FiftyFlowers جایزه بهترین خدمات مشتری در Newsweek آمریکا را کسب می کند

“سفر مشتری برای FiftyFlowers مهم است. از لحظه ای که مشتریان ما کالای خود را از وب سایت سفارش می دهند ، یک عضو تیم FiftyFlowers زنده وجود دارد که تحویل را در هر مرحله نظارت می کند. تیم خدمات مشتری تمام تلاش خود را می کند تا با هر مشتری در مورد حمل آنها ، بنابراین آنها می توانند دقیقاً تا لحظه اطلاع از زمان رسیدن گلهایشان برای مراسم ویژه خود بدانند. ” لیزا روزر، مدیر عامل و بنیانگذار.

اخبار مرتبط  TORG ویندوزهای تجربی ابتکاری را برای بازاریابی خرده فروشی ارائه می دهد

طبق نیوزویک ، مارک ها براساس یک نظر سنجی مستقل از بین بیش از 25000 نمونه انتخاب شده اند ایالات متحده مشتریانی که خرید کرده اند و از خدمات بسیاری استفاده کرده اند.

“افتخار ما این است که برای دریافت جایزه نیوزویک بهترین خدمات مشتری 2021 شناخته می شویم. 20 سال گذشته هدیه ای بوده است زیرا ما روابط شخصی مادام العمر را با مزارع خود در سراسر جهان برقرار کرده ایم و به بیش از 250،000 عروسی و مراسم گل اهدا کرده ایم. روزر نتیجه گیری کرد: “من به عنوان یک صاحب مشاغل احساس خوشبختی می کنم که در مشاغلی فعالیت می کنم که در یک روز مهم به تعداد زیادی از مردم خدمات ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  Tequila Don Julio و هنرمند نامزد گرمی Big Sean شما را دعوت می کنند تا با جشن نهایی در خانه این شب سال نو طعم "Don Life" را بچشید

درباره FiftyFlowers

FiftyFlowers یک شرکت آنلاین است که عمده فروشی گل های تازه تحویل گرفته شده از مزارع شریک زندگی خود را به آستان شما تحویل می دهد. زوج های DIY ، برنامه ریزان و گل فروشی ها برای تنوع گل موجود ، خدمات عالی به مشتری و اطمینان از شرکتی که بیش از 250،000 رویداد گل های بریده و برتر ارائه داده است ، به FiftyFlowers می آیند. آنها با بیش از 17 سال تجربه ، متخصصان عمده فروشی گل در مزرعه هستند. بازدید: https://www.fiftyflowers.com/

اخبار مرتبط  شرکت های پستی پیشرو برای ارائه تجارب عالی مشتری با FarEye شریک هستند

تماس را فشار دهید

ارین یوهانسن
877.507.6737
https://www.fiftyflowers.com/

SOURCE FiftyFlowers

لینک های مربوطه

https://www.fiftyflowers.com/