تلویزیون لیزری در سال 2021 وارد دوران TriChroma می شود

CES به عنوان یک کاتالیزور جهانی در صنعت الکترونیک مصرفی ، هر ساله توجه بسیاری را به خود جلب می کند. CES 2021 تحت تأثیر این اپیدمی ، اولین رویداد مجازی خود را در تاریخ برگزار می کند. اولین بار Hisense در نمایشگاه الکترونیکی Consumer 2021 ساعت 7:00 صبح 11 ژانویه برگزار می شود. چگونه سفارشی ، بزرگترین جذابیت CES راه اندازی جدیدترین مدلهای تلویزیون لیزر Hisense خواهد بود. امسال نیز از این قاعده مستثنی نبوده و Hisense به طور رسمی تلویزیون لیزری TriChroma را با اندازه صفحه نمایش از 75 تا 100 اینچ راه اندازی می کند.

تلویزیون لیزری TriChroma چه ویژگی خاصی دارد؟ در کنفرانس مطبوعاتی ، دکتر لیو شیانرانگ ، مدیر علمی بخش صفحه نمایش هایسنس ، توضیح داد که مدل تلویزیون لیزری TriChroma از یک ساختار منبع نور لیزر جدید RGB استفاده می کند. لیزرها با رنگهای مختلف به طور جداگانه گروه بندی می شوند و به خوبی کنترل می شوند ، که در نتیجه عملکرد رنگ خالص تری دارد. راه حل با کیفیت بالا DLP به روشنایی تصویر 430-nit ، بالاتر از تلویزیون معمولی دست می یابد.

“از دو رنگ به رنگ های کامل ، ما به 128٪ بهبود در رنگ اصلی RGB دست یافتیم. بالاترین استاندارد در مقیاس رنگ تلویزیون می تواند به 107٪ BT2020 برسد. سه منبع اصلی نور رنگی ، با خلوص رنگ بسیار بالا ، عملکرد رنگ شگفت انگیزی را ارائه می دهد. دامنه مقیاس رنگی می تواند تا 151٪ استاندارد رنگ فیلم های DCI-P3 برسد که تقریباً 50٪ بالاتر از سینمای با کیفیت است. ” دکتر لیو شیانرانگ گفت که تجربه محصول ارائه شده توسط تلویزیون لیزری استاندارد TriChroma به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

اخبار مرتبط  Bunge Limited تغییرات تخصیص هزینه شرکت را اعلام کرد

“هایسنس دو نیاز اساسی برای نیازهای تماشای غوطه وری تعریف کرده است: حضور و تجربه برای تجهیزات لازم برای غوطه وری در خانواده.” دکتر لیو شیانرانگ توضیح می دهد که تلویزیون لیزر با یک صفحه نمایش غول پیکر حضور خود را نشان می دهد. به طور خاص ، یکی با حداقل اندازه 75 اینچ ؛ یکی با دامنه رنگ کامل در استاندارد DCI-P3 و روشنایی بیشتر از 350 نیت ؛ و مدلی که تجربه تماشای نزدیک را با راحتی چشم به ارمغان می آورد. مانند تلویزیون در دوران AIoT ، تلویزیون لیزر نیز نیازهای خانواده برای تعامل و سرگرمی را برآورده می کند. به عنوان مثال ، تلویزیون های جدید لیزری مجهز به دوربین های هوشمند AI هستند که می توانند تعامل زیادی مانند کارائوکه آنلاین و ژیمناستیک را ارائه دهند.

اخبار مرتبط  OverDrive رهبران صنعت انتشار و کتابخانه را به هیئت مدیره اضافه می کند

از زمان تولید اولین تلویزیون لیزری 100 اینچی Hisense در سال 2014 ، وضوح تصویر بهبود یافته است 2K برای 4K؛ منبع نور از لیزر فسفر به لیزر دو رنگ و سپس لیزر TriChroma تبدیل شد. و اندازه از 75 به 100 اینچ و در حال حاضر به 300 اینچ افزایش یافته است! فقط در مدت شش سال ، همه این به روزرسانی ها و پیشرفت های محصول حاصل شده است.

امکانات صفحه های لیزر بیش از هر زمان دیگری تسریع می شود. طبق این آمار ، فروش بین المللی تلویزیون های لیزر هایسنس در سال 2020 نسبت به سال 2019 با 288٪ افزایش ، عملکرد بسیار خوبی در 17 کشور جهان از جمله ایالات متحده ، مکزیک و استرالیا داشته است. در چین، سه مدل تلویزیون لیزر Hisense در لیست 10 فروشنده برتر در سال 2020 قرار دارد. در عین حال ، ورود سامسونگ ، سونی ، ال جی و سایر تولید کنندگان پیشرو در جهان نیز باعث ایجاد نشاط جدیدی در این فناوری صفحه نمایش جدید ، تحت سلطه چین شده است. دفتر تحقیقات الکترونیک مصرفی اتاق بازرگانی الکترونیک چین از مصرف کنندگان تلویزیون طی سه سال گذشته نظرسنجی کرده است و نتایج نشان داده است که تلویزیون لیزر بیشترین میزان توصیه را دارد ، 70٪ ، بیش از میانگین 54٪ بخش

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 21 سریال دل

به عنوان یک دسته کاملاً جدید تلویزیون ، که فقط پنج سال پیش در CES راه اندازی شد ، تلویزیون لیزر از نقطه نظر بازار ، مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از یک بازار خاص به یک بازار انبوه منتقل شده است. فناوری صفحه لیزر ویژگی های قانون مور را نشان می دهد و رشد انفجاری بازار در آستانه شروع است.

Hisense همچنین یک تلویزیون لیزری با صفحه صوتی ، یک تلویزیون لیزری تجاری با بیش از 10 هزار لومن و یک تلویزیون لیزری خود رو به رشد با صفحه تولید انبوه راه اندازی می کند و فناوری صفحه نمایش را به فیشر یو گفت ، لیزر به سمت یک نقطه عطف جدید است.

عکس -https: //mma.prnewswire.com/media/1417917/In_2021_a_leader_laser_display_industry_Hisense_bring_Laser_1.jpg

عکس -https: //mma.prnewswire.com/media/1417918/In_2021_a_leader_laser_display_industry_Hisense_bring_Laser.jpg

منبع Hisense

لینک های مربوطه

www.hisense.com

منبع Hisense