شرکت استخراج کنف Zelios Colorado اکنون راه حل های استخراج و پالایش Gemini است

ردپای توسعه یافته جمینی در این صنعت از طریق سرمایه گذاری قابل توجهی در تأسیسات استخراج ، زمستان سازی و جداسازی کریو-اتانول جدید ، کاملاً تأییدشده واقع در Flight Business & Air Park در اری ، کلرادو. تسهیلات جدید Gemini همه توسط Eurofins به همان استانداردهای فعلی ساخت خوب تولید با CO2 تأیید شده اند (21 C.F.R. قسمت 117). علاوه بر این ، Gemini یک مرکز ذخیره سازی و فرآوری زیست توده 10،000 فوت مربع ایجاد کرده است ، که یک راه حل کامل از برداشت و پیش از فرآوری تا استخراج و تصفیه ارائه می دهد ، که جوزا را به عنوان توانایی و بالاترین کیفیت در سطح نهاد استخراج و تصفیه آمریکای شمالی.

اخبار مرتبط  Natura & Co در هفته آب و هوا اتحاد جدیدی با قرارداد جهانی ملل متحد اعلام کرد

“این قابلیت دوگانه به ما امکان می دهد تا راه حل های سفارشی مقرون به صرفه را در مقیاس نهادی ، اما با تجربه خدمات بوتیک برای مشتریان خود ارائه دهیم. ما امکانات خود را از ابتدا طراحی کردیم و یک دانشگاه پیشرفته استخراج و تصفیه ایجاد کردیم برای پاسخگویی به خواسته های کنونی و آینده صنعت کنف با توانایی هایی که می تواند نیازهای مشتریان مارک دار ما را برآورده کند. ” زاخاری ناصر، مدیرعامل جوزا.

اخبار مرتبط  Global Market Insights Inc. می گوید ، بازار آدامس Xanthan قرار است تا سال 2026 از ارزش 1.4 میلیارد دلاری فراتر رود.

کلرادو “اولین بار در شاهدانه” و یک رهبر برجسته در تجارت در حال ظهور شاهدانه صنعتی است که مزایا و دسترسی به صنایع پشتیبانی کننده مانند آزمایشگاه ها ، فرمول ها و تمرکز بالای شرکای تجاری را فراهم می کند.

درباره راه حل های استخراج و تصفیه جوزا: دفتر مرکزی آن در اری ، کلرادو، جوزا پیشرو در فن آوری های استخراج و تصفیه کنف است ، صنعت تولید شاهدانه را با پردازش یکپارچه زیست توده ، روش های استخراج دوگانه دارای گواهینامه cGMP و راه حل های تصفیه پیشرفته ارائه می دهد ، همه برای تولید مجموعه ای گسترده از محصولات مصرفی در مقیاس نهادی و جهانی طراحی شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوزا ، به سایت www.geminiextaction.com مراجعه کنید

اخبار مرتبط  میزان تمیز کردن الکل تا سال 2025 به 715.4 میلیون دلار برسد تا شاهد افزایش استفاده برای نظافت و ضد عفونی سالن های عملیاتی و ICU باشد.

مخاطب:
شانون ماس
+ 1-678-982-4820
[email protected]

SOURCE استخراج جوزا

لینک های مربوطه

https://www.geminiextraction.com