اپسون راه حلهای اسکن اسناد قابل اعتماد را برای مشاغل در محیطهای کاری غیر سنتی امروز ارائه می دهد

سواحل طولانی ، کالیفرنیا.، 7 مه سال 2020 / PRNewswire / – در چشم انداز امروز ، سازمان های اساسی برای حفظ رفاه مردم مانند آژانس های دولتی برای جلوگیری از ادامه عملیات اما با افزایش تقاضا و منابع کمتری به چالش کشیده می شوند. برای سهولت در این انتقال ، با ایمنی کارکنان و انجام عملیات تعادل با متخصصان داخلی و از راه دور ، اپسون آمریکا، شرکت در حال کمک به مشاغل بهتر است تا با محیط های کاری غیر سنتی امروزی سازگار شوند و پایدار بمانند. ارائه دهنده پیشرو در راه حل های پیشرفته تصویربرداری دیجیتال ، Epson راه حل های اسکن اسناد و مدارک مقرون به صرفه ، سریع و با عملکرد بالا را برای طیف وسیعی از برنامه های تجاری ارائه می دهد.

براساس گزارشی که اخیراً از IDC صورت گرفته ، سطح فدرال ، ایالتی و محلی دولت آمریكا تحت تأثیر سفارشات در خانه ، تعطیل شدن خدمات غیرمجاز و تقاضا برای خدمات همه گیر جدید برای اطمینان از سلامت و ایمنی عمومی قرار گرفته است. ذاتاً ، سازمانهای دولتی برای حمایت از این تلاشها – از سرمایه گذاری در سکوهای همکاری تا انعطاف پذیری شبکه – مجبور شده اند فناوری های سریع را انتخاب کنند. اکنون یک نیاز ویژه برای دولتها در اولویت بندی هزینه های فناوری و پروژه ها وجود دارد.1

برای کارمندان سخت کوش که وظیفه حفظ برنامه های اساسی مانند رفاه ، مزایای غذایی SNAP و بیکاری را دارند ، دسترسی به اسکنر اسناد اداری مهم است. مجموعه اسکنرهای قابل حمل ، رومیزی و گروه کاری اپسون به کارمندان دولت اجازه می دهد تا این برنامه ها را که نیاز به سازماندهی ، اسکن ، صرفه جویی و به اشتراک گذاری صدها تا هزاران سند در روز دارند ، مدیریت و پردازش کنند. راه حل های اسکن اسناد Epson با امکان ادغام سریع و راحت هزاران مقاله مبتنی بر کاغذ در یک سیستم دیجیتالی قابل دسترسی ، راه حل های اسکن اسناد Epson برای کارمندان از راه دور که نیاز به دسترسی به پایگاه داده اسناد از خانه دارند ، پشتیبانی بیشتری می کند.

اخبار مرتبط  بینش جهانی مراقبت از حیوانات خانگی 2012-2019 & 2020-2027

وی گفت: “شاید ، شاید بیش از هر زمان دیگری ، بخش هایی مانند بهداشت و خدمات انسانی ، ایمنی عمومی و آموزش و پرورش نه تنها در کارهای روزانه به فناوری تکیه می کنند بلکه برای کمک به ایمنی کارکنان نیز تلاش می کنند.” بیل گیتس، مدیر توسعه تجارت ، اپسون آمریکا. ما در حال پاسخگویی به تقاضای راه حل های قابل اعتماد برای مدیریت اسناد برای رسیدگی به حجم بالای اسنادی هستیم که امروز باید دیجیتالی شوند و به اشتراک گذاشته شوند. ”

با استفاده از OCR و نرم افزار قدرتمند Document Capture اپسون ، کارمندان می توانند به راحتی PDF PDF قابل جستجو ایجاد کرده و اسناد مهم را در حساب های ذخیره سازی آنلاین اسکن کنند ، ذخیره کنند و به اشتراک بگذارند و در عین حال به کارمندان از راه دور دسترسی به اسناد نیز دسترسی دهند. تمام اسکنرهای اسناد تجاری Epson شامل 3 سال ضمانت محدود است2 با جایگزینی روز کاری بعدی3 و بیشتر مدل های اپسون مجهز به TWAIN و ISIS هستند® درایور سازگاری با سیستم های مدیریت اسناد موجود.

اخبار مرتبط  گزارش ارزیابی بازار مواد مغذی موجود در کشور 2020-2025

گیتس گفت: “نه تنها اسكنرهای اسناد Epson یك راه حل فن آوری مقرون به صرفه ، با كیفیت بالا و قابل اعتماد ارائه می دهند ، تیم ما همچنان به ارائه خدمات ممتازی به شرکای ما برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود – با هم اثبات ارزش طولانی مدت واقعی” می پردازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های اسکن اسناد Epson برای مشاغل ، لطفاً به epson.com/document-scanners-for-business مراجعه کنید.

درباره اپسون
اپسون یک رهبر فناوری جهانی است که با اتصال مردم ، اشیا و اطلاعات با فناوریهای کارآمد ، جمع و جور و دقیق اصلی خود ، ضروری به جامعه تبدیل شده است. این شرکت بر روی نوآوریهای رانندگی و بیش از انتظارات مشتری در جوهر افشان ، ارتباطات تصویری ، پوشیدنی و روباتیک متمرکز است. اپسون به سهم خود در تحقق جامعه پایدار و تلاش های مداوم خود در تحقق اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد افتخار می کند.

اخبار مرتبط  BioHiTech سفارشات اضافی هضم مواد غذایی از شرکت کارناوال با ارزش تقریبی 500000 دلار دریافت می کند

رهبری شده توسط ژاپنشرکت Seiko Epson مستقر ، در سراسر جهان گروه Epson فروش سالانه بیش از 1 تریلیون JPY.

global.epson.com/

اپسون آمریکا، شرکت ، مستقر در ساحل لانگ ، کالیفرنیا، دفتر مرکزی منطقه ای اپسون برای ایالات متحده است ، کاناداو آمریکای لاتین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپسون ، لطفاً به آدرس: epson.com مراجعه کنید. همچنین ممکن است با آنها ارتباط برقرار کنید اپسون آمریکا در فیس بوک (facebook.com/ اپسون) ، توییتر (twitter.com/EpsonAmerica) ، YouTube (youtube.com/user/EpsonTV/) و اینستاگرام (instagram.com/EpsonAmerica).

1 منبع: IDC شرکت ایالات متحده آمریکا، COVID-19 تأثیر صنعت: دولت ایالات متحده ، آوریل 2020
2 برای اطلاعات بیشتر ، به www.epson.com/3yearscannerwuarantee مراجعه کنید
3 مشروط به شرایط و ضوابط ضمانت محدود. حمل و نقل تسریع در همه مناطق در دسترس نیست. سفارشات خدمات راه باید توسط 3 پ.م. وقت شرقی برای تحویل روز بعدی کار

EPSON یک علامت تجاری ثبت شده است و EPSON فراتر از دید شما یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت Seiko Epson است. سایر نامهای تجاری و مارک های تجاری علائم تجاری و / یا علائم تجاری ثبت شده شرکتهای مربوطه می باشند. اپسون همه حقوق قانونی این علائم را انکار میکند. کپی رایت 2020 Epson America، Inc.

منبع اپسون آمریکا، شرکت

لینک های مربوطه

www.epson.com