میترزا پیشنهاد اولیه عمومی را اعلام می کند

مونیخ ، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – والدین MYT هلند B.V. (“Mytheresa” یا “Company”) ، شرکت مادر Mytheresa Group GmbH ، امروز اعلام کرد که عرضه اولیه سهام سپرده گذاری آمریکایی (ADS) خود را راه اندازی کرده است. والدین MYT هلند B.V. 15،647،059 آگهی های تبلیغاتی عمومی را ارائه می دهد. هر ADS یک سهم مشترک در شرکت را نشان می دهد. این شرکت همچنین به مدیران ارشد یک گزینه 30 روزه داده است تا حداکثر 2،347،058 ADS اضافی را با قیمت IPO منهای تخفیف و کمیسیون خریداری کنند. قیمت برای IPO بین 16.00 دلار و 18.00 دلار در هر ADS. Mytheresa درخواست کرده است که ADS های خود را با علامت “MYTE” در بورس اوراق بهادار نیویورک ذکر کنند.

مورگان استنلی و شرکت LLC و J.P. مورگان اوراق بهادار LLC به عنوان مدیر مسئول اجرای کتاب و نماینده بانک های صنفی برای پیشنهاد پیشنهادی عمل می کند. اوراق بهادار Credit Suisse (ایالات متحده) LLC و UBS Securities LLC به عنوان مدیر مجری کتاب برای پیشنهاد پیشنهادی عمل می کنند. Jefferies LLC به عنوان مدیر عامل و Cowen و Company LLC به عنوان کتابفروش منفعل برای پیشنهاد پیشنهادی عمل می کنند.

اخبار مرتبط  روال مراقبت از صورت خود را کشف کنید

پیشنهاد پیشنهادی فقط از طریق دفترچه ارائه می شود. نسخه های مربوط به دفترچه اولیه این پیشنهاد از طریق: Morgan Stanley & Co. LLC ، خیابان Varick 180 ، طبقه 2 ، در دسترس است. نیویورک، نیویورک 10014 ، Attn: Prospectus Department یا J.P. مورگان اوراق بهادار LLC ، c / o راه حل های مالی Broadridge ، خیابان 1155 لانگ آیلند ، اجوود ، نیویورک 11717 تلفن: 866-803-9204 پست الکترونیکی: [email protected].

بیانیه ثبت مربوط به این اوراق بهادار در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است اما هنوز لازم الاجرا نشده است. این اوراق بهادار ممکن است قبل از تاریخ اجرایی شدن بیانیه ثبت به فروش نرسد یا پیشنهادات خرید پذیرفته شده باشد. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید این اوراق بهادار نیست و همچنین این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که ممکن است چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت انجام شود ، فروخته نمی شود. طبق قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی غیرقانونی خواهد بود.

اخبار مرتبط  توافقنامه Aseppak و St Croix ABF امضا می کنند که دوره جدیدی را در نوآوری نوشیدنی صهیونیستی ایجاد می کند

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اطلاعات آینده نگر” است ، از جمله در مورد IPO. این جملات در مورد آینده با استفاده از کلمات یا عباراتی مانند “اراده” یا “انتظار” و کلمات و اصطلاحات مشابه بیان می شود. اظهارات رو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته است ، عدم قطعیت ها و فرضیات ، از جمله موارد توصیف شده در “عوامل خطر” در دفترچه اولیه و سایر موارد در پرونده های SEC شرکت ، که می تواند نتایج واقعی را از آنچه در بیانیه های آینده نگر بیان می شود ، متفاوت کند. بیان یا ضمنی شود. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر منطقی است ، اما نمی تواند نتایج آینده را تضمین کند. این شرکت هیچ تعهدی را متعهد نمی شود و هیچ گونه تعهدی در مورد بروزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه در این بیانیه مطبوعاتی جهت انعکاس تغییرات از تاریخ انتشار این اطلاعیه مطبوعاتی ندارد ، مگر در مواردی که قانون الزام کرده است.

اخبار مرتبط  مدیر ارشد سازگاری جهانی ویجت یکی از مشاوران برتر شرکت منطقه Tampa Bay را نامگذاری کرد

برای روابط عمومی تماس بگیرید

مخاطبین مطبوعات تجاری را فشار دهیدMytheresa.com GmbH

ادلمن آمریکا

ساندرا رومانو

تد مک هیو / نیکول بریگوئت

تلفن همراه: +49 152 54725178

تلفن: +1 201 341-0211 / +1 646 750-7235

تلفن: +49 89 127695-236

پست الکترونیک: [email protected]

پست الکترونیک: [email protected]

پست الکترونیک: [email protected]
ادلمان آلمان ، اتریش ، سوئیس


رودیگر اسیون


تلفن همراه: +49 162 4909624


تلفن: +49 221 8282 8111


پست الکترونیک: [email protected]

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1341152/Mytheresa_Logo.jpg

منبع Mytheresa