Bemis® ، رهبر جهانی در صندلی های توالت ، Bio Bidet® ، شرکت برتر در توالت های هوشمند ، صندلی های توالت Bidet و لوازم جانبی را خریداری می کند

شیبویان سقوط می کند ، Wis.، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت تولیدی Bemis® ، بزرگترین تولید کننده صندلی توالت در جهان ، امروز اعلام کرد که این کار موثر است 29 دسامبر 2020، از Bio Bidet® ، یک شرکت پیشنهادات موفق و موفق که شامل صندلی های توالت فرنگی هوشمند و لوازم جانبی پیشنهادات است.

برای بیش از 90 سال ، Bemis صندلی توالت را با ویژگی های ابتکاری و ساخت بی نظیر مهندسی کرده است که با شخصی ترین نیازها و عادت های مصرف کننده سازگار است. محصولات حمام Bemis از طریق کانال های خرده فروشی و عمده فروشی در سراسر جهان توزیع می شود و از صندلی های چوبی مینا کاری کلاسیک و بادوام گرفته تا صندلی های پلاستیکی شیک که هر دکوراسیون را تکمیل می کنند ، متغیر است.

Bio Bidet که یک پیشگام در زمینه فناوری و طراحی پیشنهادات است ، بیش از یک دهه صرف کاوش و استفاده از مزایای قابل توجه محیط زیست ، بهداشت و کاربردهای صندلی های توالت بیدت برای خانواده های ایالات متحده کرده است. رویکرد بینشی Bio Bidet در زمینه تولید محصول ، و تعهد آن در ارائه محصولات با کیفیت و ارزش استثنایی ، صندلی توالت bidet را از یک لوکس غیر معمول به یک نیاز خانگی تبدیل کرده است.

اخبار مرتبط  افتخارات جوایز JNA در دنیای خرده فروشی همه کانال می درخشند

“قابلیت های نوآورانه ارائه محصول و قابلیت های مهندسی Bio Bidet کاملاً مکمل قدرت Bemis ، از جمله شبکه نفوذ و توزیع بازار ما است. با هم ، ما منتظر هستیم مرزهای بیدت و صندلی های توالت هوشمند را افزایش دهیم تا بهداشت ، پایداری و سلامتی بیشتر مصرف کنندگان را ارتقا دهیم. ، “گفت جف لونیگرو، رئیس و مدیر عامل شرکت Bemis.

اخبار مرتبط  شرکت ماین CBD و نام تجاری شیوه زندگی برای جمع آوری کمک مالی برای بانک غذا Biddeford همکاری می کنند

این تعهد با تعهد مشترک در زمینه رانندگی محصولات برای زندگی روزمره ، با ارائه محصولی که نیازهای بازار پیشنهادی به سرعت در حال رشد را برآورده می کند ، در خدمت بهتر مشتریان و شرکای کانال Bemis خواهد بود.

وی گفت: “تیم ما از پیوستن به خانواده بمیس خوشحال است.” جیسون هان، رئیس و مدیر عامل Bio Bidet. “ما روح نوآوری و مأموریتی برای ارائه محصولاتی داریم که حمام مشتریان ما را به یک پناهگاه بهداشتی ، شهودی و سازگار با محیط زیست تبدیل می کند.”

درباره Bemis:
دفتر مرکزی آن در آبشارهای Sheboygan ، WI، شرکت تولیدی Bemis بزرگترین تولید کننده صندلی توالت در جهان است. صندلی های Bemis دارای سیستم ثبت اختراع STA-TITE® صندلی است که در عرض چند دقیقه نصب می شود و هرگز شل نمی شود. زمزمه • بستن لولا که کوبیدن را از بین می برد و آسان • تمیز ™ لولا اجازه می دهد تا برای حذف سریع صندلی برای تمیز کردن آسان و تعویض. Bemis نیز در میان است آمریکای شمالی تولید کنندگان برتر غیر خودرویی قطعات پلاستیکی قرارداد. مکانهای جهانی آن به بازارهای مصرف کننده و صنعتی در سراسر قاره آمریکا خدمت می کند ، اروپا، آفریقا و خاور دور

اخبار مرتبط  راه خود را به باغی سرسبز و پرخرج خودکار کنید

درباره Bio Bidet:
دفتر مرکزی آن در دریاچه کریستال ، IL، Bio Bidet یک رهبر شناخته شده در فناوری حمام و پایداری است. محصولات Bio Bidet از اقتصادی تا صندلی های لوکس پیشنهادات متفاوت است. توالت bidet؛ شیرهای جریان و قطعات و لوازم جانبی پشتیبانی کننده. محصولات Bio Bidet در سراسر جهان ، از جمله موجود است آمریکای شمالی، انگلستان، مکزیک، لهستان، استرالیا و اسلواکی.

منبع Bemis