نمایشگاه آنلاین K-FOOD (غذای کره ای) ، کمک به صادرات جهانی غذاهای کره ای ، افتتاح می شود

بر این اساس ، aT یک وب سایت نمایشگاه آنلاین را با شرکت های کره ای آغاز کرد که در ابتدا قصد داشتند در نمایشگاه های آفلاین غذا لغو شوند تا از رشد صادرات K-food و بازاریابی آن پشتیبانی کنند. در وب سایت ، می توان به راحتی و راحت اطلاعات یک محصول را بررسی کرد و از نظر کیفیت ، مواد تشکیل دهنده و طعم آن ، برتری آن را یادداشت کرد.

همچنین می توان اطلاعات را بررسی کرد: تاریخچه یک شرکت ، کارخانه ها ، عکس های محصول و جزئیات گواهینامه. این صفحه همچنین اطلاعات تماس ، نه تنها به صورت ایمیل و شماره تلفن بلکه به صورت کد QR پیام رسان را در اختیار شما قرار می دهد که امکان تماس مستقیم و آسان با نماینده مستقیم شرکتی را که خریدار به آن علاقه مند است فراهم می کند.

اخبار مرتبط  اپلیکاتور لوازم آرایشی و بهداشتی فوم بازار تا سال 2025 ارزش 1،416 میلیون دلار دارد

به طور خاص ، همانطور که نمایشگاه آنلاین متناسب با صفحه نمایش کامپیوتر و موبایل تولید می شود ، فرد می تواند اطلاعات بهینه شده را در هر زمان و هر مکان بررسی کند. این نمایشگاه همچنین بر اساس نام نمایشگاه (کشور) ، نوع محصول و ویژگی های آن دسته بندی می شود که به خریداران امکان می دهد تا به راحتی کالای مورد نظر خود را جستجو کنند. علاوه بر این ، مصاحبه های مدیر عامل شرکت های منتخب محصولات کشاورزی کره ای برای ارائه بینش عمیق تری به شرکت در دسترس است.

اخبار مرتبط  InMed از تشکیل بیانیه ثبت نام در ارتباط با پیشنهاد ایالات متحده ، درخواست برای جستجوی لیست نزدک و تلفیق برنامه ریزی شده خبر داد

این نمایشگاه آنلاین انتظار می رود در کاهش فاصله شرکتهای صادراتی کره از بازارهای خارج از کشور نقشی داشته باشد. وب سایت از طریق شعب خارج از کشور aT مورد استفاده و اشتراک قرار خواهد گرفت تا خریداران خارجی بتوانند به راحتی از طریق اینترنت به اطلاعات مربوطه دسترسی پیدا کنند.

اخبار مرتبط  صنعت قهوه در سراسر جهان تا سال 2026

aT گزارش داد که آنها با استفاده فعال از این سایت نمایشگاه آنلاین ، از شرکتهای غذایی کره ای پشتیبانی کرده و به افزایش صادرات K-food کمک خواهند کرد ، زیرا اهمیت کانالهای آنلاین در صادرات محصولات غذایی به دلیل تأثیر COVID-19 به طور مداوم در حال افزایش است.

برای اطلاعات بیشتر ، به http://on-exhibition.at.or.kr مراجعه کنید.

SOURCE کره کشاورزی و شیلات و تجارت مواد غذایی کره (aT)