تلویزیون لیزری در سال 2021 وارد دوران TriChroma می شود

CES که یک سکوی واقعی برای محصولات الکترونیکی مصرفی جهانی است ، هر ساله توجه بسیاری را به خود جلب می کند. تحت تأثیر این اپیدمی ، این نمایش اولین نسخه مجازی خود را در تاریخ در سال 2021 ارائه می دهد. هایسنس در CES 2021 در 11 ژانویه و در ساعت 7 صبح آغاز به کار کرد. طبق معمول ، Hisense جدیدترین تلویزیون های لیزر را به نمایندگی از بزرگترین رویداد CES راه اندازی خواهد کرد. امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست و Hisense رسماً Laser TV TriChroma را با نمایشگرهایی از 75 “تا 100” راه اندازی می کند.

چه چیز خاصی در مورد Laser TV TriChroma وجود دارد؟ چه زمانی کنفرانس مطبوعاتی ، دانشمند ارشد بخش نمایش لیزر Hisense ، لیو Xianrong ، توضیح داد که تلویزیون لیزری TriChroma دارای معماری جدیدی از منبع نور لیزر RGB (قرمز ، سبز ، آبی) است. لیزرهای رنگ های مختلف جداگانه و دقیقاً کنترل می شوند و در نتیجه رنگ های خالص تری ایجاد می شوند. راه حل سطح بالا پردازش نور دیجیتال (DLP) روشنایی تصویر 430 نیت را فراهم می کند ، که بیش از یک تلویزیون عادی است.

اخبار مرتبط  VEOCEL (TM) بنیان آینده ای پایدار در صنعت منسوجات غیر بافته را بنا نهاده است

“از دو رنگ به رنگ کامل ، ما به 128٪ بهبود نسبت به رنگ اصلی RGB دست یافتیم. بالاترین استاندارد گستره رنگ تلویزیون می تواند به 107٪ از دامنه BT.2020 برسد. سه منبع اصلی نور از رنگ ، دستیابی به خلوص رنگ بسیار بالا ، عملکرد رنگی شگفت انگیزی را ارائه می دهند. پوشش گستره رنگ می تواند تا 151٪ استاندارد رنگی سینما DCI-P3 برسد ، تقریباً 50٪ بالاتر از سینمای سطح بالا. با توجه به لیو Xianrong ، تجربه با تلویزیون لیزری پایه TriChroma به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

“Hisense دو مورد ضروری را برای مشاهده غوطه وری تعریف کرده است ، یعنی حضور و تجربه دستگاه های نمایشگر که باید شرایط غوطه وری در خانواده را برآورده کنند. لیو شیانرانگ توضیح می دهد که تلویزیون لیزر با صفحه نمایش غول پیکر حضور خود را ایجاد می کند. به طور خاص ، چیزی با حداقل 75 اینچ ، و پوشش کامل رنگ استاندارد DCI-P3 و روشنایی بیش از 350 نیت را ارائه می دهد. دومی همچنین تجربه مشاهده نزدیک و بصری را ارائه می دهد. تلویزیون لیزر به عنوان تلویزیونی که در عصر هوش مصنوعی ساخته شده ، نیازهای اجتماعی و سرگرمی خانواده ها را نیز برآورده می کند. به عنوان مثال ، تلویزیون های لیزری جدیدتر مجهز به دوربین های هوشمند مجهز به هوش مصنوعی هستند که امکان تعامل بسیار جذاب مانند کارائوکه و تناسب اندام آنلاین را فراهم می کنند.

اخبار مرتبط  انتقال کلید کانال به یک شرکت کاملاً از راه دور

از زمان راه اندازی تلویزیون 100 لیزری اول Hisense در سال 2014 ، این قطعنامه از بین رفته است 2K در 4K؛ منبع نور از لیزر فسفر به لیزر دو رنگ و سپس به لیزر TriChroma رسید. و اندازه از 75 “به 100” ، سپس به 300 “رسید! همه این به روزرسانی ها و پیشرفت ها فقط در مدت شش سال انجام شده است.

امکانات بیشتر و بیشتری برای صفحات نمایش پرتوی لیزر وجود دارد. طبق آمار ، فروش خارج از تلویزیون Hisense Laser TV در سال 2020 288 درصد رشد نسبت به سال گذشته نشان می دهد که عملکرد عالی در 17 کشور از جمله ایالات متحده ، مکزیک و استرالیا را نشان می دهد. در چین ، سه مدل تلویزیون های لیزری Hisense در لیست 10 لیست برتر سال 2020 قرار دارند. در عین حال ، ورود سامسونگ ، سونی ، ال جی و سایر تولیدکنندگان بزرگ جهانی به بازار نیز جان تازه ای به زندگی بخشیده است. این فناوری صفحه نمایش جدید ، که در آن چین بازیگر اصلی است. دفتر تحقیقات بازار لوازم الکترونیکی مصرفی اتاق از تجارت الکترونیک چین طی سه سال گذشته در مورد مصرف کنندگان تلویزیون تحقیق کرده است و نتایج نشان داد که تلویزیون لیزر بیشترین میزان توصیه (70٪) را دارد که بسیار بالاتر از حد متوسط ​​است صنعت (54٪).

اخبار مرتبط  مستعمره لنکستر سود سهام نقدی منظم را افزایش می دهد. سه مدیر فعلی را دوباره انتخاب می کند

دسته جدید تلویزیون های لیزری که فقط پنج سال پیش در CES راه اندازی شده است ، از منظر بازار ، مصرف کننده و تولید کننده از یک بازار خاص به یک بازار انبوه تبدیل شده است. فناوری نمایش لیزر بر اساس اصول قوانین مور استوار است و رشد سریع بازار در شرف شروع است.

طبق گفته فیشر یو ، هایسنس همچنین یک تلویزیون لیزری Sonic-Screen ، یک تلویزیون لیزری تجاری با بیش از 10 هزار لومن و یک تلویزیون لیزری خود بلند کننده تولید انبوه راه اندازی می کند و فناوری نمایش لیزر را به یک نقطه عطف جدید تبدیل می کند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1417795/In_2021_a_leader_laser_display_industry_Hisense_bring_Laser_1.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1417796/In_2021_a_leader_laser_display_industry_Hisense_bring_Laser.jpg

لینک های مربوطه

www.hisense.com

منبع Hisense