در نگهداری قطعنامه های سال نو مشکلی دارید؟ به کمپین # NewYearNaughtyYou ذخیره شوید

  • از همین حالا تا 31 ژانویه ، کمپین تبلیغات جدید رسانه اجتماعی کتاب مردم را تشویق می کند تا در حالی که قطعنامه های سال جدید خود را بیرون می کشند ، در آغوش شیطنت و وسوسه شکستن در برابر قطعنامه ها قرار بگیرند.
  • اشتراک گذاری لذت گناه در شبکه های اجتماعی با # سال جدید شیطان شما و BookDepository شانس برنده شدن کتابها از Book Bookory

لندن، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – بعد از سال مردم به تازگی ، سپرده کتاب – آنلاین خرده فروش ارائه می دهد تحویل رایگان در سراسر جهان با 20 میلیون کتاب – همه را تشویق می كند كه در ژانویه امسال كمی ذوق كنند – با گرفتن كتاب و پیوستن به مبارزات جهانی #NewYearNaughtyYou در رسانه های اجتماعی ، به جای یك عادت بد ، به یك كتاب بپردازند.

اخبار مرتبط  بازار بومی کلاژن تا سال 2027 به 252.3 میلیون دلار خواهد رسید

هر سال مردم تصمیم به بهتر خودشان در سال نو اما مطالعات[1] نشان می دهد که میزان موفقیت قطعنامه ها فقط 46٪ است و 23٪ از افراد پس از فقط یک هفته منصرف می شوند.

به وسوسه بله بگویید – با کتاب

رسیدن اهداف با ساختن کتاب آ لذت گناه. برای ناهار به سالادهای سبز متعهد شوید ، و سپس شب به یک کتاب آشپزی کیک کوچک بپردازید. خرید به محتوای قلب بدون صرف یک سنت ، با خواندن مجموعه های Shopaholic. با یک رمان عاشقانه شرم آور ، آخر هفته را فراری دهید.

سپرده کتاب دعوت کننده است نویسندگان بین المللی مانند Xandria Ooi برای به اشتراک گذاشتن خواسته های پنهانی خود و کتابهایی که برای جلب وسوسه های خود استفاده می کنند. بررسی کنید کدام کتابها را توصیه می کنند ، سپس به آنها بپیوندید گروه پشتیبانی شیطان به اشتراک گذاشتن خوانندگان خود شیطانی “شیطان” و مهمان کارشناسان لیستی از کتابها را برای کمک به جلوگیری از آن پیشنهاد می کنند خوانندگان رفتارهای بی پروا و گرفتن آنها نزدیک تر به جدید اهداف سال

اخبار مرتبط  انتظار می رود تا سال 2025 بازار تصفیه هوای مسکونی جهان به 13.6 میلیارد دلار برسد

خوانندگان تشویق می شوند به اشتراک گذاشتن آنها گناه خواندن لذت در رسانه های اجتماعی با # سال جدید شیطان شما و BookDepository برای شانس برنده شدن جایزه ده برنده خوش شانس دریافت می کنند GBP50 پوند کتاب رایگان از Book Depository.[2]

شیطان یا خوب؟

هر ژانر کتاب های خوب و برخی شیطان دارد. اراده خوانندگان انتخاب نیکلاس اسپارک یا E.L. جیمز آگاتا کریستی یا استفان کینگ؛ هاروکی موراکامی یا فرانتس کافکا؟ دنبال کردن BookDepositoryداستانهای اینستاگرام برای ساخت انتخاب کنید و ببینید دیگران چگونه رای دادند.

با فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر به سپرده کتاب بپیوندید # سال جدید شیطان شما، تا 31 ژانویه.

[1] Norcross، J. The Resolution Solution: ایجاد و نگهداری قطعنامه های سال نو. روانشناس.

[2] شرایط و ضوابط را می توان در https://www.bookdepository.com/bookmarks یافت
قرعه کشی جایزه برای ساکنان ایرلند ، آلمان ، اتریش ، فرانسه ، مکزیک ، استرالیا ، اسپانیا ، ایتالیا ، بلژیک یا هلند امکان پذیر نیست.

منبع کتاب

اخبار مرتبط  Prolacta Bioscience به روزرسانی جدیدترین داده های SARS-CoV-2 و ایمنی مداوم محصولات تغذیه ای مبتنی بر شیر انسانی آن را ارائه می دهد