مرتبط  استارباکس 83.500 دلار کمک مالی به بانک غذایی منطقه ای LA برای کمک به رفع گرسنگی ارائه می دهد

منبع سیمون

لینک های مربوطه

http://www.simon.com