Suning استراتژی دهه چهارم خود را تعیین می کند ، تبدیل شدن از حق امتیاز خرده فروشی به ارائه دهنده خدمات جهانی خرده فروشی

نانجینگ، چین، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – گروه Suning (“Suning”) ، یکی از شرکت های تجاری پیشرو در چین، اخیراً با تأکید بر تمرکز بر خرده فروشی و خدمات ، استراتژی خود را برای دهه چهارم اعلام کرد. این شرکت با بیش از 280،000 کارمند در سراسر جهان که به 600 میلیون مشتری خدمات ارائه می دهند ، در میان سه شرکت خصوصی برتر در رتبه بندی قرار دارد چین، با شرکت تابعه Suning.com در میان Fortune Global 500 قرار دارد.

در سال 1990 در تاسیس شد نانجینگ، چین، Suning و از فروشگاه اصلی حق رای دادن تهویه مطبوع تا به غول خرده فروشی تجاری پیشرو در جهان که امروز است تبدیل شده است. تاریخ 30 ساله نوآوری آن متحول شده است چین بخش خرده فروشی ، همانطور که از خرده فروش به یک ارائه دهنده خدمات خرده فروشی منتقل شده است. امروز ، نمونه کارهای Suning.com شامل Suning.com ، مراکز خرید یکپارچه ، لوازم خانگی 3C فروشگاه های فروش مستقیم ، فروشگاه های حق رایانه ابری خرده فروشی ، فروشگاه های Carrefour و فروشگاه های ویژه مادر و کودک است.

30 سال تکامل

هنگامی که خرده فروشان آجر و خمپاره سنتی با ظهور رقبای دیجیتالی در سال 2010 مورد اصابت قرار گرفتند ، Suning کبوتر با تغییر شکل خود ، سرآمد بود. در آگوست همان سال ، مرکز آنلاین Suning و Suning رسماً راه اندازی شد و باعث توسعه یکپارچه عملیات آنلاین و آفلاین خود شد.

در سالهای بعد ، Suning به ساخت یک اکوسیستم خرده فروشی هوشمند اختصاص داده شده است که سناریوهای آنلاین و آفلاین را پوشش می دهد. فروشگاه های بزرگ آن نقطه دارند چین شهرهای بزرگ و کوچک ، در حالی که تجارت اصلی در Suning Plaza و Suning Cloud Store لنگر انداخته است. در جوامع ، Carrefour China ، جایی که Suning 80٪ سهام خود را در سال 2019 به دست آورد ، در حال گسترش سریع است ، با هایپر مارکت ها ، فروشگاه های سرپرستی و فروشگاه های مواد غذایی تازه از پوشش آفلاین کامل اطمینان حاصل می کند. در بازارهای سطح پایین ، مدل Suning.com Retail Cloud غالب است.

اخبار مرتبط  HONOR Back to School 2020 با پیشنهادات ویژه برای محصولات جدید برای "افزایش عمر هوشمند شما"

بر 30 آوریل 2020، فروشگاه تازه ارتقا یافته نانجینگ سونینگ Xinjiekou واقع در شلوغ ترین منطقه تجاری شهر با شور و شوق بسیاری روبرو شد. این فروشگاه با خریدهایی که بصورت آنلاین و آفلاین انجام می شود ، مشتریانی را که می خواهند محصولات و خدمات را در یک محیط همهجانبه تجربه کنند ، جذب می کند. فقط 58 ثانیه پس از افتتاح ، فروش فروشگاه فراتر رفت 10 میلیون CNY، این شرکت گزارش داد.

در حال حاضر ، عملیات خرده فروشی Suning و همه سناریوها ، گروه ها و گروه های مصرف کننده را شامل می شود ، با یک شبکه تجاری کامل که از آنلاین به آفلاین ، شهری به روستایی و لوازم الکتریکی به FMCG گسترش می یابد. این نه تنها یک شرکت خرده فروشی بلکه یک ارائه دهنده خدمات خرده فروشی مبتنی بر فناوری است. بازوی فناوری Suning Group ، پلت فرم باز Biu + Suning Technology به لطف تمرکز بر ماژول های هوشمند باز ، سیستم های عامل و پروتکل های استاندارد اینترنت اشیا ، بیش از 110 مارک تجاری دارد.

خدمات دهه سناریو – از خرده فروش تا ارائه دهنده خدمات خرده فروشی

در جشنواره خرید Suning 818 سال گذشته که 30 جشن گرفتهفتم سالگرد جشنواره خرید سالانه این شرکت ، این شرکت اعلام کرد که دهه آینده به عنوان “دهه خدمات سناریو” تعریف می شود. Suning به طور مداوم از این فلسفه حمایت می کند که “خدمات تنها محصول است”. اکنون این نهاد به دنبال این است که نه تنها به مصرف کنندگان خدمت کند بلکه کل اکوسیستم خود را بهم پیوند دهد.

