TCL برای ارائه بهترین مطالب با تجربه مشاهده برتر ، از راه اندازی Google TV خود در CES2021 خبر می دهد

تلویزیون های TCL گوگل ترکیبی از فناوری های پیشرو در صنعت TCL مانند Mini-LED ، 8K و QLED ، با تجربه جدید سرگرمی از Google ، به کاربران کمک می کند تا محتوای مورد علاقه خود را با تعریف خیره کننده در جدیدترین صفحه های TCL ، راحت تر از همیشه کشف و دسترسی پیدا کنند.

وی گفت: “معرفی تلویزیون های TCL گوگل ، همکاری ما با گوگل را به سطح جدیدی می رساند.” کوین وانگ، مدیر عامل شرکت های TCL Industrial Holdings و TCL Electronic. “موضوع ما در CES امسال” بیشتر تجربه کنید “و با ترکیب صفحات پیشرفته با محتوای هوشمند و راحت ارائه شده توسط گوگل ، اطمینان دارم که مردم دنیا را وادار به انجام این کار در سال 2021 خواهیم کرد.”

اخبار مرتبط  فن آوری های مدرن به فروشندگان آنلاین کمک می کند تا پخش مستقیم پخش زنده را انجام دهند.

شوبانا رادخریشنان گفت: “ما برای آوردن Google TV به مشتریان در سراسر جهان از همکاری با TCL خوشحال هستیم. Google TV یک تجربه تلویزیونی مفید و لذت بخش است که به کاربران کمک می کند محتوای مورد علاقه خود را پیدا کنند.” مدیر ارشد مهندسی در Google TV.

TCL Google TV فیلم ها ، برنامه ها ، تلویزیون های زنده و موارد دیگر را در برنامه ها و اشتراک ها گرد هم آورده و این محتوا را برای هر کاربر سازماندهی می کند. این توصیه های شخصی را ارائه می دهد تا کاربران TCL بتوانند چیزهای جدیدی را برای تماشا کشف کنند. کاربران حتی می توانند از Google بخواهند فیلم و نمایش پیدا کند ، به س questionsالات پاسخ دهد و دستگاه های خانه هوشمند را با صدای خود در صفحه های بزرگ TCL کنترل کند.

اخبار مرتبط  تقاضای ایالات متحده برای لوازم خانگی آشپزی در سال 2020 و فراتر از آن افزایش می یابد

* Google TV و آرم های مربوط به آن علائم تجاری ثبت شده Google LLC هستند

درباره TCL Electronics

TCL Electronics (1070.HK) یک تولید کننده لوازم الکترونیکی مصرفی با رشد سریع و پیشرو در صنعت تلویزیون جهانی است. این شرکت در سال 1981 تاسیس شد و هم اکنون در بیش از 160 بازار در سراسر جهان فعالیت می کند. طبق OMDIA ، TCL در بازار جهانی تلویزیون در سه ماهه دوم سال 2020 رتبه 2 را کسب کرده است. TCL متخصص تحقیق ، توسعه و تولید لوازم الکترونیکی مصرفی ، از جمله تلویزیون ، لوازم صوتی و هوشمند است.

اخبار مرتبط  احتیاطات ویژه ماسک هوشمند Invisisi برای مخاطبان خود همانطور که اولین اجرای زنده + اجرای مجازی را برای خیریه انجام می دهد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1417580/TCL_Electronics_CES2021.jpg

SOURCE TCL الکترونیک

SOURCE TCL الکترونیک