CES 2021 Conception جریان Shoptube را برای خرده فروشی و بازاریابی یکپارچه دیجیتال کامل توسعه می دهد

TAIPEI، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – کانسپشن نرم افزاری را برای جریان خرده فروشی به نام Shoptube توسعه داده است. این برنامه دارای قابلیت Multi-Cast است که به پخش کننده ها کمک می کند بدون بارگیری برنامه یا ورود به سیستم عامل ، پلت فرم را بشکنند ، این بدان معنی است که پخش کننده ها می توانند ترافیک را راحت تر به دست آورند.

این راه حل ابتکاری توسط Taiwan Tech Arena (TTA) به عنوان یکی از 100 استارت آپ تایوانی برجسته برای نمایشگاه در CES 2021 انتخاب شده است.

خدمات کامل بازاریابی دیجیتال کامل

راه حل بازاریابی یکپارچه Conception Digital با بارگذاری سریع صفحه محصول در حین پخش جریانی در چند پلتفرم ، از طریق پلتفرم های متقابل و بارگذاری محصول ارائه می شود. این ویژگی به پخش کننده ها کمک می کند تا زمان بیشتری را برای خدمت به مشتری و افزایش زمان نگهداری صرفه جویی کنند.

Conception همچنین برنامه های بازاریابی سفارشی را ارائه می دهد. آنها می توانند برنامه بازاریابی را بر اساس عمق دیجیتالی شدن مشتری تنظیم کنند. همچنین ، بر اساس تجزیه و تحلیل و گزارش داده ها ، تیم می تواند یک راه حل جامع بازاریابی از ساخت وب سایت تا تبلیغات ایجاد کند.

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های Cure Natural ، پرتفوی محصولات برنده و حضور آنلاین خود را گسترش می دهد

“ما از راه اندازی وب سایت به تجزیه و تحلیل داده ها می رویم ، انتظار داریم جامع ترین مدل بازاریابی دیجیتال و دقیق ترین روش تبلیغات دیجیتال را به مشتریان خود ارائه دهیم.”

این شرکت خدمات توسعه وب سایت را شامل می شود از ایجاد یک طراحی وب پاسخگو ، طرح بندی قالب وب سایت ، ایجاد طراحی وب سایت تصویر با نام تجاری ، طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی ، طراحی وب سایت وردپرس و ایجاد و همگام سازی پایگاه داده.

این تیم فقط وب سایت ایجاد نمی کند بلکه مطمئن می شود که وب سایت های بیشتری ارائه می دهد. به عنوان مثال ، ساخت یک وب سایت حرفه ای با دیدگاه بازاریابی. این تیم همچنین شامل اتصال سیستم ارتباطی می شود. آنها مصاحبه های مورد نیاز حرفه ای را انجام می دهند و در رابطه با نام تجاری تصویر کمک می کنند. آنها همچنین نرم افزار داده ، اتصال سیستم بازاریابی دیجیتال را فراهم می کنند.

اخبار مرتبط  Dreame تخفیف های زیادی را در AliExpress برای 11/11 ارائه می دهد

Conception همچنین خدمات تجزیه و تحلیل داده ها مانند شناسایی تاریخچه جستجوی مشتری ، کانال منبع را ارائه می دهد. آنها همچنین تجزیه و تحلیل پایگاه مشتری ، تجزیه و تحلیل عملکرد SEO ، تجزیه و تحلیل نقشه های حرارتی وب سایت و تجزیه و تحلیل عملکرد تبلیغات دیجیتال را ارائه می دهند. آنها تجزیه و تحلیل شخصیت مشتری جامع ، مقایسه داده های چند کانال ، گزارش گرافیکی برای روشن کردن روند داده ها و همچنین ارائه مقایسه داده های ماهانه ، سه ماهه و سالانه را انجام می دهند.

یک تیم بتونی با “ایده” و “طراحی” عالی

“Conception” در انگلیسی Conception است که به معنی طراحی در فرانسه است. ما یک تیم هستیم به تایوان از همه جای دنیا.

مشاوران بازاریابی – كلوئه آموخته است كه طراحی خوب به زبان فرانسه در تركیب مفاهیم صحیح است ، فقط در این صورت است كه شافت اصلی شركت می تواند به طور كامل به مشتری منتقل شود.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ماسک صورت مد روز را ارائه می دهد (ALL-2055)

تحلیل گران داده های تبلیغاتی – وارولف مشاهده کرده است که هر یک از داده ها باید با روش دقیق ژاپنی انجام شود و مناسب ترین مسیر را برای هر شرکت از داده ها پیدا کنید.

ما مشتاقانه منتظریم تا به هر مشتری در برقراری تصویر صحیح از شرکت و گسترش آگاهی از محصول کمک کنیم. اجازه دهید هر ترافیک داده معتبری باشد تا هر داده بتواند به تبدیل نهایی برسد. ما متعهد هستیم که هر مالک یک وب سایت خوب داشته باشد که خوب به نظر برسد ، پیدا کند و از آن استفاده کند.

این تیم به مشتریان خود کمک می کند تا از دیدگاه بازاریابی آنلاین بهترین مدل بازاریابی دیجیتال را پیدا کنند. اجازه دهید مدل بازاریابی آنلاین مشتریان کاملاً سیستم های آفلاین تجاری را ادغام کند. ما به مشتریان در طراحی بصری ترین سبک وب سایت از دیدگاه SEO کمک می کنیم.

غرفه CES 2021 TTA-VR: https://pse.is/3bdd6g

منبع تصور