بیانیه سازندگان عطر در مورد جلوگیری از 91 میلیون دلار آخرین تعرفه های روغن های اساسی اتحادیه اروپا

واشنگتن، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – انجمن سازندگان عطر بیانیه زیر را از فرح کی احمد، رئیس جمهور و مدیرعامل ، نماینده تجارت ایالات متحده (USTR) را به دلیل عدم تحمیل وضع تعرفه های اضافی بر روغنهای اساسی به عنوان بخشی از آخرین تحقیق در مورد Boeing / Airbus در بخش 301 اتحادیه اروپا:

“ما USTR را به دلیل تصمیم خود مبنی بر عدم اعمال تعرفه اضافی بر روغنهای اساسی اروپایی در آخرین دور تعرفه های مربوط به تحقیق 305 Boeing / Airbus در اتحادیه اروپا ، به رسمیت می شناسیم. ما همچنین قدردانی خود را از تمایل USTR برای تقسیم اولویت ها و همکاری با سازندگان عطر به زمینه های مشترکی برای حمایت از مصرف کنندگان و اقتصاد ایالات متحده پیدا کنید.

“از طریق تعامل مستقیم و آموزش USTR ، وزارت بازرگانی ایالات متحده و اعضای کنگره ، که شامل ارسال نظرات کتبی و شهادت قبل از USTR است ، سازندگان عطر تضمین می کند 90 میلیون دلار پس انداز برای زنجیره ارزش عطر. در سالهای اخیر ، انجمن مانع از ادامه کار شده است 180 میلیون دلار در تعرفه های روغن اساسی. ما قدردانی می کنیم که USTR نقش مهم رایحه و صنعت عطر را در حمایت از مشاغل آمریکایی ، اطمینان از محصولات معطر با قیمت مناسب و ارتقا quality کیفیت زندگی و بهداشت عمومی درک می کند. به عنوان مثال ، عطر یک ورودی مهم برای تمیز کردن ، ضد عفونی کردن و ضد عفونی کردن محصولات مورد نیاز برای موفقیت در مبارزه با گسترش COVID-19 است.

“سازندگان عطر به دنبال ایجاد روابط و حمایت از صنعت عطر با دولت جدید بایدن-هریس و کنگره رایحه کنگره هستند تا راهکارهایی را پشتیبانی کند که از مشاغل و مصرف کنندگان ایالات متحده پشتیبانی می کنند.”

انجمن سازندگان عطر انجمن اصلی تجارت عطر است. این سازمان نمایانگر عمده تولید عطر در سال است آمریکای شمالی. این انجمن همچنین نمایانگر منافع در طول زنجیره ارزش عطر است. عضویت Fragrance Creators متنوع است ، از جمله شرکتهایی که عطرها و رایحه هایی را برای مراقبت از منزل ، مراقبت شخصی ، طراحی خانه ، عطر خوب و محصولات صنعتی و سازمانی ، همچنین عطرهای اصلی برای تهیه مواد معطر ، از جمله عصاره های طبیعی و سایر مواد اولیه که در عطر و مواد معطر استفاده می شود. Fragrance Creators هنرستان رایحه را تولید می کند ، منبع دیجیتال جامع برای اطلاعات با کیفیت بالا در مورد عطر. درباره Fragrance Creators در fragrancecreators.org — برای افراد ، عطرها و کره زمین بیشتر بدانید.

مخاطب:

لیا دانگلیکو
مدیر ، ارتباطات
[email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

لینک های مربوطه

انجمن سازندگان عطر

هنرستان عطر

SOURCE انجمن سازندگان عطر

اخبار مرتبط  نمایشگاه زیبایی چنگدو چین (بهار) 2020 با 655 غرفه دار ، 42،935 خریدار از صنعت زیبایی چین استقبال کرد