Rakuten’s Cartera Commerce، Inc. همکاران با Bumped برای معرفی فرصت های پاداش سهام

“مصرف کنندگان به طور فزاینده ای وفاداری خود را به مارک هایی تغییر می دهند که به مشتریان خود باز می گرداند و مارک ها با جستجوی راه های جدید و خلاقانه برای شخصی سازی تجربه پاداش ، پاسخ می دهند.” مارک مازون، مدیر کل کارترا. “مشارکت با Bumped یک حرکت استراتژیک برای متنوع کردن سبد پاداش ما و گسترش ردپای صنعت است ، بنابراین می توانیم راه های متعدد و م brandsثری را به مارک ها ارائه دهیم تا روابط بلند مدت معنادار با مشتریان وفادار و سرمایه گذار ایجاد کنیم.”

امروز، 55 درصد آمریکایی ها می گویند که دلیل اصلی آنها برای سرمایه گذاری این نیست که “پول کافی ندارند”. Cartera و Bumped با هم در حال شکستن موانع ورود به بازار سهام هستند ، در حالی که سازوکار جدیدی برای پاداش وفاداری به مشتریان می دهند که دارای ارزش فوری و پتانسیل رشد در طول زمان است.

وی گفت: “ما از همکاری با Cartera برای تحقق بخشیدن به چشم انداز اقتصاد مالکیت بسیار هیجان زده هستیم.” دیوید نلسن، مدیر عامل و بنیانگذار Bumped. “تیم آنها اشتیاق ما را برای ایجاد پاداش نوآورانه مشترک می تواند هم برای مارک ها و هم برای مشتریان آنها مفید باشد ، در حالی که پشتیبانی عملیاتی را که برای گسترش و مقیاس نیاز داریم ، ارائه می دهیم. ما مشتاقانه منتظر همکاری با Cartera هستیم – و نمونه کارها گسترده آنها از خطوط هوایی و مارک ها – برای ارائه این مکانیزم پاداش جدید به بازار و کمک به افراد بیشتری برای مالک شدن. “

اخبار مرتبط  مشاغل محلی در مرکز باغ ساحل جنوبی کاشت در طول COVID-19 را نگه می دارد

Bumped اولین شریک Cartera است که از راه حل API خود که به تازگی راه اندازی شده است بهره می برد – یک گزینه سبک تر برای مشتریانی که نیازی به مزایای قوی یک راه حل میزبان ندارند و می توانند از نیازهای ساده ادغام بهره مند شوند. با استفاده از یکپارچه سازی API ، Bumped توانسته است به سرعت جوایز کسری خود را راه اندازی کرده و مقیاس بندی کند تا در اختیار 960 بازرگان Cartera قرار گیرد.

جوایز سهام اکنون از طریق برنامه مصرف کننده Bumped که اخیراً راه اندازی شده است ، در دسترس است و برای مارک هایی که می خواهند در آن شرکت کنند ، به یکپارچه سازی فناوری بدون نیاز به فناوری نیاز دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه پاداش سهام Cartera-powered by Bumped ، به اینجا مراجعه کنید www.bumped.com یا برنامه Bumped را در Apple App Store یا Google Play Store بارگیری کنید.

درباره راکوتن

راکوتن یک شرکت تجارت الکترونیک پیشرو است که با ارائه Cash Back ، معاملات و جوایز بیش از 3500 بازرگان ، شیوه خرید مردم را بهبود می بخشد. راکوتن که در سال 1999 تاسیس شد ، با پرداخت بیش از 1.5 میلیارد دلار Cash Back به 13 میلیون عضو خود ، تبدیل به مقصد خرید برای مصرف کنندگان شده است. این شرکت همچنین ShopStyle ، یک مقصد پیشرو در کشف مد ، و Cartera Commerce ، یک پلت فرم برتر پاداش برای خطوط هوایی و بانک ها را اداره می کند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.rakuten.com.

اخبار مرتبط  محیط زیست CECO از سرمایه گذاری مشترک بین شرکت های تجاری Effox-Flextor و شرکت ماشین Mader ، یک شرکت نمونه کارها با نام ChIEF Capital ، برای هماهنگی استراتژیک برای رشد و کارآیی ها خبر داد.