اخبار مرتبط  بیانیه RB: استفاده نادرست از مواد ضد عفونی کننده

به عنوان بخشی از این استراتژی ، Suning اخیراً اعلام کرد که شرکت تابعه جدید Yunwangwandian را تأسیس کرده است تا بر توسعه و خدماتی تمرکز کند که توسط زیرساخت های خرده فروشی از جمله زنجیره تامین ، تدارکات و زیرساخت های فناوری اطلاعات توانمند می شود. قبلاً مطرح شده است 6 میلیارد CNY در دور بودجه سری A خود.

چهار کلید خدمات خرده فروشی: زنجیره تأمین ، عملیات مشتری ، خدمات و فناوری

همانطور که یک سفر جدید را آغاز می کند ، Suning قرار است چهار قابلیت اصلی خود از جمله زنجیره تأمین ، عملیات مشتری ، خدمات و توانایی فنی را بیشتر ادغام و به کار ببندد و یک سازوکار خرده فروشی هوشمند ابتکاری را ایجاد خواهد کرد ، در تلاش است تا بازیکنان را در این زمینه توانمند کند. اکوسیستم صنعت. این محصولات به طور جامع محصولات تولیدی خود را غنی سازی می کند ، عملیات زنجیره تامین تصفیه شده را بهبود می بخشد ، بازاریابی دقیق شخصی را انجام می دهد ، به طور مداوم قابلیت های خدمات خود مانند تدارکات ، خدمات پس از فروش و خدمات مشتری را تقویت می کند ، قابلیت کنترل معاملات داده ها و دیجیتال ریسک را افزایش می دهد ، و چندین سناریو اجرای خرده فروشی هوشمند.

به عنوان مثال ، Suning با مدل B2S2B2C خود به زنجیره تامین ابر وارد می شود و محصولات پیشرفته و با ارزش تری را برای کاربران به ارمغان می آورد. Suning همچنین در تلاش برای ارائه محصولات با کیفیت بیشتر و تجربه خرید بهتر به مشتریان ، نسبت محصولات سفارشی خودکار را به 25٪ افزایش داده است.

Suning Logistics در حال حاضر 95 of را پوشش می دهد چین، با توجه به آمار شرکت ، قصد دارد 20 میلیون متر مربع فضای انبار را تا سال 2025 تکمیل کند. طی سه سال آینده ، هزینه های ذخیره سازی انبار را نیز کاهش می دهد و پشتیبانی توزیع اضافی را فراهم می کند. Suning در تلاش است تا از دیجیتال سازی آنلاین و آفلاین برای کمک به ارتقا ret خرده فروشان بهره ببرد و به بیش از 6000 بازرگان کوچک و متوسط ​​در سه سال کمک به ایجاد عملیات ابری کمک کند.

اخبار مرتبط  کیساکی NYC بیش از 800 وعده غذایی را برای اولین پاسخ دهندگان مبارزه با Covid-19 ارائه می دهد

Suning همچنین سرویس های فروشنده نرم افزار مستقل (ISV) سه ساله و بدون کمیسیون خود را با تمرکز بر فروشگاه ، بازاریابی ، عملکرد معاملات و داده ها راه اندازی خواهد کرد. این شرکت به عنوان بخشی از استراتژی خود ، سعی در آموزش 100 ISV در مقیاس بزرگ برای ساخت اکوسیستم خرده فروشی هوشمند “100000 بازرگان + 100،000 فروشگاه” دارد.

درباره گروه Suning

Suning در سال 1990 تاسیس شد ، یکی از شرکت های تجاری پیشرو در است چین با دو شرکت دولتی در چین و ژاپن. در سال 2020 ، گروه Suning و در 500 شرکت برتر غیر دولتی در رتبه دوم قرار گرفت چین با درآمد سالانه از 665.259 میلیارد CNY (تقریباً 97 میلیارد دلار) و همچنان در بالای لیست خرده فروشی اینترنتی قرار دارد. Suning با پیوستن به مأموریت سازمانی “هدایت اکوسیستم در صنایع مختلف با ایجاد کیفیت زندگی نخبگان برای همه” ، تجارت اصلی خود را به عنوان خرده فروشی از طریق یک اکوسیستم شرکتی متشکل از چندین صنعت عمودی ، از جمله املاک و مستغلات تجاری ، خدمات مالی و ورزش ها. Suning.com ، اصلی ترین شرکت تابعه در خرده فروشی آنلاین و آفلاین ، برای چهار سال متوالی از 2017 تا 2020 در Fortune Global 500 ذکر شده است.

منبع گروه Suning