کیفیت تصویر پایه و اساس است و برنامه ها روح هستند!

کیفیت تصویر پایه و اساس تلویزیون ها است. فیشر یو گفت که هایسنس به عنوان حامی رسمی EURO 2020 نسخه سفارشی از سری EURO 2020 ULED U7 را برای طرفداران فوتبال در سراسر جهان به ارمغان می آورد. این شرکت که هر ساله تلویزیون های لیزری جدیدی را در CES راه اندازی می کند ، امسال مجموعه ای کامل از تلویزیون های لیزری TriChroma از 75 “تا 300” را ارائه می دهد و این آغاز دوره جدیدی برای تلویزیون لیزری TriChroma است. تلویزیون جدید لیزری TriChroma از معماری منبع نور لیزر قرمز-سبز-آبی (RGB) استفاده می کند. لیزرهای رنگ های مختلف جداگانه و دقیقاً کنترل می شوند و در نتیجه رنگ های خالص تری ایجاد می شوند. این محصول 20٪ روشنایی پیکسل را بهبود می بخشد و شدت نور 430 نیت را فراهم می کند. علاوه بر این ، بالاترین استاندارد گستره رنگ تلویزیون می تواند به 107٪ استاندارد BT2020 برسد و پوشش دامنه رنگ می تواند تا 151٪ استاندارد رنگ فیلم DCI-P3 ، یعنی. تقریباً 50٪ بالاتر از سینمای سطح بالا.

برنامه ها روح تلویزیون هستند. به گفته فیشر یو ، صفحه نمایش به دلیل ارزش و عملکرد منحصر به فرد در بازسازی شیوه زندگی ما ضروری است. در یک سال 2020 به چالش کشیدن ، Hisense به سرگرمی در خانه تمرکز کرده و محصولاتی مانند Social TV ، 8K Dual Screen TV و TriChroma Laser TV را به بازار عرضه کرده است که می توانند از تماس های کنفرانسی پشتیبانی کنند هزاران تماس گیرنده شرکت می کنند. در سال 2021 ، Hisense به گسترش عملکرد نمایشگرهای بزرگ در قلب خانه هوشمند ادامه خواهد داد ، و آنها را قادر می سازد تا به عنوان یک بستر اجتماعی در خانه استفاده شوند. صفحه اجتماعی مدرن Hisense از دورکاری ، کنفرانس آنلاین ، مراقبت در منزل ، تناسب اندام مجهز به هوش مصنوعی و نیازهای اجتماعی و تجاری پشتیبانی می کند. محصولات صفحه سبز Hisense کاربر محور هستند. آنها بر اساس تکامل زمان و مکان در زندگی شخصی ساخته شده اند و برای پوشش طیف گسترده ای از عناصر زندگی روزمره ، از جمله یادگیری در خانه ، دفتر ، اوقات فراغت و سرگرمی ، مدیریت زندگی ، مدیریت تصویر و بسیاری موارد دیگر.

اخبار مرتبط  گاترگلاو با افتتاح مرکز تولید و توزیع جدید در تنسی میانه ، سرعت رشد را تسریع می کند

Hisense به ویژه در پاسخ به تقاضاهایی که به سرعت در حال رشد برای آموزش خانواده برای کودکان است ، یک صفحه نمایش سازگار با محیط زیست را برای ارتقا promoting آموزش از طریق صفحه های لمسی راه اندازی کرد. این از تعاملات مدرسه و خانه ، مشاوره مشق شب ، آزمون های آزمایشی و سایر مدل های آموزشی پشتیبانی می کند. نمایشگر تناسب اندام خانگی Hisense برای علاقه مندان به فعالیت بدنی از کلاسهای آنلاین و جلسات ویدئویی و راهنمایی های هوش مصنوعی پشتیبانی می کند و امکان برنامه ریزی و آموزش فردی را فراهم می کند. تمرینات را ضبط کنید. Hisense همچنین محصولات بازی با صفحه نمایش بزرگ را به گیمرها ارائه می دهد که از بازی های کنسولی ، بازی های ابری و بازی های آنلاین پشتیبانی می کنند. Hisense همچنین نمایشگرهای وسایل نقلیه ، سیستم های نمایش شفاف و صفحه نمایش دوگانه و همچنین صفحه نمایش های خانگی سازگار با محیط زیست را ارائه می دهد که خدمات اجتماعی مانند مشاوره پزشکی از راه دور و مدیریت امکانات جامعه را ارائه می دهد. . علاوه بر این ، این شرکت خدماتی مانند ناوبری سفر ، آموزش و جلسات از راه دور را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  عصبی بودن ، استرس احساسات برتر احساس شده توسط خریداران درون فروشگاهی

در همان زمان ، Hisense به بهبود کیفیت تصویر و تجربه کاربر با قابلیت تراشه ها ادامه خواهد داد. Hisense به صورت انبوه یک تراشه 120Hz 4K نمایشگر ، تراشه پردازش کیفیت تصویر 120K 8K ، تراشه صوتی هوشمند AISOC و سیستم روی تراشه (SoC) برای دید و هوش مصنوعی تولید می کند. این تراشه ها در دستگاه های ULED ، پرفروش ترین تلویزیون های HD ، به کار می روند و تجربه سمعی و بصری را برای کاربران فراهم می کنند که تصور آن ها بیش از حد نیست. پیشرفت در فناوری نمایش مدرن مرزهای زمان ، فضا و تعداد دستگاه های دسترسی را تحت فشار قرار می دهد. صفحه تمام خدمات ، تجربه اجتماعی و افراد را بهم پیوند می دهد. بهبود مداوم کیفیت تصویر و تجربه استفاده از برنامه همچنان به تقویت موقعیت برجسته تلویزیون ها کمک می کند و باعث بهبود در بازار جهانی تلویزیون می شود. غول های تلویزیون جهانی خود را در یک زمین بازی جدید پیدا می کنند.

اخبار مرتبط  Cotecna گواهینامه KaiXin (پکن) شرکت با مسئولیت محدود

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1417822/Hisense.jpg

لینک های مربوطه

www.hisense.com

منبع Hisense