Rakuten® علامت تجاری ثبت شده Rakuten، Inc است که در ایالات متحده و سایر کشورها ثبت شده است. سایر علائم تجاری متعلق به صاحبان مربوطه می باشند. © 2019 Ebates Inc. dba Rakuten. کلیه حقوق محفوظ است

درباره Bumped

Bumped یک شرکت فناوری است که مأموریت دارد اقتصاد مالکیت ایجاد کند. برنامه Bumped به مصرف کنندگان این قدرت را می دهد که هزینه های روزمره خود را به مالکیت سهام آزاد تبدیل کنند و مجموعه ابزارهای آنها به کسب و کارها کمک می کند تا به مشتریان خود در سهام های جزئی سهام ، پاداش دهند. بامپد معتقد است که همه ما اقتصاد را با هم ایجاد می کنیم و همه ما باید فرصت بهره مندی از آن را داشته باشیم.

افشای اطلاعات

برنامه و وب سایت Bumped توسط Bumped، Inc. اداره می شود. خدمات کارگزاری توسط Bumped Financial LLC ، عضو FINRA / SIPC ارائه می شود. اطلاعات بیشتر در مورد Bumped Financial LLC در وب سایت FINRA BrokerCheck FINRA.

سرمایه گذاری در اوراق بهادار شامل ریسک ، از جمله از دست دادن احتمالی اصل پول است: بیمه FDIC نیست • ضمانت بانکی ندارد • ممکن است ارزش خود را از دست بدهد. عملکرد گذشته تضمینی برای نتیجه گرفتن در آینده نیست. هیچ چیزی در این سایت نباید به عنوان پیشنهاد خرید یا فروش اوراق بهادار تلقی شود.

هر داده بازار ، اقتصادی و یا عملکردی نشان داده شده فقط برای اهداف فرضی و گویا است. داده ها نتایج واقعی را نشان نمی دهند. مشارکت فقط برای سرمایه گذارانی است که خطرات ذاتی حساب های دست انداز خود را درک کرده و با آنها موافق هستند. فقط خریدهای واجد شرایط که مطابق با شرایط و ضوابط انجام شده اند ، جوایز سهام را دارند. Bumped هزینه کارگزاری را دریافت نمی کند. حق محدود کردن یا لغو پیشنهادات در هر زمان برای خود محفوظ است.

اخبار مرتبط  مرحله برای نشست سیستم های غذایی سازمان ملل 2021 "

سرمایه گذاران سهام ETF را به عنوان پاداش دریافت می کنند. سرمایه گذاران باید قبل از سرمایه گذاری ، اهداف سرمایه گذاری ، ریسک ها را با دقت در نظر بگیرند. این اطلاعات و سایر اطلاعات در دفترچه صندوق یافت می شود. لطفا قبل از اینکه سرمایه گذاری را انتخاب کنید ، دفترچه را به دقت مطالعه کنید.

جوایز پس از خریدهای واجد شرایط برای سرمایه گذاری به دست می آید اما اگر بعدا معامله واجد شرایط معکوس شود ، ممکن است عوض شود. Bumped خطر حرکت بازار برای کالاهای برگشتی یا معاملات رد صلاحیت شده را فرض نمی کند.

شرکت Bumped Inc. ، شرکتهای تابعه ، نمایندگان و کارمندان آن به صراحت از هرگونه مسئولیت در قبال سایتهای شخص ثالث ، سازمانها ، محصولات یا خدمات خودداری کرده ، آنها را کنترل ، کنترل ، توصیه یا تأیید نمی کنند و هیچ گونه نمایندگی در مورد کامل بودن ، مناسب بودن ، و یا کیفیت آن

چند یادداشت در مورد سهام کسری: معمولاً بین شرکتهای کارگزاری قابل انتقال نیستند. اگر می خواهید حساب Bumped خود را منتقل کنید ، ممکن است ابتدا مجبور شوید سهام کسری خود را بفروشید. سهام کسری را نمی توان در فرم گواهی قرار داد یا از طریق پست فیزیکی ارسال کرد و همچنین حق رأی ندارد.

مخاطب:
لیزا تادجه
[email protected]

SOURCE Rakuten Americas

لینک های مربوطه

www.rakuten.com