Habanos، S.A. اولین جشن جهانی Hoyo de Monterrey Springs را برای بزرگداشت سال نو چینی ارائه می دهد

ویمولا Primaveras de Hoyo de Monterrey تولید محدود خواهد داشت ، اما در همه بازارها موجود خواهد بود. این ویتولا پس از انتخاب دقیق لایه های لایه ، تریپا و برگ کاپوته از منطقه Vuelta Abajo * ، در منطقه Pinar del Río ، در یک جعبه مخصوص از 18 Habanos ساخته شده با عنوان “Totalmente a Mano con Tripa Larga” ارائه شده است. * ، کوبا* مقاومت نرم آن یکی از ویژگی های بارز این برند است و Hoyo de Monterrey Primaveras گزینه خوبی برای سیگاری ترین متخصصان بهترین توتون و تنباکو در جهان است.

اخبار مرتبط  مرکز نساجی چین Keqiao حرکت جدیدی برای توسعه با کیفیت بالا ارائه می دهد

این رویداد ارائه شده در 13 ژانویه برگزار می شود و حدود 200 مهمان شرکت خواهند کرد که فرصت لذت بردن از این پرتاب را به صورت زنده خواهند داشت. در این نشست فرمت رو در رو با فرم مجازی ترکیب خواهد شد ، همانطور که در ماه های اخیر انجام شده است و در آن معاونان رئیس جمهور Habanos ، S.A. شرکت خواهند کرد. لئوپولدو سینترا گونزالس و خوزه ماریا لوپز اینچوربه.

Hoyo de Monterrey یکی از معتبرترین مارک های Habanos است. منشا آن به مزارعی با همین نام واقع در سان خوان و مارتینس * ، در قلب Vuelta Abajo * ، بدون شک یکی از معروف ترین وگاس ها است که نماد ثروت سرزمین کوبا برای بهترین دخانیات در جهان است. تمام ویتولاهای این برند “Totalmente a Mano con Tripa Larga” ، با برگهایی از منطقه Pinar del Río * ، در منطقه Vuelta Abajo * ساخته شده است.

اخبار مرتبط  اندازه بازار تصفیه کننده هوا ارزش 28.3 میلیارد دلار تا سال 2027 | CAGR: 13.5٪

* (D.O.P.) نامهای محافظت شده از مبدا

مواد گرافیکی: ارتباط دادن

شرکت سیگار پاکتی

Pacific Cigar Co. LTD (PCC) و Infifon Hong Kong Limited ، توزیع کنندگان انحصاری Habanos، S.A. برای منطقه آسیا. آنها بیش از 50 فروشگاه در آسیا و اقیانوسیه دارند چین، با 32 فروشگاه در منطقه ، 2 در چین، 2 فروشگاه در کانادا و 21 فروشگاه دیگر توسط همکاران آن در آسیا.

Corporación Habanos، S.A.

اخبار مرتبط  InMed انتخابات مدیران را اعلام می کند

Corporación Habanos، S.A. یک رهبر جهانی در بازاریابی سیگار برگ Premium در هر دو کشور است کوبا مانند سایر نقاط جهان.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1396884/Habanos_Hoyo_de_Monterrey.jpg

مخاطب:
کارلا لادو ،
تلفن: + 34-93 201 10 28
[email protected]

SOURCE HABANOS SA

لینک های مربوطه

https://www.habanoscigares.com/

SOURCE HABANOS SA