همکاران Haig 10،000 دلار به ابتکار نیروی کار بنیاد NADA کمک مالی می کنند و کمپین تطبیق را تا 10،000 دلار اضافی اعلام می کنند

FORT LAUDERDALE ، فلوریدا، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Haig Partners LLC ، مشاور برجسته خرید و فروش نمایندگی ها در این امر مشارکت دارد 10 هزار دلار به ابتکار نیروی کار بنیاد NADA. آنها علاوه بر کمک مالی خود ، یک کمپین تطبیق راه اندازی کرده اند و تمام کمک های مالی را تا یک مبلغ اضافی مطابقت می دهند 10 هزار دلار.

وی گفت: “در حالی که ما بعد از یک سال پر چالش اما پربار به سال 2021 نقل مکان کردیم ، تیم Haig Partners می خواست به گونه ای جواب دهد که هم برای دوستان ما سودمند باشد و هم برای افرادی که به دنبال کار در خرده فروشی خودرو هستند.” آلن هیگ، رئیس Haig Partners. “تعهد ما به این صنعت متمرکز بر کمک به رشد نمایندگی ها و به حداکثر رساندن ارزش آنها است. این امر تا حد زیادی نیاز به توسعه نسل بعدی متخصص در تمام زمینه های نمایندگی دارد.”

اخبار مرتبط  فروشگاه ساندویچ Capriotti با آوردن 12 مغازه در جنوب شرقی فلوریدا با یک قرارداد چشمگیر در زمینه توسعه همکاری می کند

بنیاد NADA در سال 1975 تاسیس شد و به عنوان سازمان خیرخواهانه خرده فروشی خودرو شناخته می شود که برنامه ها و پشتیبانی را از جمله توسعه نیروی کار ، کمک رسانی اضطراری به کارمندان نمایندگی و حمایت از کهنه سربازان ارتقا می دهد. در سال 2019 آنها ابتکار کار را آغاز کردند که در ابتدا هماهنگ کردن تلاشهای صنعت مربوط به استخدام تکنسینهای خدمات بود. در سال 2020 بنیاد نادا طرح نیروی کار را گسترش داد تا تمام مشاغل را در طول فعالیت های نمایندگی ارتقا دهد.

اخبار مرتبط  Primo Water آمریکای شمالی در عملیات ایالات متحده به بی طرفی کربن دست می یابد

“ما از اعلام همکاری خود هیجان زده هستیم 10000 دلار به ابتکار نیروی کار بنیاد NADA. علاوه بر این ، ما همه کمک های مالی به بنیاد NADA را حداکثر مطابقت می دهیم 10000 دلار، “Haig را به اشتراک گذاشت.” ما دوستان خود را تشویق می کنیم که با کمک مالی به طرح نیروی کار بنیاد NADA ، از رشد صنعت ما نیز حمایت کنند. “

رئیس بنیاد NADA گفت: “استخدام و نگهداری نیروی کار نمایندگی کلاس جهانی یک مزیت باورنکردنی برای جوامع محلی در همه جا است و بالاترین اولویت بنیاد NADA است.” آنت سایکورا. “ما از Haig Partners به ​​خاطر مشارکت آنها سپاسگزاریم و امیدواریم که گروه های نمایندگی آنها را متعهد به تعهد خود کنند.”

Haig Partners LLC یک شرکت بانکی سرمایه گذاری بوتیک و پیشروترین شرکت مشاوره خرید و فروش به دارندگان نمایندگی های اتومبیل ، کامیون های سنگین و RV با ارزش بالاتر است. از سال 1996 ، اصحاب شرکت Haig Partners تقریباً 200 معامله نمایندگی را در مجموع انجام داده اند 5 دلار.5 میلیارد ، بیشتر از هر تیم دیگر در صنعت. آنها همچنین گزارش Haig را که به طور گسترده دنبال می شود منتشر می کنند که روند صنعت خودرو و نحوه تأثیر آنها بر ارزیابی های نمایندگی را ردیابی می کند. آخرین گزارش هایگ در اینجا موجود است. آلن هیگ سخنران مکرر در رویدادهای برجسته صنعت است. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.haigpartners.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Beam Suntory اولین ویسکی مخلوط جهان "Ao" را اعلام کرد

مخاطب:
امی آلن
603-933-2194
[email protected]

SOURCE Haig Partners LLC