کوین ویرنگا ، متخصص صنعت ، به رهبری اجرایی Vari® پیوست

مدیر عامل و بنیانگذار Vari گفت: “کوین می فهمد که شرکت های با رشد بالا برای پیشرفت و موفقیت به چه چیزی نیاز دارند.” جیسون مک کان. “ما می خواستیم یک رهبر پیدا کنیم که تیم ما را تحریک کند در حالی که ما همچنان به ارائه راه حل های انعطاف پذیر و نوآورانه در مورد فضای کاری که مشتریان ما بدنبال آن هستند ، ارائه دهیم. با تجربه در تمام جنبه های فروش ، از توسعه تجارت تا رشد درآمد بزرگ ، من می دانم او به ما کمک خواهد کرد تا سطح را بالا ببریم

اخبار مرتبط  Canopy Growth و TerrAscend's Arise Bioscience توافق نامه تأمین مالی بدهی را وارد می کنند

کوین تجربه عمیقی در صنعت مبلمان دارد – دارایی فوق العاده ای که Vari همچنان به نوآوری و گسترش خدمات برای مشتریان ادامه می دهد. او به طور مداوم رشد درآمد و سود را افزایش داده و عملکرد فروش را در محیط های با رشد بالا افزایش داده است.

کوین گفت: “معمولاً شما نباید عضوی از شرکتی باشید که به تغییر و ساده سازی کل صنعت اختصاص داده شده است.” “من مشتاقانه منتظرم تیم خود را بالا ببرم ، سطح شهرهای جدید را بالا ببرم و در هنگام ایجاد فضاهای کاری که مردم را بالا می کشند ، تأثیر بگذارم.”

کوین کار فروش خود را با آفیس دپو آغاز کرد ، جایی که بیش از 15 سال در آن نقش رهبری پیشرو داشت. او بازارهای جدید بین المللی را توسعه داد ، درآمدزایی کرد و به سمت مدیرعاملی منصوب شد آمریکای شمالی برای شرکت Fortune 500. در سال 2018 ، کوین به عنوان معاون فروش و استراتژی به تولید کننده مبلمان Poppin پیوست.

اخبار مرتبط  دومین اجلاس سالانه میانه گردشگری کننا ، به صورت مجازی انجام می شود

واری با داشتن مدیران از شرکتهای Fortune 500 و شرکتهای خصوصی با رشد سریع یک تیم رهبری اجرایی با تجربه و با استعداد را تشکیل داده است.

واری در سال گذشته نمایشگاه های خود را در آستین ، بالتیمور ، دنور ، ققنوس و واشنگتن دی سی افتتاح کرده است. این شرکت به زودی به آتلانتا ، شارلوت ، نشویل ، رالی-دورهام و تمپا گسترش خواهد یافت و در حال حاضر در این بازارها استخدام می کند.

اخبار مرتبط  راه حل های جریان که توسط Frost & Sullivan به دلیل ایجاد اختلال در عملیات خرده فروشی فروشگاه با سیستم عامل آنالیز شده تحسین شده اند.

درباره واری
Vari که یک شرکت نوآوری در فضای کاری است ، به سازمان های در حال رشد کمک می کند تا پتانسیل فضای خود و افرادشان را باز کنند. این شرکت از مجموعه ای از مبلمان اداری گرفته تا فضاهای کاری که به عنوان سرویس فضا ارائه می دهند ، مقیاس گذاری و انعطاف پذیری فضای اداری خود را برای مشاغل با رشد بالا آسان می کند. سازمانها در سراسر جهان – از جمله بیش از 98٪ از Fortune 500 – از محصولات Vari استفاده می کنند که با بالاترین استانداردهای صنعت مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته اند.

تماس با رسانه
کیتی نوروود ساتارینو
تلفن: 512-773-7002
[email protected]

منبع واری